Csatlakozz ingyen a PokerStrategy.comhoz

INGYENES PÓKERTŐKE

Pókerezz ingyen

50$ ingyenes pókertőke az új tagoknak, hogy befizetés nélkül pókerezhessenek.

Csatlakozz ingyen

INGYENES KÉPZÉS

Tanulj meg pókerezni ingyen

Tanulj meg nyerni top edzőinkkel, ingyenes videóinkkal és cikkeinkkel.

Csatlakozz ingyen

INGYENES ESZKÖZÖK

Ingyenes pókereszközöket használhatsz

Emeld új szintre játékodat ingyenesen elérhető pókereszközeinkkel.

Csatlakozz ingyen

PÓKER SIKER

Csatlakozz a világ legnagyobb pókerközösségéhez

Tapasztald meg te is a világelső pókeriskola és közösség élményét.

Csatlakozz ingyen

PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » Betfair Poker (iPoker hálózat) » Betfair Poker napi 100$-os freerollok
Utolsó hozzászólás | Első nem olvasott hozzászólás Nyomtatási előnézet | Téma felvétele a kedvencek közé
Ugrás az oldal végére Betfair Poker napi 100$-os freerollok
Szerző
Hozzászólás « Előző téma | Következő téma »
prisonb
HeadAdmin

Regisztrált: 2007.06.03,

Betfair Poker napi 100$-os freerollok Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Felhívjuk figyelmedet, hogy a napi freerollok 2012. július 31-én véget értek.

A napi freerollok részletei

Kezdés: Hétfő-péntek - 21:30 óra (CEST)
Regisztráció: 20:30 óra (CEST)
Díjalap: 100$ naponta

Hogyan vehetek részt?

Egy a PokerStrategy.com oldalán keresztül elkészített Betfair számlára lesz szükséged, illetve legalább 1 Player pont megszerzésére a 2011. szeptember 1-jén 01:00 órától (CET) kezdődő, valamint legkésőbb a verseny kezdési időpontját 48 órával megelőző időintervallumban.

Hol találom meg a versenyt

Kattints a Betfair Poker kliensének felső menüjében a "SCHEDULED TOURNAMENTS" pontra, majd válaszd az "All Tournaments" pontot. A megjelenő listában keresd a "PokerStrategy Daily $100 Freeroll" elnevezésű versenyt, ahogy a képen is látható:

Kapcsolódó linkek

A Betfair kéthetente megrendezésre kerülő 2000$-os freerolljának felhasználói feltételei 2012. januártól

Betfair Poker: promóciók és információ

Új hozzászólás 2011.11.10, 17:50 prisonb  nincs online. prisonb hozzászólásainak keresése Vedd fel prisonb felhasználót a barátaid listájára.
Cataract
Bronz

Regisztrált: 2007.02.04,

Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Sziasztok!

Tájékoztatni szeretnélek benneteket, hogy a 3400$-os kétheti befizetői freerollok decemberben nem kerülnek megrendezésre.

Üdvözlettel,
Cataract
Új hozzászólás 2011.11.29, 15:35 Cataract  nincs online. Cataract hozzászólásainak keresése Vedd fel Cataract felhasználót a barátaid listájára.
prisonb
HeadAdmin

Regisztrált: 2007.06.03,

Téma szerzője Szerző prisonb
Január 9-én elmarad a Betfair Poker 100$-os napi freeroll Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Sziasztok!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a Betfair Pokeren zajló előre tervezett karbantartás miatt a mai (január 9.) 100$-os napi freeroll elmarad. A versenyek január 10-től a megszokott rendben zajlanak tovább.

A Betfair hivatalos közleményét itt találod:
http://community.betfair.com/service/go/...ay-10th-january

Köszönjük a megértéseteket!

Új hozzászólás 2012.01.09, 13:06 prisonb  nincs online. prisonb hozzászólásainak keresése Vedd fel prisonb felhasználót a barátaid listájára.
Sziszka123
Bronz

Regisztrált: 2008.06.04,

Válasz: Január 9-én elmarad a Betfair Poker 100$-os napi freeroll Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Én miért nem tudok erre a versenyre regisztrálni, azt írja nincs rá jegyem.
Új hozzászólás 2012.03.06, 21:26 Sziszka123  nincs online. Sziszka123 hozzászólásainak keresése Vedd fel Sziszka123 felhasználót a barátaid listájára.
MaxMad
HeadAdmin

Regisztrált: 2007.07.17,

Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Szia!

Biztosan be van kötve hozzánk a Betfair számlád ? pontosan mikor regisztráltál ebbe a terembe ?

Amennyiben biztosan be vagy kötve, úgy kérlek jelezd a Betfair ügyfélszolgálatának a problémát a magyar@betfair.com címen.

Mindenesetre megköszönnék egy visszajelzést ezzel kapcsolatosan.

