Stratégiával a hosszú távú sikerért az online pókerben - regisztrálj most ingyenesen!

A legjobb stratégiák A helyes stratégiával gyerekjáték a póker. Szerzőink lépésről lépésre bemutatják, hogyan lehetsz te is sikeres.

A legokosabb elmék Tanulj meg pókerezni a legsikeresebb nemzetközi
profi játékosoktól az élő
edzéseken és a fórumban.

Ingyenes pókertőke A PokerStrategy.com teljesen ingyenes. Ráadásul még ingyenes pókertőke is vár rád.

Már PokerStrategy.com felhasználó vagy? Jelentkezz be itt!

Csatlakozz ingyen a PokerStrategy.comhoz

INGYENES PÓKERTŐKE

Pókerezz ingyen

50$ ingyenes pókertőke az új tagoknak, hogy befizetés nélkül pókerezhessenek.

Csatlakozz ingyen

INGYENES KÉPZÉS

Tanulj meg pókerezni ingyen

Tanulj meg nyerni top edzőinkkel, ingyenes videóinkkal és cikkeinkkel.

Csatlakozz ingyen

INGYENES ESZKÖZÖK

Ingyenes pókereszközöket használhatsz

Emeld új szintre játékodat ingyenesen elérhető pókereszközeinkkel.

Csatlakozz ingyen

PÓKER SIKER

Csatlakozz a világ legnagyobb pókerközösségéhez

Tapasztald meg te is a világelső pókeriskola és közösség élményét.

Csatlakozz ingyen

PokerStrategy.com - Póker fórum » Póker stratégia és leosztások elemzése » No Limit » Bankroll 2 év alatt.
Utolsó hozzászólás | Első nem olvasott hozzászólás Téma felvétele a kedvencek közé
Oldal (3): « előző 1 2 [3] Téma zárva
Ugrás az oldal végére Bankroll 2 év alatt. 2 értékelés - átlag: 6,00
Szerző
Hozzászólás « Előző téma | Következő téma »
Zsuzsineni
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2010.06.03,

Válasz: Bankroll 2 év alatt.

2009 decemberében kezdtem el az onlájn pókert freerollokkal. 2010 augusztusában kaptam meg a kezdő 50$-t.
jelenleg 670$ a rollom úgy, hogy cashoutoltam 500$-t.
Új hozzászólás 2011.10.09, 14:33 Zsuzsineni hozzászólásainak keresése Vedd fel Zsuzsineni felhasználót a barátaid listájára.
benedeklevi
Black
Black

Regisztrált: 2008.11.11,

Válasz: Bankroll 2 év alatt.

Idézet:
Eredeti hozzászólás: reveszmaster
Szerintetek 2 év intenzív játékkal és rendszeres tanulás mellett, milyen eredményekre lehet számítani?

Gondolok itt arra, hogy mekkora bankroll érhető el bonuszokkal együtt és mekkora limitig lehet feljutni az 50$ kezdő tőkéből kiindulva.

Nekem sikerult 2 ev alatt feljutni high stakesig, uh nem lehetetlen. ,,Kell tolni oszt jo lesz"smile
Új hozzászólás 2011.10.12, 06:38 benedeklevi hozzászólásainak keresése Vedd fel benedeklevi felhasználót a barátaid listájára.
BigSlick78
Ezüst
Ezüst

Regisztrált: 2009.01.19,

Válasz: Válasz: Bankroll 2 év alatt.

Idézet:
Eredeti hozzászólás: benedeklevi
Idézet:
Szerintetek 2 év intenzív játékkal és rendszeres tanulás mellett, milyen eredményekre lehet számítani?

Gondolok itt arra, hogy mekkora bankroll érhető el bonuszokkal együtt és mekkora limitig lehet feljutni az 50$ kezdő tőkéből kiindulva.

Nekem sikerult 2 ev alatt feljutni high stakesig, uh nem lehetetlen. ,,Kell tolni oszt jo lesz"smile

Azért benedekleviből elég kevés van. shark biggrin
Új hozzászólás 2011.10.12, 14:09 BigSlick78 hozzászólásainak keresése Vedd fel BigSlick78 felhasználót a barátaid listájára.
Zsuzsineni
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2010.06.03,

Válasz: Válasz: Válasz: Bankroll 2 év alatt.

Idézet:
Eredeti hozzászólás: BigSlick78
Idézet:
Eredeti hozzászólás: benedeklevi
Idézet:

Azért benedekleviből elég kevés van. shark biggrin

meg az se mindegy, h mennyi időt tudsz rászánni. fish drink
FUUUUU de ez azér' nem semmi. GRAT! fish thumbsup
Új hozzászólás 2011.10.12, 19:59 Zsuzsineni hozzászólásainak keresése Vedd fel Zsuzsineni felhasználót a barátaid listájára.
Oldal (3): « előző 1 2 [3] « Előző téma | Következő téma » | Téma felvétele a kedvencek közé
Tovább:
Téma zárva
PokerStrategy.com - Póker fórum » Póker stratégia és leosztások elemzése » No Limit » Bankroll 2 év alatt.