Stratégiával a hosszú távú sikerért az online pókerben - regisztrálj most ingyenesen!

A legjobb stratégiák A helyes stratégiával gyerekjáték a póker. Szerzőink lépésről lépésre bemutatják, hogyan lehetsz te is sikeres.

A legokosabb elmék Tanulj meg pókerezni a legsikeresebb nemzetközi
profi játékosoktól az élő
edzéseken és a fórumban.

Ingyenes pókertőke A PokerStrategy.com teljesen ingyenes. Ráadásul még ingyenes pókertőke is vár rád.

Már PokerStrategy.com felhasználó vagy? Jelentkezz be itt!

Csatlakozz ingyen a PokerStrategy.comhoz

INGYENES PÓKERTŐKE

Pókerezz ingyen

50$ ingyenes pókertőke az új tagoknak, hogy befizetés nélkül pókerezhessenek.

Csatlakozz ingyen

INGYENES KÉPZÉS

Tanulj meg pókerezni ingyen

Tanulj meg nyerni top edzőinkkel, ingyenes videóinkkal és cikkeinkkel.

Csatlakozz ingyen

INGYENES ESZKÖZÖK

Ingyenes pókereszközöket használhatsz

Emeld új szintre játékodat ingyenesen elérhető pókereszközeinkkel.

Csatlakozz ingyen

PÓKER SIKER

Csatlakozz a világ legnagyobb pókerközösségéhez

Tapasztald meg te is a világelső pókeriskola és közösség élményét.

Csatlakozz ingyen

PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » Betfair Poker (iPoker hálózat) » Betfair Poker VIP rendszer
Utolsó hozzászólás | Első nem olvasott hozzászólás Téma felvétele a kedvencek közé
Oldal (4): [1] 2 3 4 következő »
Ugrás az oldal végére Betfair Poker VIP rendszer
Szerző
Hozzászólás « Előző téma | Következő téma »
prisonb
HeadAdmin
HeadAdmin

Regisztrált: 2007.06.03,

Téma szerzője Szerző $starter
Betfair Poker VIP rendszer

Hogyan működik a Betfair Poker VIP rendszere?
25 Status pontot gyűjtesz a Betfair Poker valódi pénzes asztalainál kifizetett minden 1€ cashgame rake vagy tournament fee után. Minél több státuszpontot szereztél, annál magasabb VIP szintet érsz el - és annál jobb szorzóval gyűjtöd a VIP Poker pontokat (VPP).

A Betfair Poker VIP szintjei
A következő táblázat megmutatja, hogy az egyes szintekhez havonta* hány Status pontot kell gyűjtened, hogy a pontmennyiség mennyi jutalék kifizetését jelenti, valamint a szintek cashbackjét és szorzóit is megtalálod.

*a 11-13. VIP szinteknél az elmúlt három hónapban gyűjtött Status pontok számítanak.

A VIP szintek naponta frissülnek, ezért az új szint előnyeit akkor is kiélvezheted, ha egy alacsonyabb szinten kezdted a hónapot. Ráadásul egy hónap alatt elért legmagasabb VIP szintedet a következő hónapra is átviheted. Pontjaid beváltásához legalább 600 VPP-re lesz szükséged.

Ne feledd, hogy a felhasználatlan VPP-k 6 hónap után lejárnak.

Kapcsolódó linkek

Betfair Poker: promóciók és információ

10 000$-os pontverseny a Betfair Pokeren

A Betfair szoftver letöltése és telepítése

Frissítve: 2014.05.21.
Új hozzászólás 2011.11.10, 09:41 prisonb hozzászólásainak keresése Vedd fel prisonb felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2010.10.07,

Biztos, hogy jó ez a táblázat? Úgy értem minden egyes vip szinten egyel nő a szorzó. Silver szinten 100%al nagyobb a rakeback mint Bronzen. Gold szinten meg 200%al nagyobb. Ez ebben a táblázatban csak 2-2% eltérést mutat.

