Hud

• arba1992
      arba1992
      Bronz
      Regisztrált: 2010.05.19, Hozzászólások: 5.008
      edit: topickot benéztem. Ha erre jár egy mod., akkor nyugodtan eltávolíthatja ezt a hsz-t^^" :facepalm:
      edit2: Tört HM-t használok, de PKR-n nem játszom ezért töröltem a postot. Más teremben minden normálisan fut.
      Jogos, hogy akkora BR-t nem kockáztatsz be :)
    • MLepak
      MLepak
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 479
      na az fasza én meg kifizetek egy csomot aztán nem jelenik meg :f_frown: na de akkor se használnák törtet ki tudja hogy törik.. mert gondolom aki töri nem azért töri mert annyi szabad ideje van és olyan jó fej, biztos van valami oka.. :f_confused:

Egy száz dodos bankrollal még elmenne de azért NL50 és közel az NL100 már nem nagyon szarakodok ilyenekkel.... és ezt nem arcoskodásból írtam ne értsétek félre :f_p:
    • MLepak
      MLepak
      Ezüst
      jah előző hozzá szóláshoz írtam, de szerkesztve lett
    • megazis
      megazis
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 1.616
      MLepak; láma vagyok ezekhez a programozós dolgokhoz, de nehezen tudom elképzelni, hogy egy trackerbe saját adatbáziskezelőt kódoljanak; valamilyen meg kell bele. Szóval nagyon valószínű, hogy ez is valami SQL-re épül.
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      gyerekek! :D szedjétek le és szörnyülködjetek! ennél ótvarabb szart még nem láttam de mivel az egyetlen progi, ezért valószínűleg úgy is meg kell vegyem. Van pofájuk HM áron árulni, a HM nél meg ez már egy éves probléma.

Természetesen minden asztalon megy a hud, de csak akkor ha:

1. a PKR-t szigorúan az alap helyére telepíted! - különben nem találja a hh-kat.
      2. a PKR-t nem teljes képernyő módban futtatod, de mégis teljes képernyőre állítod
      3. az asztalok is teljes képernyőn futnak, tehát egyszerre csak egy asztalt nézhetsz

Meplak, 3. pont miatt így már nyugodtan játszhatsz laptopon is.

botrány

a biztonság miatt nem tartok, ilyen áron, egyedüliként nem kell számlákat törögetni.
    • MLepak
      MLepak
      Ezüst
      Hát ez elég gagyinak hangzik :D

Nem baj kipróbálom majd az ingyenes verziót ha haza megyek. Köszönöm az infókat egy próbát megér :f_wink:
    • DonCyrano
      DonCyrano
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.11, Hozzászólások: 1.862
      Nekem a HM nem olvassa be a kezeket. Illetve párat beolvas utána meg nem. Így sem az active player window-t nem tudom használni, sem a HM-ben nem látom a handeket. Van valakinek ötlete, hogy ez miért van? Korában jó volt.
    • Nlzkm9
      Nlzkm9
      Black
      Regisztrált: 2009.05.28, Hozzászólások: 10.143
      nemtom pontosan,de kb 1 hónapja volt megint frissítés,HMmegkellett igazodjon hozzá.
      szal ha rég frissítetted a HM-ed,vagy 1 hónapnálrégebben akkor töltsdle a legújabb verziót
    • static990
      static990
      Globális
      Regisztrált: 2008.08.23, Hozzászólások: 516
      nekem villog a hud. az miért lehet?
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 22.934
      Szia static990!

HM vagy PT? Olyan karácsonyfásan villog, vagy csak szolid színárnyalatot vált?
    • static990
      static990
      Globális
      Regisztrált: 2008.08.23, Hozzászólások: 516
      HM és karácsonyfásan asszem :D Olyan, hogy ha rákattintok az ablakra, amiben a játék fut és folyamatosan nyomva tartom a gombot, akkor kimerevedik a kép és a HUD is jó, csak akkor ugye nem történik semmi változás, mert ki van merevítve a kép.

Lehet valamilyen driver probléma?
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 22.934
      Szóltam Easydrivernek!

Addig is kellemes karácsonyi ünnepeket :D
    • citybike
      citybike
      Ezüst
      Regisztrált: 2010.08.06, Hozzászólások: 131
      Üdv !

static990 problémájára sikerült találni megoldást, mert írni akartam neki de a profilja deaktiválva lett ?
      a probléma hogy ha rákattint a különböző ablakokra akkor villog az össze hud.
    • Szabolcs888
      Szabolcs888
      Arany
      Regisztrált: 2013.05.12, Hozzászólások: 312
      Sziasztok!

Nem működik a Hud HM2-vel, pedig a HM-ben (automatikusan) ki van választva a mappa, gyűjti és importálja is a handeket, de mégsem akar megjelenni a statisztika.. Csak a "Waiting for Hands"(s az sem mindig :) )..

Fentebb olvasom, hogy csak HM1-el működik, de ha így van, akkor miért van helye a HM2 listáján is?

A PokerOfficer pedig..., hmmmm.. Heads Uphoz neméppen a legideálisabb.., ráadásul bugos. Eltűnik, amikor magára az asztalra nyomok, s csak akkor jön elő, ha a "tracker" ablakára klikkelek. És ez így megy; felváltva nyomkodom a trackert és az asztalt.:D Ja, és ez sem mindig.:) Ha lejár a demo, még lehet, hogy meg is könnyebbülök..:)

Remélem, létezik valami megoldás..

Üdv
      Szabolcs
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia Szabolcs888!

Ez a topik lassan 3 éves, és azóta a HM2 elvileg működik a PKR-en, de kizárólag csak a Table Finderrel együtt használva, ráadásul STT és MTT asztaloknál csak egyetlen asztalon van HUD - amelyiken legelőször lépsz játékba. Ezen felül alapszabály, hogy a póker szoftverek esetében minden esetben a legújabb verziót kell használni, mert a pókertermekben történt változtatásokat rendszeresen korrigálni kell a programban.

A pókeres szoftverekkel kapcsolatos kérdéseknek egyébként külön alfóruma van - ahol a közösség tapasztalt tagjai és easydriver kollégám szívesen segít - ezt az alábbi linken találod:

Póker eszközök

Üdv:
      Max
    • Szabolcs888
      Szabolcs888
      Arany
      Regisztrált: 2013.05.12, Hozzászólások: 312
      Szia MaxMad!

A Table Finder megoldotta a helyzetet.

Köszönöm!
      Szabolcs
    • berkesan
      berkesan
      Bronz
      Regisztrált: 2011.05.25, Hozzászólások: 133
      Azt hol tudom beállítani a HM2-ben, hogy a hud jó helyen legyen, ne keljen minden asztalon a helyére forgatni?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia berkesan,

A pókeres programokkal kapcsolatos kérdéseknek külön alfóruma van, kérlek tedd fel ott a kérdésed:

Póker eszközök

Ezen felül ajánlom a figyelmedbe az alábbi topikot, könnyen lehet, hogy itt is találsz választ a kérdésedre:

Hold'em Manager 2: Fontos linkek és videók

Köszi a megértést,

Üdv:
      Max
    • 1
    • 2