Csatlakozz ingyen a PokerStrategy.comhoz

INGYENES PÓKERTŐKE

Pókerezz ingyen

50$ ingyenes pókertőke az új tagoknak, hogy befizetés nélkül pókerezhessenek.

Csatlakozz ingyen

INGYENES KÉPZÉS

Tanulj meg pókerezni ingyen

Tanulj meg nyerni top edzőinkkel, ingyenes videóinkkal és cikkeinkkel.

Csatlakozz ingyen

INGYENES ESZKÖZÖK

Ingyenes pókereszközöket használhatsz

Emeld új szintre játékodat ingyenesen elérhető pókereszközeinkkel.

Csatlakozz ingyen

PÓKER SIKER

Csatlakozz a világ legnagyobb pókerközösségéhez

Tapasztald meg te is a világelső pókeriskola és közösség élményét.

Csatlakozz ingyen

PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » NetBet - korábban Poker770 (iPoker hálózat) » NetBet Poker heti 1000$-os befizetői freeroll
Utolsó hozzászólás | Első nem olvasott hozzászólás Nyomtatási előnézet | Téma felvétele a kedvencek közé
Ugrás az oldal végére NetBet Poker heti 1000$-os befizetői freeroll 4 értékelés - átlag: 10,004 értékelés - átlag: 10,004 értékelés - átlag: 10,004 értékelés - átlag: 10,004 értékelés - átlag: 10,00
Szerző
Hozzászólás « Előző téma | Következő téma »
prisonb
HeadAdmin

Regisztrált: 2007.06.03,

NetBet Poker heti 1000$-os befizetői freeroll Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

A heti befizetői freeroll részletei

Név: $1000 PokerStrategy weekly FR
Kezdési időpont: keddenként 20:00 óra (CEST)
Regisztráció kezdődik: 19:00 óra (CEST)
Díjalap: 1000$ hetente
A minimális befizethető összeg 20$.

Hogyan vehetek részt?

• Részt vehetsz a versenyeken, ha NetBet Poker számládat a PokerStrategy.com oldalán keresztül készítetted el (a "PS1500" bónuszkóddal).
• Legalább a minimális összegű befizetés szükséges az előző egy hétben (előző hét kedd 07:00 (CEST) és adott hét kedd 06:59 (CEST) között)
• Ha legalább 20$-t befizetsz a terembe, egy jegyet kapsz, mellyel részt vehetsz a freerollon. Ha legalább 100$-t befizetsz, két jegyet kapsz!

Megjegyzés: kéthetente legfeljebb 2 jegyet kaphatsz, melyek egy hónapon át érvényesek.

Hol találom ezt a freerollt?

Nyisd meg a NetBet Poker lobbiját, válaszd a bal oldali "Tournaments" menüpont "Private" pontját. A versenyt $1000 PokerStrategy weekly FR névvel találod meg a főablak listájában, ahogy a képen is látható:

Ebben a fórumtémában beszélgethetsz a többi PokerStrategy.com taggal a heti befizetői freerollról, és közzéteheted eredményeidet is. Sok sikert kívánunk minden résztvevőnek!

Még többet akarsz?

Az alábbi linkre kattintva megismerkedhetsz a PokerStrategy.com exkluzív 100$-os napi freerolljával. Ehhez a freerollhoz nem szükséges befizetned!

Kapcsolódó fórumtémák

NetBet Poker: promóciók és információ

NetBet Poker VIP rendszer

Frissítve: 2014.09.04.

Új hozzászólás 2011.11.07, 15:29 prisonb  nincs online. prisonb hozzászólásainak keresése Vedd fel prisonb felhasználót a barátaid listájára.
moy01
Bronz

Regisztrált: 2011.01.28,

Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Sziasztok .
Én a múlt hét szerdán befizettem és még nem kaptam meghívót a freeroll-ra . Lehet , hogy majd a következőre kapok csak ?
Új hozzászólás 2012.01.22, 11:01 moy01  nincs online. moy01 hozzászólásainak keresése Vedd fel moy01 felhasználót a barátaid listájára.
gibbon33
Bronz

Regisztrált: 2009.06.02,

Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Idézet:
Eredeti hozzászólás: moy01
Sziasztok .
Én a múlt hét szerdán befizettem és még nem kaptam meghívót a freeroll-ra . Lehet , hogy majd a következőre kapok csak ?

