Stratégiával a hosszú távú sikerért az online pókerben - regisztrálj most ingyenesen!

A legjobb stratégiák A helyes stratégiával gyerekjáték a póker. Szerzőink lépésről lépésre bemutatják, hogyan lehetsz te is sikeres.

A legokosabb elmék Tanulj meg pókerezni a legsikeresebb nemzetközi
profi játékosoktól az élő
edzéseken és a fórumban.

Ingyenes pókertőke A PokerStrategy.com teljesen ingyenes. Ráadásul még ingyenes pókertőke is vár rád.

Már PokerStrategy.com felhasználó vagy? Jelentkezz be itt!

Csatlakozz ingyen a PokerStrategy.comhoz

INGYENES PÓKERTŐKE

Pókerezz ingyen

50$ ingyenes pókertőke az új tagoknak, hogy befizetés nélkül pókerezhessenek.

Csatlakozz ingyen

INGYENES KÉPZÉS

Tanulj meg pókerezni ingyen

Tanulj meg nyerni top edzőinkkel, ingyenes videóinkkal és cikkeinkkel.

Csatlakozz ingyen

INGYENES ESZKÖZÖK

Ingyenes pókereszközöket használhatsz

Emeld új szintre játékodat ingyenesen elérhető pókereszközeinkkel.

Csatlakozz ingyen

PÓKER SIKER

Csatlakozz a világ legnagyobb pókerközösségéhez

Tapasztald meg te is a világelső pókeriskola és közösség élményét.

Csatlakozz ingyen

PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » PKR » Számla+rakeback
Utolsó hozzászólás | Első nem olvasott hozzászólás Téma felvétele a kedvencek közé
Oldal (2): [1] 2 következő » Téma zárva
Ugrás az oldal végére Számla+rakeback
Szerző
Hozzászólás « Előző téma | Következő téma »
Alex880627
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2009.06.28,

Téma szerzője Szerző $starter
Számla+rakeback

Szerintetek ha letéltéttem a szoftwaret a PKR oldalról de az installáció nem fejeződött be, közben beregeltem és eszembe jutott hogy igy nem lesz rakeback és uninstalláltam a szoftvaret kitöröltem a sűtiket és letöltöttem a Pokerstartegys linkől akkor kéne kapnom Rakebackot? remélem világos voltam...köszi
Új hozzászólás 2011.03.21, 02:06 Alex880627 hozzászólásainak keresése Vedd fel Alex880627 felhasználót a barátaid listájára.
MLepak
Arany
Arany

Regisztrált: 2007.11.05,

ha regisztrációnál használtad a bónusz kódot akkor nem hinném hogy lenne gond, írj a supportuknak egy emailt, és kérdez rá. én mindig úgy csinálom amint regelek valahova utána mindig rákérdezek bekötötték e a számlámat.
Új hozzászólás 2011.03.21, 07:14 MLepak hozzászólásainak keresése Vedd fel MLepak felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin
HeadAdmin

Regisztrált: 2007.04.21,

Ahogy kiveszem a soraidból, csak elkezdted letölteni, de még nem regisztráltál. Ha mindent úgy csináltál azután, ahogy az útmutatóban leírták, akkor elméletileg kapnod kellene minden juttatást fish cool
Új hozzászólás 2011.03.21, 08:20 bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
blink04
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2011.03.19,

És ha a bónuszkóddal regisztrálok, de még nem fizetek be, de nyerek pénzt és azzal indulok el, akkor is jár a rakeback?
Új hozzászólás 2011.07.21, 13:42 blink04 hozzászólásainak keresése Vedd fel blink04 felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin
HeadAdmin

Utánakérdezek a dolognak minden ok
Új hozzászólás 2011.07.23, 08:49 bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
Descordia
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2008.12.28,

FT-n én is utólag kértem rakeback-et, nem fizettem be hanem freerollon nyertem, és járt utána, gondolom akkor itt is smile
Új hozzászólás 2011.07.23, 08:57 Descordia hozzászólásainak keresése Vedd fel Descordia felhasználót a barátaid listájára.
Strabi80
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2009.04.19,

