Stratégiával a hosszú távú sikerért az online pókerben - regisztrálj most ingyenesen!

A legjobb stratégiák A helyes stratégiával gyerekjáték a póker. Szerzőink lépésről lépésre bemutatják, hogyan lehetsz te is sikeres.

A legokosabb elmék Tanulj meg pókerezni a legsikeresebb nemzetközi
profi játékosoktól az élő
edzéseken és a fórumban.

Ingyenes pókertőke A PokerStrategy.com teljesen ingyenes. Ráadásul még ingyenes pókertőke is vár rád.

Már PokerStrategy.com felhasználó vagy? Jelentkezz be itt!

Csatlakozz ingyen a PokerStrategy.comhoz

INGYENES PÓKERTŐKE

Pókerezz ingyen

50$ ingyenes pókertőke az új tagoknak, hogy befizetés nélkül pókerezhessenek.

Csatlakozz ingyen

INGYENES KÉPZÉS

Tanulj meg pókerezni ingyen

Tanulj meg nyerni top edzőinkkel, ingyenes videóinkkal és cikkeinkkel.

Csatlakozz ingyen

INGYENES ESZKÖZÖK

Ingyenes pókereszközöket használhatsz

Emeld új szintre játékodat ingyenesen elérhető pókereszközeinkkel.

Csatlakozz ingyen

PÓKER SIKER

Csatlakozz a világ legnagyobb pókerközösségéhez

Tapasztald meg te is a világelső pókeriskola és közösség élményét.

Csatlakozz ingyen

PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » Betfair Poker (iPoker hálózat) » Betfair Poker VIP rendszer
Utolsó hozzászólás | Első nem olvasott hozzászólás Téma felvétele a kedvencek közé
Oldal (4): « előző 1 2 3 [4]
Ugrás az oldal végére Betfair Poker VIP rendszer
Szerző
Hozzászólás « Előző téma | Következő téma »
gabres1987
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2010.01.10,

Így van,de ha most reggelsz akkor ugye van race+FD+vip milestone meg egyéb központi promok...annak nézz utánna mi mehet fd alatt
De készülj fel idegileg,én most akarok szabadulni innen...Hiába a szép keret,ha a mögöttes tartalom szar nyihahaha
nekem 50% van februárig és addig bohóc mennyiségre is ennyit kapok,mivel nem terevzem ide visszajönni

Ez a hozzászólás 1 alkalommal szerkesztve, utoljára gabres1987 által: 14:18 2013.11.29, .

Új hozzászólás 2013.11.29, 14:17 gabres1987 hozzászólásainak keresése Vedd fel gabres1987 felhasználót a barátaid listájára.
mati1979
Moderátor
Moderátor

Regisztrált: 2009.12.29,

Idézet:
Eredeti hozzászólás: ARC1981
SZiasztok!

szeretném megkérdezni a véleményeteket hogy jol értem e a betfair vip szintjeit.

Ha pl egy hónap alatt generálok 7500$ raket akkor elérem a 12 vip szintet.

Ahol ugye 40% a cashback. De ha az addig elért pontjaimat akarom beváltani amit a 7500$ rake után kaptam akkor az csak 30% körüli cashbacknek felel majd meg mert ugye az alacsonyabb szinteken kisebb volt a szorzóm? Jol értem, tehát nem ugy müködik ha elértem a 12 es vip szintet akkor az addig termelt rake 40%át kapom meg?
Azaz ha rakebackot számolok akkor hiba ugy számolni hogy az adott vip szint cashbackjével számolok mivel annak a visszatérítése csak az elért szint után jár?

köszi a választ elöre is

Szia

Jól látod, nem visszamenőleg adják a szorzókat, de napi frissítés van a VIP szinteknél. Tehát ha ilyen sokat termelsz, akkor hamar fogod a szinteket lépkedni.

Általánosságban elmondható. hogy a terem privát promói is jók szoktak lenni, illetve PS rakerace is van.

Egy dolgot viszont nem szeretnék elhallgatni. Valamilyen oknál fogva az 5-6 iPokeres terem közül ahol játszogatok, csak itt vannak stabilitási gondjaim. Nem túl gyakori, de előfordul.

Ha további kérdéseid vannak, akkor kérdezz bátran! minden ok

üdv.mati1979
Új hozzászólás 2013.11.29, 15:16 mati1979 hozzászólásainak keresése Vedd fel mati1979 felhasználót a barátaid listájára.
Oldal (4): « előző 1 2 3 [4] « Előző téma | Következő téma » | Téma felvétele a kedvencek közé
Tovább:
PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » Betfair Poker (iPoker hálózat) » Betfair Poker VIP rendszer