Számla+rakeback

• Alex880627
      Alex880627
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.28, Hozzászólások: 358
      Szerintetek ha letéltéttem a szoftwaret a PKR oldalról de az installáció nem fejeződött be, közben beregeltem és eszembe jutott hogy igy nem lesz rakeback és uninstalláltam a szoftvaret kitöröltem a sűtiket és letöltöttem a Pokerstartegys linkől akkor kéne kapnom Rakebackot? remélem világos voltam...köszi
  • 22 válasz
    • MLepak
      MLepak
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 479
      ha regisztrációnál használtad a bónusz kódot akkor nem hinném hogy lenne gond, írj a supportuknak egy emailt, és kérdez rá. én mindig úgy csinálom amint regelek valahova utána mindig rákérdezek bekötötték e a számlámat.
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 23.038
      Ahogy kiveszem a soraidból, csak elkezdted letölteni, de még nem regisztráltál. Ha mindent úgy csináltál azután, ahogy az útmutatóban leírták, akkor elméletileg kapnod kellene minden juttatást :f_cool:
    • blink04
      blink04
      Bronz
      Regisztrált: 2011.03.19, Hozzászólások: 21
      És ha a bónuszkóddal regisztrálok, de még nem fizetek be, de nyerek pénzt és azzal indulok el, akkor is jár a rakeback?
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Utánakérdezek a dolognak ;)
    • Descordia
      Descordia
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.28, Hozzászólások: 1.068
      FT-n én is utólag kértem rakeback-et, nem fizettem be hanem freerollon nyertem, és járt utána, gondolom akkor itt is :)
    • Strabi80
      Strabi80
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.19, Hozzászólások: 3
      Sziasztok! Bocsi ha hülyeséget kérdezek de nincsen tapasztalatom a dologban. A racket akkor is tudom kérni ha már régebb óta (2-3 éve) van regisztrációm a PKR-n. (vagy új accountot kell csinálnom?) Köszi a segítséget!
    • Filippo91
      Filippo91
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.25, Hozzászólások: 76
      Szerintem nem lenne jó ötlet ha két számlád lenne egy póker oldalnál.Nem hiszem hogy tudnád törölni a számlád.Az esetek többségében csak zárolni lehet..
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Szia Strabi80!

Üdv a fórumon :s_thumbsup: Rakebacket csak akkor tudunk biztosítani, ha a mi útmutatónkat követve registráltál. Azt semmiképp nem tanácsolom, hogy új számlát nyiss, az végleges zároláshoz, és pénzelkobzáshoz is vezetjet.
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Eredeti hozzászólás: Descordia
      FT-n én is utólag kértem rakeback-et, nem fizettem be hanem freerollon nyertem, és járt utána, gondolom akkor itt is :)
      Jár a RB akkor is, ha freeroll-on nyert pénzből játszol ;)
    • blink04
      blink04
      Bronz
      Regisztrált: 2011.03.19, Hozzászólások: 21
      Köszi a válaszokat.
    • Strabi80
      Strabi80
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.19, Hozzászólások: 3
      Köszi a segítséget!
      Üdv:

Strabi80
    • hukrisz
      hukrisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.13, Hozzászólások: 268
      Sziasztok,

Még évekkel ezelött letültöttem egy másik gépemre a pkr-t, de sose játszottam valódi pénzben. Tehát most ha az új gépemre letöltöm és csinálok egy valódi pénzes számlát a PokerStrategy útmutatása szerint akkor jogosult leszek a bónuszra és a rakebackre?
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Üdv a fórumon hukrisz!

Ha már korábban regisztráltál valódi adatokkal, nem ajánlanám, hogy még egyszer megtedd. A legtöbb terem, így a PKR is multiaccolásnak veszi az ilyesmit, és könnyen számalzárolás lehet a dolog vége.
    • hukrisz
      hukrisz
      Bronz
      Szia bogec84!