Sziasztok! Bocsi ha hülyeséget kérdezek de nincsen tapasztalatom a dologban. A racket akkor is tudom kérni ha már régebb óta (2-3 éve) van regisztrációm a PKR-n. (vagy új accountot kell csinálnom?) Köszi a segítséget!
Új hozzászólás 2011.07.23, 21:25 Strabi80 hozzászólásainak keresése Vedd fel Strabi80 felhasználót a barátaid listájára.
Filippo91
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2010.03.25,

Szerintem nem lenne jó ötlet ha két számlád lenne egy póker oldalnál.Nem hiszem hogy tudnád törölni a számlád.Az esetek többségében csak zárolni lehet..
Új hozzászólás 2011.07.25, 18:15 Filippo91 hozzászólásainak keresése Vedd fel Filippo91 felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin
HeadAdmin

Szia Strabi80!

Üdv a fórumon shark thumbsup Rakebacket csak akkor tudunk biztosítani, ha a mi útmutatónkat követve registráltál. Azt semmiképp nem tanácsolom, hogy új számlát nyiss, az végleges zároláshoz, és pénzelkobzáshoz is vezetjet.
Új hozzászólás 2011.07.26, 07:45 bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin
HeadAdmin

Idézet:
Eredeti hozzászólás: Descordia
FT-n én is utólag kértem rakeback-et, nem fizettem be hanem freerollon nyertem, és járt utána, gondolom akkor itt is smile

Jár a RB akkor is, ha freeroll-on nyert pénzből játszol minden ok
Új hozzászólás 2011.07.26, 13:47 bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
blink04
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2011.03.19,

Köszi a válaszokat.
Új hozzászólás 2011.07.28, 13:33 blink04 hozzászólásainak keresése Vedd fel blink04 felhasználót a barátaid listájára.
Strabi80
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2009.04.19,

Köszi a segítséget!
Üdv:

Strabi80
Új hozzászólás 2011.07.31, 17:11 Strabi80 hozzászólásainak keresése Vedd fel Strabi80 felhasználót a barátaid listájára.
hukrisz
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2008.01.13,

számla nyitás

Sziasztok,

Még évekkel ezelött letültöttem egy másik gépemre a pkr-t, de sose játszottam valódi pénzben. Tehát most ha az új gépemre letöltöm és csinálok egy valódi pénzes számlát a PokerStrategy útmutatása szerint akkor jogosult leszek a bónuszra és a rakebackre?
Új hozzászólás 2011.08.23, 08:23 hukrisz hozzászólásainak keresése Vedd fel hukrisz felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin
HeadAdmin

Üdv a fórumon hukrisz!

Ha már korábban regisztráltál valódi adatokkal, nem ajánlanám, hogy még egyszer megtedd. A legtöbb terem, így a PKR is multiaccolásnak veszi az ilyesmit, és könnyen számalzárolás lehet a dolog vége.
Új hozzászólás 2011.08.23, 08:37 bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
hukrisz
Bronz
Bronz

Szia bogec84!

Köszönöm az üdvözlést! Akkor a következő kérdésem lenne, mert most utána kerestem a 2008-as jelszavamnak és még működik. tehát a számlám él igaz sosem volt rajta egy dollár sem. Csak a szoftvert kell letöltenem újra. Ha befizetek az oldalukon a strategyit kihagyva akkor a bonusz ugrott sőt gondolom strategy pontokat sem szerzek. Legalább a rakeback az ennek ellenére jár? Vagy az is csak a strategy miatt lett volna? Mert akkor ebben az esetben inkább egy olyan oldalt keresek ahol van rakeback. Mivel már a FullTilt meghalt :-(

Bár tetszett ez a 3D-s játék életszerűbb volt. (persze lassabb is)
Új hozzászólás 2011.08.23, 09:34 hukrisz hozzászólásainak keresése Vedd fel hukrisz felhasználót a barátaid listájára.
kisike
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2007.06.15,

Szia kukrisz!