10$ kiváltása Rakeback: Bronz 4%, Silver 8%, Gold 12%, Sapphire 16%, Diamond 20%

2$ kiváltása Rakeback: Bronz 3,6%, Silver 7,2%, Gold 10,8%, Sapphire 14,4%, Diamond 18%

http://kepfeltoltes.hu/120823/betfair_rakeback_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez a hozzászólás 4 alkalommal szerkesztve, utoljára OPToTo által: 23.08.2012 17:39.

Új hozzászólás 2012.08.23, 15:47 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Vélemény?
Új hozzászólás 2012.08.24, 16:47 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin
HeadAdmin

Regisztrált: 2007.04.21,

Szia OPToTo!

Sikerült valamit megtudni a support-tól? Vagy kellene esetleg fordítási segítség a kérdéseidhez? smile
Új hozzászólás 2012.08.29, 07:37 bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Szia Bogec. Már dolgozunk az ügyön az ügyfélszolgálattal. Írok egy levelet a Betfairnek, meg megpróbálom személyes teszteléssel ellenőrizni.

Ez a hozzászólás 1 alkalommal szerkesztve, utoljára OPToTo által: 29.08.2012 10:54.

Új hozzászólás 2012.08.29, 10:26 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
GiorgioPoker
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2009.11.02,

A kétszeres szorzó úgy működik, hogy minden $ rake után kapsz 3,6 player pointot, ami ha bronz vagy 3,6 store pointot ér, amint eléred a 400 player pointot átkerülsz ezüstbe, itt 3,6 player point már 7,2 store pointot ér a kétszeres szorzó miatt. Viszont adott hónapban nem csak a 400 player pont feletti pontokra vonatkozik a kétszeres szorzó, hanem ha van 399 player pontod a hónapban akkor az 399 store point a számládon, viszont ha 400 player pointod van, akkor már 800 store pointod van. Ha egy hónapban 150$ raket termelsz, az 150*3,6= 540 player point, ami 1080 store pointot jelent.
Mindegy milyen szinten vagy 1$ rake-ért mindig 3,6 player pointot adnak, viszont ez nem mindegy, hogy 3,6 store pointot (bronz), vagy 7,2 store pointot (ezüst), vagy 10,8 store pointot (arany) ér. A store pointokat pedig azonnali pénzre tudod váltani, 1$-t 90 store pointért adnak.
Remélem tudtam segíteni.
Új hozzászólás 2012.08.29, 11:03 GiorgioPoker hozzászólásainak keresése Vedd fel GiorgioPoker felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Köszönöm szépen. Az ügyfélszolgálatnál itt felmerült az a kérdés, hogy 0tól a Store Point kétszerezést vagy csak 400 pont felett. De ez így jónak tűnik, ahogy te írod. A probléma itt azzal van, hogy ha kiszámolod a rakebacket akkor az nem annyi % ami itt fel van tüntetve.
Új hozzászólás 2012.08.29, 11:09 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
Pl4gue1
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2011.10.30,

Sztem sem stimmel.
Master vagyok, és 23% RB-t kapok, pedig én nem is cashre, hanem ticketre váltom be a store pontjaimat, ami még jobb visszatérítés (hisz 10$ cash = 11$ ticket, 20$ cash = 22$ ticket stb..)
Új hozzászólás 2012.08.29, 11:19 Pl4gue1 hozzászólásainak keresése Vedd fel Pl4gue1 felhasználót a barátaid listájára.
GiorgioPoker
Bronz
Bronz