Köszönöm az üdvözlést! Akkor a következő kérdésem lenne, mert most utána kerestem a 2008-as jelszavamnak és még működik. tehát a számlám él igaz sosem volt rajta egy dollár sem. Csak a szoftvert kell letöltenem újra. Ha befizetek az oldalukon a strategyit kihagyva akkor a bonusz ugrott sőt gondolom strategy pontokat sem szerzek. Legalább a rakeback az ennek ellenére jár? Vagy az is csak a strategy miatt lett volna? Mert akkor ebben az esetben inkább egy olyan oldalt keresek ahol van rakeback. Mivel már a FullTilt meghalt :-(

Bár tetszett ez a 3D-s játék életszerűbb volt. (persze lassabb is)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia kukrisz!

Egy már létező számlát utólag nem lehetséges bekötni. Egy próbát viszont mindenképp megér, azaz írj a terem ügyfélszolgálatának és kérdezd meg, hogy be tudják-e kötni a számlád az oldalunkhoz. (nem volt még soha pénz rajta, de ha bekötik, akkor hajlandó vagy befizetni a bónusz, rakeback stb. miatt).

Üdv.
      kisike
    • hukrisz
      hukrisz
      Bronz
      Szia Kisike!

Ez egy jó ötlet egy próbát mindenképpen megér. Végülis ez nekik is érdekük, hogy a pénzem hozzájuk fizessem be és náluk pörgessem vagy költsem el!

Akkor írok nekik és ha kapok választ itt megosztom mindenkivel, hogy segítsen a hasonló helyzetben lévő embereken.

üdv
      Krisz
    • apa100
      apa100
      Platina
      Regisztrált: 2008.09.25, Hozzászólások: 1.646
      Sziasztok!
      Nekem ugyan ez van europokeren évekkel ezelőtt regeltem csak paly moneyt játszottam azt is már rég. megpróbálnám beköttetni a strategyhez a regemet velük aztán tolnák be pénzt is.
      Ha megkérlek kisike leirnád angolul ezt a pár mondatot én nem tudok angolul google fordító meg olyan amilyen.

Köszönettel: apa100
    • hukrisz
      hukrisz
      Bronz
      Most chateltem a PKR supporttal és el kell küldenem a lakcím változásomról igazolást mivel időközben Hollandiába költöztem, valamint a bonusz a befizetésre megkapom, mert amúgy is van a saját weboldalukon ez az akció és még nem volt soha pénz a számlámon. A rake back dologról nem kaptam semmi felvilágosítást. Azonban amikor azt kérdeztem, hogy a Pokerstrategy-vel össze tudják-e kötni a számlámat, hogy az ott szerzett pontok után itt is legyenek pontjaim azt mondták, hogy ezt a Pokerstrategy-vel kell megbeszélnem.
      Szerinted?

Akkor most a Pkr-nek kell a PS-nek jelezni és bekötni valakit vagy a PS-nek kell bekötni és jelezni a PKR felé?

üdv
      Krisz
    • hukrisz
      hukrisz
      Bronz
      Halihó!!!

Sikerült méghozzá egyszerűen! Mivel a program nem volt meg ezen az új gépemen frissen most letöltöttem és beléptem a számlámra. Majd a befizetésre és mivel még nem volt soha rajta pénz ezért a fizetéskor kérdezte hogy van-e bónusz kódom. Megadtam az strategy-n található kódot és elutaltam a pénzt. Majd meg is jelent a számlámon méghozzá az innen kapható 120%-os bónusszal!

Apa100! Szerintem akkor neked se lesz probléma, ha kipróbálod a befizetést mert kérdezni, fogja, hogy van-e bónusz kódod majd oda bemásolod amit a strategy-n találsz neked ez: PSVIP2200

majd indítsad el az utalást. Ha minden igaz akkor összefogják kapcsolni az itteni számláddal és jogosult leszel a kedvezményre.

sok sikert
      krisz
    • 1
    • 2