Egy már létező számlát utólag nem lehetséges bekötni. Egy próbát viszont mindenképp megér, azaz írj a terem ügyfélszolgálatának és kérdezd meg, hogy be tudják-e kötni a számlád az oldalunkhoz. (nem volt még soha pénz rajta, de ha bekötik, akkor hajlandó vagy befizetni a bónusz, rakeback stb. miatt).

Üdv.
kisike
Új hozzászólás 2011.08.24, 07:38 kisike hozzászólásainak keresése Vedd fel kisike felhasználót a barátaid listájára.
hukrisz
Bronz
Bronz

Szia Kisike!

Ez egy jó ötlet egy próbát mindenképpen megér. Végülis ez nekik is érdekük, hogy a pénzem hozzájuk fizessem be és náluk pörgessem vagy költsem el!

Akkor írok nekik és ha kapok választ itt megosztom mindenkivel, hogy segítsen a hasonló helyzetben lévő embereken.

üdv
Krisz
Új hozzászólás 2011.08.24, 17:52 hukrisz hozzászólásainak keresése Vedd fel hukrisz felhasználót a barátaid listájára.
apa100
Platina
Platina

Regisztrált: 2008.09.25,

szintén

Sziasztok!
Nekem ugyan ez van europokeren évekkel ezelőtt regeltem csak paly moneyt játszottam azt is már rég. megpróbálnám beköttetni a strategyhez a regemet velük aztán tolnák be pénzt is.
Ha megkérlek kisike leirnád angolul ezt a pár mondatot én nem tudok angolul google fordító meg olyan amilyen.

Köszönettel: apa100
Új hozzászólás 2011.08.24, 18:36 apa100 hozzászólásainak keresése Vedd fel apa100 felhasználót a barátaid listájára.
hukrisz
Bronz
Bronz

Most chateltem a PKR supporttal és el kell küldenem a lakcím változásomról igazolást mivel időközben Hollandiába költöztem, valamint a bonusz a befizetésre megkapom, mert amúgy is van a saját weboldalukon ez az akció és még nem volt soha pénz a számlámon. A rake back dologról nem kaptam semmi felvilágosítást. Azonban amikor azt kérdeztem, hogy a Pokerstrategy-vel össze tudják-e kötni a számlámat, hogy az ott szerzett pontok után itt is legyenek pontjaim azt mondták, hogy ezt a Pokerstrategy-vel kell megbeszélnem.
Szerinted?

Akkor most a Pkr-nek kell a PS-nek jelezni és bekötni valakit vagy a PS-nek kell bekötni és jelezni a PKR felé?

üdv
Krisz
Új hozzászólás 2011.08.24, 19:26 hukrisz hozzászólásainak keresése Vedd fel hukrisz felhasználót a barátaid listájára.
hukrisz
Bronz
Bronz

Halihó!!!

Sikerült méghozzá egyszerűen! Mivel a program nem volt meg ezen az új gépemen frissen most letöltöttem és beléptem a számlámra. Majd a befizetésre és mivel még nem volt soha rajta pénz ezért a fizetéskor kérdezte hogy van-e bónusz kódom. Megadtam az strategy-n található kódot és elutaltam a pénzt. Majd meg is jelent a számlámon méghozzá az innen kapható 120%-os bónusszal!

Apa100! Szerintem akkor neked se lesz probléma, ha kipróbálod a befizetést mert kérdezni, fogja, hogy van-e bónusz kódod majd oda bemásolod amit a strategy-n találsz neked ez: PSVIP2200

majd indítsad el az utalást. Ha minden igaz akkor összefogják kapcsolni az itteni számláddal és jogosult leszel a kedvezményre.

sok sikert
krisz
Új hozzászólás 2011.08.24, 20:24 hukrisz hozzászólásainak keresése Vedd fel hukrisz felhasználót a barátaid listájára.
Oldal (2): [1] 2 következő » « Előző téma | Következő téma » | Téma felvétele a kedvencek közé
Tovább:
Téma zárva
PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » PKR » Számla+rakeback