Regisztrált: 2009.11.02,

Igen, teljesen nem stimmel, ugyanis vannak ún. boostok is, ami annyit jelent, hogy ha pl eléred egy adott hónapban a 200 player pointot akkor automatikusan adnak 50 store pointot, tehát 200 player pointnál 250 store pointod van. Azt, hogy hány player point után mennyi boostot kapsz, megtalálod a Betfair kliensében a "My Player Club" alatt.
Továbbá nem csak havi szintek vannak, hanem éves szintek is (pl ilyen a master is ami akkor jár, ha egy évben 14000 player pointot szerzel)
Továbbá nem csak készpénzes vócserekre lehet beváltani a store pointokat, hanem tournament ticketek-re is.
(Egyébként magasabb visszatérítés érhető el, ha a másik két strategy-s ongame teremben (Europoker, Bwin) kijátszod a first desposit bónuszt. A Level Up promo után én is váltok)
Új hozzászólás 2012.08.29, 11:45 GiorgioPoker hozzászólásainak keresése Vedd fel GiorgioPoker felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Az én táblázatom boosterek nélkül van kiszámolva. De az 100%ig biztos hogy ha te csak bronz szinten szerzel 900 pontot, mondjuk szerzel 4,5 hónap alatt minden hónapban 200-200 pontot tehát megvan a 900 pont, akkor az csak 4% rakback nem 8% ami ki van írva. A szintenként 2% rackback emelkedés sem igaz, mert a a 2 az 4 mivel az alap 4x duplázódik + triplázódik + boosterek.
Új hozzászólás 2012.08.29, 12:30 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
th3rac00n
Ezüst
Ezüst

Regisztrált: 2007.08.13,

Tényleg jónak tűnik a táblázatod, a bronznál alapból hibás az eredeti, egyedül a szorzókban nem voltam én sem biztos, h a kisebb szintekhez tartozó pontok is duplázódnak-e, ahogy GiorgioPoker írta. Köszi az észrevételt és a táblázatot, illetve a többieknek is a segítséget!
Új hozzászólás 2012.08.29, 13:54 th3rac00n hozzászólásainak keresése Vedd fel th3rac00n felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Nincs kedvem 2 nap alatt szerezni 75 pontot, sajnos nem érek rá. Rámenne a rollom kb smile Így maradok bronz, de mind1 mert elhagyom a termet.
Új hozzászólás 2012.08.29, 19:32 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Tisztelt Betfair Póker!

Kérhetnék egy tájékoztatást a Rakeback rendszerükről? Én a Pokerstrategyn keresztül regisztráltam önökhöz és az ott található táblázat hibás. Lenne egy olyan felmerülő kérdésem is, hogy ha most augusztusban elérem az ezüst státuszt akkor szeptembertől már az 1$ rakem után 7.2 pontot fogok kapni vagy csak 400 összegyűjtött pontok felett?

Várom válaszukat. Tisztelettel: Solmosi Tamás

Tisztelt Tamás!

Köszönjük e-mailjét.

Nincs már rakeback rendszerünk, hűségprogramunk van.

A hűségprogramunkról a http://poker.betfair.com/en/loyalty/ oldalon találhat bővebb tájékoztatást.

Betfair Pókeren minden dollárnyi rake után jár 3,6 Player Point a készpénzes játéknál és 3,6 Player Point a tournamenteknél.

Ezekből lesznek a Store Pointok bizonyos szorzókkal felszorozva, ez a szorzó 1 és 7 között lehet, és a havi gyűjtött Player Pointoktól függ.
(Táblázat:https://site.poker.betfair.com/loyalty/loyalty_multiply.html)
Ezenkívül minden küszöb átlépésénél kap egy boostert, vagyis egy egyszeri plusz felszorzást jutalomként.

Ezeket a Store Pointokat lehet a Players' Club Store-ban cash voucher-ekre beváltani.
Például 25 dollárnyi cash voucherhez 2250 Store Pointra van szükség.

Amennyiben további kérdései vannak, kérjük forduljon hozzánk bizalommal!

Üdvözlettel:
Betfair magyar ügyfélszolgálat
Új hozzászólás 2012.08.29, 22:52 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Tisztelt Betfair.com!

Lehet rosszul fogalmaztam, de én igazából nem erre gondoltam. Minden hűségprogram, vip rendszer valójában egy rakeback. A pókerjátékos raket vagy fee-t termel a szolgáltatónak, bizonyos mennyiség után különböző vip szinteket ér el és bizonyos%ban kap vissza. ezt itt önöknél most akkor hűségprogramnak nevezik.

