Tanulj online pókert a PokerStrategy.com oldalán
Csatlakozz ingyen a PokerStrategy.comhoz

INGYENES PÓKERTŐKE

Pókerezz ingyen

45$ ingyenes pókertőke az új tagoknak, hogy befizetés nélkül pókerezhessenek.

Csatlakozz ingyen

INGYENES KÉPZÉS

Tanulj meg pókerezni ingyen

Tanulj meg nyerni top edzőinkkel, ingyenes videóinkkal és cikkeinkkel.

Csatlakozz ingyen

INGYENES ESZKÖZÖK

Ingyenes pókereszközöket használhatsz

Emeld új szintre játékodat ingyenesen elérhető pókereszközeinkkel.

Csatlakozz ingyen

PÓKER SIKER

Csatlakozz a világ legnagyobb pókerközösségéhez

Tapasztald meg te is a világelső pókeriskola és közösség élményét.

Csatlakozz ingyen

PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » Betfair Poker (iPoker hálózat) » FD bonus regisztrációtól számolnak?
Utolsó hozzászólás | Első nem olvasott hozzászólás Nyomtatási előnézet | Téma felvétele a kedvencek közé
Ugrás az oldal végére FD bonus regisztrációtól számolnak?
Szerző
Hozzászólás « Előző téma | Következő téma »
Gesander2
Bronz

Regisztrált: 2011.01.01,

FD bonus regisztrációtól számolnak? Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

sziasztok, onnantól számolják a bónusz aktiválását miután regisztráltam, nem akkor mikor befizettem? szerintem ez így nem valami jó... , mert régebben a freerollok miatt regisztráltam a $250 bonus kóddal, most fizettem be az oldalra, erre látom, hogy már csak 13.áig van lehetőségem kijátszani.

"Többször hallottam jó játékosokat panaszkodni arra, hogyan veszítenek mindig, amikor jobb nyerési esélyük volt. Ám ha javítani akarnak a játékukon és a játék alatti érzelmi állapotukon, az ilyen eseteken azonnal túl kell lépniük."
Új hozzászólás 2012.03.04, 12:18 Gesander2  nincs online. Gesander2 hozzászólásainak keresése Vedd fel Gesander2 felhasználót a barátaid listájára.
« Előző téma | Következő téma » | Téma felvétele a kedvencek közé
Tovább:
PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » Betfair Poker (iPoker hálózat) » FD bonus regisztrációtól számolnak?