Szia. A kapott jegyeket itt nézd meg: My account (lobby bal felső sarok) majd bal oldalt lesz Vip level & Tokens arra katt és meglátod, milyen jegyeid vannak. Ha ott nincs akkor a regisztrációs napon próbálj meg regisztrálni a versenyre, ha nem enged, akkor írj Online Supportnak.
Új hozzászólás 2012.01.22, 11:23 gibbon33  nincs online. gibbon33 hozzászólásainak keresése Vedd fel gibbon33 felhasználót a barátaid listájára.
moy01
Bronz

Regisztrált: 2011.01.28,

Ott néztem meg legelsőként , de nem szerepel . Azért is írtam ide . Nem lesz más , menni fog egy levél . Azt hittem kell neki egy hét átfutási idő .

Ez a hozzászólás 1 alkalommal szerkesztve, utoljára moy01 által: 2012.01.22, 12:59.

Új hozzászólás 2012.01.22, 12:59 moy01  nincs online. moy01 hozzászólásainak keresése Vedd fel moy01 felhasználót a barátaid listájára.
MaxMad
HeadAdmin

Regisztrált: 2007.07.17,

Szia!

Előfordulhat, hogy csak a hétvége miatt csúszik a token jóváírása, de azt sem zárom ki, hogy csak a következő freerollra írják majd jóvá. A terem ügyfélszolgálata segíthet ebben a dologban.

Üdv:
Max

Új hozzászólás 2012.01.22, 19:44 MaxMad  nincs online. MaxMad hozzászólásainak keresése Vedd fel MaxMad felhasználót a barátaid listájára.
kuguka
Bronz

Regisztrált: 2007.04.04,

Válasz: Poker770 heti 1000$-os befizetői freeroll Válasz a hozzászólásra Válasz a hozzászólásra idézettel Hozzászólás szerkesztése Hozzászólás jelentése a moderátornak       Ugrás az oldal elejére

Aktuális még ez az időpont? Itt ülök a Lobby előtt, de sehol nem találom az 1000-es freerollt
Új hozzászólás 2012.04.24, 17:33 kuguka  nincs online. kuguka hozzászólásainak keresése Vedd fel kuguka felhasználót a barátaid listájára.
MaxMad
HeadAdmin

Regisztrált: 2007.07.17,

Szia kuguka, üdvözlünk a fórumon!

Igen, az időpont továbbra is aktuális, de ez a verseny kizárólag akkor látszik, ha a filterek közt minden ki van kapcsolva.
A filtereket a versenyek listája alatt, a jobb alsó sarokban található "More" feliratra kattintva tudod elérni.
Az így feljövő ablak jobb felső sarkában találod a "Reset Filters" feliratot, ezt megnyomva az összes filter törlődik, és így ez a verseny is láthatóvá válik a Tournaments/Private ablakban, vagy egyszerűen az All Tournaments alatt.

Ha bármiben segítségre lenne szükséged, csak fordulj hozzánk bizalommal, szívesen válaszolunk a felmerülő kérdéseidre. minden ok

Üdv:
Max

Új hozzászólás 2012.04.25, 15:23 MaxMad  nincs online. MaxMad hozzászólásainak keresése Vedd fel MaxMad felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz

Regisztrált: 2010.10.07,

Sziasztok!

Megjegyzés: kéthetente legfeljebb 2 jegyet kaphatsz, melyek egy hónapon át érvényesek.

Még jó, hogy ezt elolvastam. Betfaiiről mentek át tőkét, úgyhogy lehet részletekben utalgatom át.

Befizettem 2012-08-16 12:47:35

Mikor tudok újra befizetni, hogy kapjak jegyet megint? $1000 PokerStrategy weekly FR ezer részt vettem 21.-én.

Várom válaszaitokat. Köszönöm szépen.

Naplóm
Új hozzászólás 2012.08.30, 12:35 OPToTo  nincs online. OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
mati1979
Moderátor

Regisztrált: 2009.12.29,

Idézet:
Eredeti hozzászólás: OPToTo
Sziasztok!