Arra lettem volna kíváncsi, hogy egy bronz státuszú ember egy ezüst státuszú ember egy arany státuszú ember .... még sorolhatnám mennyi pénzt kap vissza a kitermelt nyeresége után. Ezt %ban szokták megadni mert egy normális játékos ez alapján hasonlítja össze a termeket. Ez egy elég fontos érv a teremválasztásnál. A pénz beszél mondhatni. Ahol többet adnak vissza, oda megy az ember. Úgy gondoltam önöknek van erre egy kidolgozott táblázatuk.

Felteszek egy példa kérdést. Én augusztusban gyűjtök 420 player pontot. Megvan az ezüst státusz. Szeptember 1től én már 2xes szorzóval kapom a pontokat, vagy szeptemberben is 400 pont után kapok 2xes szorzót?

Nálunk a Pokerstrategy oldalán minden teremnél ki van számolva hogy mennyi a rake visszatérítés így tudok választani. Ha jól számoltam exelben, akkor boosterek nélkül, tisztán megszerezve a pontokat 10$-os pénzköteget kiváltva Bronz 4% rake back, Silver 8% rake back, Gold 12% rake back, Sapphire 16% rake back és Diamond 20% rake back.Erre jöhetnek rá a boosterek + a havi freerollok amiket a vipszint ad.

Ilyen számokat szeretnék önöktől kapni, amennyiben lehetséges.

Tisztelettel: Solmosi Tamás
Új hozzászólás 2012.08.29, 22:53 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
kacsa1st
Arany
Arany

Regisztrált: 2007.02.09,

szia! OPToTo!

ha elérsz 1 vip szintet, akkor a következö honapot ugyanazon a szinten kezded, tehát ugyanazok a szorzok élnek már 0 ponttol is!
Új hozzászólás 2012.08.30, 07:41 kacsa1st hozzászólásainak keresése Vedd fel kacsa1st felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin
HeadAdmin

Érdeklődve várom a válaszukat, és ha megjön akkor mindenképp jelzem, hogy ez a táblázat valószínűleg nem pontos.
Új hozzászólás 2012.08.30, 08:42 bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Tisztelt Tamás!

Köszönjük e-mailjét.

A küldött linket belül, a http://poker.betfair.com/en/loyalty/loyalty_levels.php résznél találja meg a különböző szintek működési elvét.

Vannak havi és vannak évi alapú szintek.

Illetve lejjebb görgetve szintén megtalálhatja a százalékban kifejezett valueback értékeket.

További szép napot kívánunk Önnek!

Amennyiben további kérdései vannak, kérjük forduljon hozzánk bizalommal!

Üdvözlettel:
Betfair magyar ügyfélszolgálat
Új hozzászólás 2012.08.30, 11:01 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Leveleztem én velük ahogy megbeszéltük, de semmi újat nem tudtunk meg. Ez a táblázat már reálisnak tűnik szerintem, bár ezt már a ti ügyfélszolgálatotokból Gábor is elküldte nekem.
Új hozzászólás 2012.08.30, 11:02 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
bogec84
HeadAdmin
HeadAdmin

Az a Gábor történetesen én vagyok, de ez most mellékes minden ok Már rajta vagyok az ügyön, hogy nézzék meg a mi táblicskunkat. Addig kis türelmet kérek minden ok
Új hozzászólás 2012.08.30, 11:13 bogec84 hozzászólásainak keresése Vedd fel bogec84 felhasználót a barátaid listájára.
OPToTo
Bronz
Bronz

Zsír. Értem Bogec. Én ráérek, csak gondoltam szólok még annó, hogy szerintem nem jó.
Új hozzászólás 2012.08.30, 11:22 OPToTo hozzászólásainak keresése Vedd fel OPToTo felhasználót a barátaid listájára.
Oldal (4): [1] 2 3 4 következő » « Előző téma | Következő téma » | Téma felvétele a kedvencek közé
Tovább:
PokerStrategy.com - Póker fórum » Pókertermek » Betfair Poker (iPoker hálózat) » Betfair Poker VIP rendszer