[SH] AA 3way flop top set (2013.03.29)

• deadlift85
      deadlift85
      Bronz
      Regisztrált: 2012.04.13, Hozzászólások: 564
      Sziasztok!

Ismeretlenek ellen van értelme kicsit lassítani ezt a handet ennyire száraz boardon,vagy ezt any 2 val cbetelem,akkor ezzel is mindig?

BTN 44/0 18hand
      SB 33/19 21 hand

Köszi

PokerStars - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (CO): $5.00
      BTN: $1.47
      SB: $4.49
      BB: $8.65
      UTG: $5.00
      MP: $13.14

SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.05

Pre Flop: (pot: $0.07) Hero has A:heart: A:club:

fold, fold, Hero raises to $0.15, BTN calls $0.15, SB calls $0.13, fold

Flop: ($0.50, 3 players) T:club: A:spade: 5:diamond:
      SB checks, Hero checks, BTN checks

Turn: ($0.50, 3 players) 9:spade:
      SB checks, Hero bets $0.30, BTN calls $0.30, SB calls $0.30

River: ($1.40, 3 players) 6:spade:
      SB checks, Hero bets $0.85, fold, SB calls $0.85
  • 3 válasz
    • BatMat
      BatMat
      Bronz
      Regisztrált: 2011.01.17, Hozzászólások: 747
      mivel 3 A kint van es nem huzos annyira a board, szerintem 1 utca slow mehet. En a turn betet nagyobbra vennem 0,40$ ig. River bet tetszik, bubik, dámák Tx-ek ből még nyerhetünk egy kis értéket. De 1/2 potnal szerintem nem kell nagyobb bet.
    • Clickbox
      Clickbox
      Bronz
      Regisztrált: 2010.08.03, Hozzászólások: 1.254
      Én nem lassítanék, mert random stack mindkettő, valszeg fishek. Ellenük nem csak erős drawkban van value, hanem simán megadhatnak itt mindenféle GS-sel, Tx-ekkel, ezért tolnám neki. Ha meg netán valami JT, QT vagy hasonló lap felszed még EQ-t a turnre akkor ott is simán vbetelhetünk ellenük, egy nagyobb potban. Ax-ek meg úgyis adnak 3 utcát. Ha nincs semmijük akkor értéket úgysem nagyon fogunk tudni nyerni. Csak akkor checkelnék, ha szolid readem van arról, hogy valamelyik agro.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.149
      Eredeti hozzászólás: Clickbox
      Én nem lassítanék, mert random stack mindkettő, valszeg fishek. Ellenük nem csak erős drawkban van value, hanem simán megadhatnak itt mindenféle GS-sel, Tx-ekkel, ezért tolnám neki. Ha meg netán valami JT, QT vagy hasonló lap felszed még EQ-t a turnre akkor ott is simán vbetelhetünk ellenük, egy nagyobb potban. Ax-ek meg úgyis adnak 3 utcát. Ha nincs semmijük akkor értéket úgysem nagyon fogunk tudni nyerni. Csak akkor checkelnék, ha szolid readem van arról, hogy valamelyik agro.
      Váó, utálok +1-elni de ezt nem akarom elrontani:D Tényleg nagyon jó lett, Köszi Click

slowplay csak nagyon ritkén fér bele és nem fishek ellen, esetleg 3bet potban, nagyon agresszívak ellen (3bet potban könnyeben befér)
      És elég sok Ax kombó kinn van azért A2-AQ minden lehet fisheknél ez pedig A2: 4 kombináció x 11 (mivel A2,A3...AQ) szóval ~40 darab kombó kinn lehet, amivel meg tudnak adni...

Gl,
      L.