Üdv:
Max

Új hozzászólás 2012.03.07, 13:21 MaxMad  nincs online. MaxMad hozzászólásainak keresése Vedd fel MaxMad felhasználót a barátaid listájára.
Sziszka123
Bronz

Regisztrált: 2008.06.04,

Szia Max!

Írtam nekik kíváncsi vagyok mit válaszolnak, biztos hogy rajtatok keresztül vagyok regisztrálva mivel egy befizető freerollon is indultam a terembe, SP-t is kaptam, a regisztráció viszont régi, lehet ez a probléma. Majd meglátjuk.

Meg is jött a válasz:

Ez az esetben lehetséges, ha ebben az évben még egy valódi pénzes játékon sem játszott, s nem szerzett egy Player Pointot sem (az új szabályok értelmében).

Amennyiben játszik valódi pénzes játékon, és gyűjt Player pointot, jogosult lesz a jegyre is.

Ez a hozzászólás 1 alkalommal szerkesztve, utoljára Sziszka123 által: 2012.03.07, 17:06.

Új hozzászólás 2012.03.07, 16:28 Sziszka123  nincs online. Sziszka123 hozzászólásainak keresése Vedd fel Sziszka123 felhasználót a barátaid listájára.
MaxMad
HeadAdmin

Szia!

Értem, akkor ezek szerint annyiban változtak a szabályok ebben az évben, hogy a hozzánk bekötött számlán felül szükséges még további legalább 1 Player pontot gyűjteni a jogosultsághoz.

Köszönöm a visszajelzést,

Üdv:
Max

Új hozzászólás 2012.03.08, 16:24 MaxMad  nincs online. MaxMad hozzászólásainak keresése Vedd fel MaxMad felhasználót a barátaid listájára.
VCSE007
Bronz

Regisztrált: 2011.05.14,

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy átlagban mennyien indulnak itt a freerollon?

Üdv: VCSE007

...és akkor majd fish cool

Picsogásaim
Új hozzászólás 2012.03.16, 18:26 VCSE007  nincs online. VCSE007 hozzászólásainak keresése Vedd fel VCSE007 felhasználót a barátaid listájára.
Aladar0525
Bronz

Regisztrált: 2010.02.05,

Szia.

250-350 általában, de nem túl izmos a mezőny szerintem.
Új hozzászólás 2012.03.21, 21:05 Aladar0525  nincs online. Aladar0525 hozzászólásainak keresése Vedd fel Aladar0525 felhasználót a barátaid listájára.
VCSE007
Bronz

Regisztrált: 2011.05.14,

Idézet:
Eredeti hozzászólás: Aladar0525
Szia.

250-350 általában, de nem túl izmos a mezőny szerintem.

Kösz fish thumbsup

Szerintem akkor már töltöm is le és hétfő este kipróbálom coolface

DonRat79 (PokarStars)

Picsogásaim

Ez a hozzászólás 1 alkalommal szerkesztve, utoljára VCSE007 által: 2012.03.22, 16:03.

Új hozzászólás 2012.03.22, 16:02 VCSE007  nincs online. VCSE007 hozzászólásainak keresése Vedd fel VCSE007 felhasználót a barátaid listájára.
biam1
Ezüst

Regisztrált: 2010.08.30,

hali,nem tudom miért nem enged regisztrálni a 100-as freerolra?
Új hozzászólás 2012.03.26, 19:51 biam1  nincs online. biam1 hozzászólásainak keresése Vedd fel biam1 felhasználót a barátaid listájára.
MaxMad
HeadAdmin

Szia!

Úgy tudom jelenleg karbantartás van, de esetleg próbáld meg később, ha rajtunk keresztül regisztráltál akkor elvileg mennie kell.

Üdv:
Max

Új hozzászólás 2012.03.28, 17:26 MaxMad  nincs online. MaxMad hozzászólásainak keresése Vedd fel MaxMad felhasználót a barátaid listájára.
tervezo51
Bronz

Regisztrált: 2012.05.30,

Tiszteletem!

Nem olyan régen kaptam választ az ügyfélszolgálattól, mert nem tudtam elindulni a száz dolláros versenyen! Azt írták vissza, hogy csak akkor tudok nevezni, ha folyamatosan minden nap legalább egy pontot szerzek náluk.

Remélem hasznos az információ és tudtam segíteni!
Új hozzászólás 2012.06.04, 14:09 tervezo51  nincs online. tervezo51 hozzászólásainak keresése Vedd fel tervezo51 felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz

Regisztrált: 2010.10.07,

Sziasztok!

Ma nem indult verseny? Nálam nem jelent meg.

Naplóm
Új hozzászólás 2012.08.01, 20:32 OPToTo  nincs online. OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
« Előző téma | Következő téma » | Téma felvétele a kedvencek közé
Tovább:
PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » Betfair Poker (iPoker hálózat) » Betfair Poker napi 100$-os freerollok