Csatlakozz ingyen a PokerStrategy.comhoz

INGYENES PÓKERTŐKE

Pókerezz ingyen

50$ ingyenes pókertőke az új tagoknak, hogy befizetés nélkül pókerezhessenek.

Csatlakozz ingyen

INGYENES KÉPZÉS

Tanulj meg pókerezni ingyen

Tanulj meg nyerni top edzőinkkel, ingyenes videóinkkal és cikkeinkkel.

Csatlakozz ingyen

INGYENES ESZKÖZÖK

Ingyenes pókereszközöket használhatsz

Emeld új szintre játékodat ingyenesen elérhető pókereszközeinkkel.

Csatlakozz ingyen

PÓKER SIKER

Csatlakozz a világ legnagyobb pókerközösségéhez

Tapasztald meg te is a világelső pókeriskola és közösség élményét.

Csatlakozz ingyen

PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » PKR » PKR reg
Utolsó hozzászólás | Első nem olvasott hozzászólás Nyomtatási előnézet | Téma felvétele a kedvencek közé
Ugrás az oldal végére PKR reg
Szerző
Hozzászólás « Előző téma | Következő téma »
delon26
Bronz

Regisztrált: 2011.11.06,

PKR reg Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Olvastam hogy innen hogy lehet regelni a PKR-re hogy be legyek ide kötve!Az lenne a kérdésem hogy én egyenlőre csak meg akarnám nézni a termet hogy milyen és nem akarnák egyenlőre pénzt befűzetni.Ezt meg lehet oldani?Ha igen akkor hagyjam ki az utasításokból az elején a számlakészítést és csak töltsem le innen és regisztráljak?

Új hozzászólás 2012.02.11, 20:47 delon26  nincs online. delon26 hozzászólásainak keresése Vedd fel delon26 felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin

Regisztrált: 2007.04.21,

Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Szia delon26!

Én azt javaslom, hogy az útmutatóban addig menj, amíg nem kell számlát készíteni (bár szerintem abszolút nem gond, ha megcsinálod a számlát, mert akkor teljesen körbe tudsz nézni, kipróbálni 1-2 freerollt stb).

Ha esetleg reg nélkül néznél körbe megteheted, csak arra figyelj, hogy az útmutatóban mindent pontosan kövess minden ok

Új hozzászólás 2012.02.16, 20:05 bogec84  nincs online. bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
delon26
Bronz

Regisztrált: 2011.11.06,

Téma szerzője Szerző delon26
Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Köszi bogec!!! Én voltam bamba másik topicot néztem smile

Új hozzászólás 2012.02.16, 21:01 delon26  nincs online. delon26 hozzászólásainak keresése Vedd fel delon26 felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin

Nincs mit! Sok sikert shark thumbsup

Új hozzászólás 2012.02.17, 11:26 bogec84  nincs online. bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
Norbee99
Ezüst

Regisztrált: 2007.05.21,

Hello volna egy olyan problémám, hogy regeltem a terembe. Követtem az utmuatot csak egy kis hiba csuszott a dolgokba és az a befizetés aminél megadtam a psvip kodot sikertelen volt és utána azt irta hogy a kod használata csak egy alkalommal lehetséges. Jah és közben még elidnitottam egy átutalásos megbizást ami keddre lesz ott. Akkor már nem is lehetséges a számla bekötése?
Új hozzászólás 2012.02.19, 00:59 Norbee99  nincs online. Norbee99 hozzászólásainak keresése Vedd fel Norbee99 felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin

Szia Norbee99!

Utánakérdezek 1-2 dolognak, addig a türelmedet kérem.

Új hozzászólás 2012.02.19, 10:56 bogec84  nincs online. bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
Norbee99
Ezüst

Köszönöm elörre is a segitséget
Új hozzászólás 2012.02.19, 12:23 Norbee99  nincs online. Norbee99 hozzászólásainak keresése Vedd fel Norbee99 felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin

Első lépésben a PKR supportjától kellene megkérdezni, hogy sikerült-e a számládat összekötni a PokerStrategyvel.

A bónusz kóddal kapcsolatban pedig. Ha regisztráció során megadtad, akkor elméletileg működnie kell a dolognak, ne aggódj minden ok

Új hozzászólás 2012.02.20, 20:28 bogec84  nincs online. bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
Norbee99
Ezüst

meglátjuk
Új hozzászólás 2012.02.20, 21:48 Norbee99  nincs online. Norbee99 hozzászólásainak keresése Vedd fel Norbee99 felhasználót a barátaid listájára.
mohacsi1983
Bronz

Regisztrált: 2012.01.29,

rakeback Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

sziasztok! Előző hónapban regisztráltam a ps-en keresztül az oldalra, és érdeklődnék, hogy a rakeback kifizetés mikor és hogy működik? shark drink
Új hozzászólás 2012.03.05, 14:41 mohacsi1983  nincs online. mohacsi1983 hozzászólásainak keresése Vedd fel mohacsi1983 felhasználót a barátaid listájára.
MLepak
Arany

Regisztrált: 2007.11.05,

kb minden hónap 7.-ke plusz minusz két nap fish thumbsup

Új hozzászólás 2012.03.05, 14:44 MLepak  nincs online. MLepak hozzászólásainak keresése Vedd fel MLepak felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin

Üdv a fórumon mohacsi1983!

Ahogy MLepak is írta, mostanában várhatod az RB-t minden ok További kellemes fórumozást shark thumbsup

Új hozzászólás 2012.03.05, 19:31 bogec84  nincs online. bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
« Előző téma | Következő téma » | Téma felvétele a kedvencek közé
Tovább:
PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » PKR » PKR reg