Csatlakozz ingyen a PokerStrategy.comhoz

INGYENES PÓKERTŐKE

Pókerezz ingyen

50$ ingyenes pókertőke az új tagoknak, hogy befizetés nélkül pókerezhessenek.

Csatlakozz ingyen

INGYENES KÉPZÉS

Tanulj meg pókerezni ingyen

Tanulj meg nyerni top edzőinkkel, ingyenes videóinkkal és cikkeinkkel.

Csatlakozz ingyen

INGYENES ESZKÖZÖK

Ingyenes pókereszközöket használhatsz

Emeld új szintre játékodat ingyenesen elérhető pókereszközeinkkel.

Csatlakozz ingyen

PÓKER SIKER

Csatlakozz a világ legnagyobb pókerközösségéhez

Tapasztald meg te is a világelső pókeriskola és közösség élményét.

Csatlakozz ingyen

PokerStrategy.com - Póker fórum » Póker stratégia és leosztások elemzése » No Limit » No Limit Shorthanded leosztások elemzése 0.05/0.10-ig » Nl10 AJs CO
Utolsó hozzászólás | Első nem olvasott hozzászólás Nyomtatási előnézet | Téma felvétele a kedvencek közé
Ugrás az oldal végére Nl10 AJs CO
Szerző
Hozzászólás « Előző téma | Következő téma »
szbbbz
Bronz

Regisztrált: 2011.06.03,

Nl10 AJs CO Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
 BU: $4.08 
 SB: $17.97 
 BB: $10.00 
 MP2: $23.06 
 MP3: $5.04 
 CO (Hero): $11.92 

Preflop: Hero is CO with A, J.
2 folds, Hero raises to $0.30, 2 folds, BB calls $0.20.

Flop: ($0.65) 8, K, 2 (2 players)
BB checks, Hero checks.

Turn: ($0.65) K (2 players)
BB checks, Hero bets $0.46, BB raises to $0.92, Hero calls $0.46.

River: ($2.49) 7 (2 players)
BB checks, Hero bets $1.20, BB raises to $8.78, Hero calls $7.58.

Final Pot: $20.05.
Results follow:

Hero shows a flush, ace high(A J).
BB shows a full-house, kings full of sevens(7 K).

BB wins with a full-house, kings full of sevens(7 K).

A játékos teljesen ismeretlen ez volt az 1. hand ami vele játszottam. Kérdés a river megadás, nem tudtam eldönteni, hogy dobjam-e vagy megadjam
Új hozzászólás 2012.03.16, 16:48 szbbbz  nincs online. szbbbz hozzászólásainak keresése Vedd fel szbbbz felhasználót a barátaid listájára.
maksagery
Bronz

Regisztrált: 2009.10.13,

Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Szia!

Máskor ne tedd be a végét, mert az eredmény nem számít.

Ez a flop szerintem alkalmas lett volna a cbetre. Beteltem is volna, nem nagyot kicsivel fél pot felett.

Turnön, mivel szedtünk fel elég komoly equityt, így barrel nálam, de ezt sem venném túl nagyra, itt is maradnék a kicsivel fél pot feletti sizenál.

Riveren meg esett a magic, egy kicsit zavar, hogy pározódott a board, de szerintem be kell tenni. Itt lehet nála alacsonyabb flush is, valami Kx, amit túlértékel, egyéb 2 párok, természetesen fullok is lesznek nála.

A riveren mindenképp nagyobbat betelnék a turn emelés után. Sokszor lesz ez valami Kx, amiben van még value keményen, szval inkább olyan 2/3-3/4 potot betelnék a riveren és nem ezt az underbetet választanám.

Új hozzászólás 2012.03.17, 09:44 maksagery  nincs online. maksagery hozzászólásainak keresése Vedd fel maksagery felhasználót a barátaid listájára.
iamachicken
Arany

Regisztrált: 2010.09.16,

Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

riveren ismeretlen ellen nl10en ezt el nem dobnám soha

Új hozzászólás 2012.03.18, 22:10 iamachicken  nincs online. iamachicken hozzászólásainak keresése Vedd fel iamachicken felhasználót a barátaid listájára.
FullTiltpro01
Bronz

Regisztrált: 2010.08.17,

annyi flop cbet hiba hogy elmaradt szerintem ,utána std. már .

Új hozzászólás 2012.03.18, 22:21 FullTiltpro01  nincs online. FullTiltpro01 hozzászólásainak keresése Vedd fel FullTiltpro01 felhasználót a barátaid listájára.
LorD231984
Profi kézelemző

Regisztrált: 2007.07.17,

Sziasztok!

Kb. rendben van, amit írtatok, azaz:

flop cbet, mert jó a board a cbetre
call turn, mert megvan az implied odds fish ellen (minraise)

Azzal egészíteném ki, hogy alacsonyabb flusht nem nagyon hiszek a villiannél, mivel turnon minraisel, úgyhogy ez lehet bármilyen Kx és persze full, de szerintem ilyen range ellen is elől vagyunk...

{88,22,K2s+,K7o+} ez ellen a range ellen van 67%unk, és ha K7sel becalloz, akkor be fog callozni K9o-val is, de hogy picit rontsam az equitynket betettem K7o, K8o fullokat issmile

Üdv,
L.

Új hozzászólás 2012.03.20, 15:44 LorD231984  nincs online. LorD231984 hozzászólásainak keresése Vedd fel LorD231984 felhasználót a barátaid listájára.
« Előző téma | Következő téma » | Téma felvétele a kedvencek közé
Tovább:
PokerStrategy.com - Póker fórum » Póker stratégia és leosztások elemzése » No Limit » No Limit Shorthanded leosztások elemzése 0.05/0.10-ig » Nl10 AJs CO