Hy Guy!

• Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.08.21, Hozzászólások: 65
      Sziasztok.

A nevem Elek. Figy Elek...Em Elek...Csekk Elek...River Elek.... Open Elek....stb..stb...stb.

Pár hónapja rátaláltam az oldalra, amikor is neki kezdtem a pókeres karrier kiépítésének......a regisztrációt naplóvezetési célból csináltam, de valamiért nem tudok naplót nyitni. (Gondolom a státuszom miatt) Úgyhogy itt fogom vezetni a dolgokat.
      Amit tudni kell rólam:
      Idén tavasszal egy barátom, miután megmutatta a spin and go tipusu játékformát, vezetett rá, hogy ez az én világom:f_biggrin:
      Azóta letoltam már több száz darabot play money-n...aminek következményeképpen közel 1milla van a kontón már.
      Az elmult napokban(miután a barátom megosztotta velem a trekker serialját(PT4)), és bele is vezetett a rejtelmeibe....úgy döntöttem, hogy jöhet a nagyvilági élet....induljon a pénzeső...rílben!
      Feltöltöttem gyorsan 50 beülőnyi kesst ma reggel, 12,50usd (25centre)....csak, hogy a jövő meg legyen alapozva:f_thumbsup:
      A célom.....céljaim:
      1. Nem elbukni a rollt:f_cool:
      2.Minél hamarabb megmászni a piramist minimum 7 usd-s limitig.
      3. 38% EV ITM

Ahogy a fejléc címében is szerepel......érzésem szerint.....eddig a limitig nem kell a SpinLegends, későbbiekben SP támogatása....
      Többek között ezért is nyitottam ezt a topicot.....olvastam róluk és a személyes meglátásom, hogy finoman szólva nem egy win-win helyzet velük "üzletelni".....ne is kérdezz, nem fejtem ki bővebben! Röviden: NEKEM és hangsúlyozva még egyszer...NEKEM unszimpatikusak.

Szóval a terv: bizonyítani, hogy 7 usd-ig saját sapka alól is fel lehet jutni. Illetve azon anyagokkal amik már megtalálhatóak(tviccs,jutyub..stb) elegendő lehet hozzá.

Most ennyi. Holnap reggel jövök az első napi terméssel.Sok sikert.:f_thumbsup: :f_thumbsup:
  • 176 válasz
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.771
      Szia Sultzokni!

Üdvözöllek a fórumon! :welcome:
      Sok sikert a valódi pénzes játékokhoz is!
      Azért azt ne felejtsd el, hogy a play money és az igazi pénz között van különbség és az 50 beülő nem túl sok még a legkisebb limitre sem.
      A Strategyn is találhatsz olyan Spin&Go tananyag ami ingyenesen elérhető és a kisebb limitek verhetőek vele: Spin & Go Kezdő kurzus
      A napló nyitáshoz pedig minimum bronz státusz szükséges, amit meg tudsz szerezni ha egy bekötött teremben mindössze 1 Strategy pontot szerzel.

Üdv
      Uzbul
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Szia Uzbul !

Sajnos pokerstarst nem innen töltöttem le és más teremhez nincs kedvem. Viszont látom akár meg is vehető a státusz. Pár napon belül meglátom, hogy lesz-e ebből napló vagy sem. Ha lesz akkor megveszem a státuszt addig meg jobb híján naprakészen "bemutatkozok" itt.:f_biggrin:
      A linket köszönöm...bár már megtaláltam és amit tudtam azt már hasznosítottam is belőlük.
      Nem árulok el titkot vele szerintem ha annyit elárulok, hogy Jamie Staples és "xflixx" videóit mentegettem le jutyubról meg tviccsről...és természetesen (mentés nélkül :f_cool: :f_cool: ) 1989pokerstars videóit nézegetem , elemezgetem stb.stb.tviccsen.( Itt megjegyzem, ha esetleg valaki szólna neki, hogy sokszor zavaró, hogy 2-3 asztalon is mindig 1 asztal megy neki..azaz ugyanazt az asztalt klónozza mindkét-három helyre) találhatna valami orvosságot rá....viszont a munkássága és nem utolsó sorban a "szókincse néha:f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: " felülmúlhatatlan....ezuton is köszönet neki.

Mivel ez nem napló hanem bemutatkozó topik:f_tongue: ...így lássuk a mai bemutatkozást.