Még jó, hogy ezt elolvastam. Betfaiiről mentek át tőkét, úgyhogy lehet részletekben utalgatom át.

Mikor tudok újra befizetni, hogy kapjak jegyet megint? $1000 PokerStrategy weekly FR ezer részt vettem 21.-én.

szeptember végén lesz 10Ks freeroll, ha annak a befizetési idejére tartogatod nagy baj nem lehet minden ok

Új hozzászólás 2012.08.30, 12:45 mati1979  nincs online. mati1979 hozzászólásainak keresése Vedd fel mati1979 felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz

Idézet:
Eredeti hozzászólás: mati1979
Idézet:
Eredeti hozzászólás: OPToTo
Sziasztok!

szeptember végén lesz 10Ks freeroll, ha annak a befizetési idejére tartogatod nagy baj nem lehet minden ok

Igazad lehet coolface

Naplóm
Új hozzászólás 2012.08.30, 12:50 OPToTo  nincs online. OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
Johnny0310
Ezüst

Regisztrált: 2007.05.10,

Hello!

Szerintem ez a megjegyzés csak azt jelenti, hogy hiába fizetsz be egy két hetes időintervallumba mondjuk 3szor, csak két jegyet fogsz kapni.

Nem kell szerintem ezt túl filózni, ha 22.-27. között (+- fél nap) befizetsz akkor részt vehetsz a 28.-i versenyen. Utána ha 08.29. és 09.03. között befizetsz akkor részt vehetsz a 04.-i versenyen... stb..

Üdv.

Új hozzászólás 2012.08.30, 12:52 Johnny0310  nincs online. Johnny0310 hozzászólásainak keresése Vedd fel Johnny0310 felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz

Kezdjem meg az aggódást, ha még nem kaptam meg a holnap versenyre a belépőmet? smile

Naplóm
Új hozzászólás 2012.09.17, 13:31 OPToTo  nincs online. OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
hobo67
Ezüst

Regisztrált: 2010.12.29,

Sziasztok!
Ha hetente 100dollár alatt fizetsz be akkor 2hetente kapsz 1jegyet,de ha 2hetente 100dollár felett fizetszbe akkor részt vehetsz 4héten keresztul minden keddi versenyem ugyan is 100dollár felett 2belépőt kapsz.Remélem érthetően írtam.
Új hozzászólás 2012.09.17, 14:31 hobo67  nincs online. hobo67 hozzászólásainak keresése Vedd fel hobo67 felhasználót a barátaid listájára.
mati1979
Moderátor

Lesz ma este 1K-s? Nem találom...

Új hozzászólás 2012.11.06, 13:39 mati1979  nincs online. mati1979 hozzászólásainak keresése Vedd fel mati1979 felhasználót a barátaid listájára.
mati1979
Moderátor

Idézet:
Eredeti hozzászólás: mati1979
Lesz ma este 1K-s? Nem találom...

sziasztok, még mindig érdekelne, lesz-e ma PS 1K free? vagy csak én nem találom?

Új hozzászólás 2012.11.06, 17:50 mati1979  nincs online. mati1979 hozzászólásainak keresése Vedd fel mati1979 felhasználót a barátaid listájára.
sebgabi
Arany

Regisztrált: 2007.08.29,

Lesz. A tournament/private alatt keresd.
Új hozzászólás 2012.11.06, 18:03 sebgabi  nincs online. sebgabi hozzászólásainak keresése Vedd fel sebgabi felhasználót a barátaid listájára.
mati1979
Moderátor

Idézet:
Eredeti hozzászólás: sebgabi
Lesz. A tournament/private alatt keresd.

köszi, megvan, valami szar beragadt a szűrőbe

Új hozzászólás 2012.11.06, 18:05 mati1979  nincs online. mati1979 hozzászólásainak keresése Vedd fel mati1979 felhasználót a barátaid listájára.
« Előző téma | Következő téma » | Téma felvétele a kedvencek közé
Tovább:
PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » NetBet - korábban Poker770 (iPoker hálózat) » NetBet Poker heti 1000$-os befizetői freeroll