Bankroll 2 év alatt.

• Zsuzsineni
      Zsuzsineni
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.03, Hozzászólások: 883
      2009 decemberében kezdtem el az onlájn pókert freerollokkal. 2010 augusztusában kaptam meg a kezdő 50$-t.
      jelenleg 670$ a rollom úgy, hogy cashoutoltam 500$-t.
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      Regisztrált: 2008.11.11, Hozzászólások: 2.213
      Eredeti hozzászólás: reveszmaster
      Szerintetek 2 év intenzív játékkal és rendszeres tanulás mellett, milyen eredményekre lehet számítani?

Gondolok itt arra, hogy mekkora bankroll érhető el bonuszokkal együtt és mekkora limitig lehet feljutni az 50$ kezdő tőkéből kiindulva.
      Nekem sikerult 2 ev alatt feljutni high stakesig, uh nem lehetetlen. ,,Kell tolni oszt jo lesz":)
    • BigSlick78
      BigSlick78
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.19, Hozzászólások: 4.997
      Eredeti hozzászólás: benedeklevi
      Szerintetek 2 év intenzív játékkal és rendszeres tanulás mellett, milyen eredményekre lehet számítani?

Gondolok itt arra, hogy mekkora bankroll érhető el bonuszokkal együtt és mekkora limitig lehet feljutni az 50$ kezdő tőkéből kiindulva.
      Nekem sikerult 2 ev alatt feljutni high stakesig, uh nem lehetetlen. ,,Kell tolni oszt jo lesz":)
      Azért benedekleviből elég kevés van. :s_biggrin:
    • Zsuzsineni
      Zsuzsineni
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.03, Hozzászólások: 883
      Eredeti hozzászólás: BigSlick78
      Eredeti hozzászólás: benedeklevi

Azért benedekleviből elég kevés van. :s_biggrin:
      meg az se mindegy, h mennyi időt tudsz rászánni. :fdrink:
      :rage: de ez azér' nem semmi. GRAT! :f_thumbsup: