Betfair Poker VIP rendszer

• gabres1987
      gabres1987
      Bronz
      Regisztrált: 2010.01.10, Hozzászólások: 321
      Így van,de ha most reggelsz akkor ugye van race+FD+vip milestone meg egyéb központi promok...annak nézz utánna mi mehet fd alatt
      De készülj fel idegileg,én most akarok szabadulni innen...Hiába a szép keret,ha a mögöttes tartalom szar :D
      nekem 50% van februárig és addig bohóc mennyiségre is ennyit kapok,mivel nem terevzem ide visszajönni
    • mati1979
      mati1979
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2009.12.29, Hozzászólások: 5.109
      Eredeti hozzászólás: ARC1981
      SZiasztok!

szeretném megkérdezni a véleményeteket hogy jol értem e a betfair vip szintjeit.

Ha pl egy hónap alatt generálok 7500$ raket akkor elérem a 12 vip szintet.

Ahol ugye 40% a cashback. De ha az addig elért pontjaimat akarom beváltani amit a 7500$ rake után kaptam akkor az csak 30% körüli cashbacknek felel majd meg mert ugye az alacsonyabb szinteken kisebb volt a szorzóm? Jol értem, tehát nem ugy müködik ha elértem a 12 es vip szintet akkor az addig termelt rake 40%át kapom meg?
      Azaz ha rakebackot számolok akkor hiba ugy számolni hogy az adott vip szint cashbackjével számolok mivel annak a visszatérítése csak az elért szint után jár?

köszi a választ elöre is
      Szia

Jól látod, nem visszamenőleg adják a szorzókat, de napi frissítés van a VIP szinteknél. Tehát ha ilyen sokat termelsz, akkor hamar fogod a szinteket lépkedni.

Általánosságban elmondható. hogy a terem privát promói is jók szoktak lenni, illetve PS rakerace is van.

Egy dolgot viszont nem szeretnék elhallgatni. Valamilyen oknál fogva az 5-6 iPokeres terem közül ahol játszogatok, csak itt vannak stabilitási gondjaim. Nem túl gyakori, de előfordul.

Ha további kérdéseid vannak, akkor kérdezz bátran! ;)

üdv.mati1979