6 és fél óra játék 3blokkra szedve+2 Jamie Staples rész
      2 asztalt tartva folyamatosan
      100 darab kereken...ezt elfelejtettem írni az első bemutatkozásnál amúgy, de 100 a napi kvóta
      EVBB/100: 13.76
      EVChip/game: 83
      EV ITM: 38,7+
      EV ROI: 7,27%

És egy kép róla:

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=2120821.png

Sok sikert, jó éjt
    • ptamas94
      ptamas94
      Bronz
      Regisztrált: 2012.02.28, Hozzászólások: 881
      úgy döntöttem, hogy jöhet a nagyvilági élet....induljon a pénzeső...rílben!
      :mdr: :mdr: :mdr: szóval összegyűjtöttél 1 milla play moneyt a starson, lol, és egy barátod megmutatta hogy van ez a pt nevű valami, és akkor már mindjárt tudunk pokerezni is :mdr:

Feltöltöttem gyorsan 50 beülőnyi kesst ma reggel, 12,50usd (25centre)....csak, hogy a jövő meg legyen alapozva:f_thumbsup:
      még mindig szakadok.. szóval van 10 dollárod mindenre a jövőben :mdr: :mdr: MEG LEGYEN ALAPOZVA :mdr: :mdr:

érzésem szerint.....eddig a limitig nem kell a SpinLegends, későbbiekben SP támogatása....
      kibaszott magasról beszélsz, csak azért mert playmoneyn lol meg tudod verni a nálad is butábbakat, de fingod sincs egyetlen valódi pénzes spingo erősségéről sem, főleg nem 7$-os limitig, hogy oda mennyi kakaó kell..

ne is kérdezz, nem fejtem ki bővebben!
      fejtsd ki bővebben *****, hogy mégis mi a problémád velük, amikor azt írod hogy "olvastam róluk" majd 3mp mulva már azt olvasom, hogy ne is kérdezd, mintha évek óta együtt dolgoztál volna velük és mittudomén h átbasztak.. nah, fejtsd ki okostojás, miért nem jó a spinlegends?

az meg, hogy youtubeon pont staplest nézegeted és """"tanulgatsz""""" azt ezerből is kitaláltam volna, ahogy azt is, hogy strategyről 1898pokersztár lesz a kis kedvenced, egyetlen egyszer néztem bele a youtos szarjába, akkor épp unibeten 4 azstalozott hud nélkül, és épp akkor sütött el egy bluff 5 betet SSSSSS mert hogy "érzi és tudja" hogy a csávó csak a 3betjeit támadja. LOL

ezt tudom hozzáfűzni ahhoz a piszokhoz, amit elkezdtél.. :mdr: :mdr:

edit by bogec84

1. szabály: Tilos a sértegetés

Ahhoz, hogy kellemes társalgási hangnemet biztosítsunk a fórumon, tilos más tagok sértegetése.
      Sértésnek számít a csúfolás, a kigúnyolás és a többi tag előtti megszégyenítés.

A jövőbeni félreértések elkerülése végett kérlek olvasd át a fórumszabályzatunk.

Mivel már többszöri figyelmeztetés ellenére sem változtattál az agresszív, lekezelő, bomlasztó fórum magatartásodon, ezért a piros lap megítélése mellett úgy döntöttünk, hogy határozatlan ideig nem vehetsz részt aktívan fórumunk életében.
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Szia neked is kedves Ptamas94 !---a köszönés sztem alap, még parasztok között is:f_wink:

Köszönöm az építőjellegű hsz-t. Gondolom megint a "vadász" vagy "VBK" indított meg ilyen stílusban. Ahogy olvasgattam egy-két hozzászólásodat, mindig is lekezelő, alpári módon nyilvánulsz meg, úgyhogy tőled ez teljesen el is fogadható.

szóval összegyűjtöttél 1 milla play moneyt a starson, lol, és egy barátod megmutatta hogy van ez a pt nevű valami, és akkor már mindjárt tudunk pokerezni is
      Nem, nem feltétlenül gondolom így.....nem is erről szól a dolog. 7 usd-ig nem is hiszem, hogy van értelme a PT4nek...sosem lesz akkora adatbázis ami jelentősen megkönnyítené a döntéseket. Vica: de már 10-20 hand alapján azért irányt mutat az ellenfélről.

még mindig szakadok.. szóval van 10 dollárod mindenre a jövőben
      Ya.....ebből élek, fizetek rezsit és még ciberére is fussa:f_thumbsup:
      Amúgy nem....az igazság az, hogy örököltem, .......cirka 60 dollárt, meg 2 darab kifizetetlen villanyszámlát...amit befizettem és így maradt a 12,50...

kibaszott magasról beszélsz, csak azért mert playmoneyn lol meg tudod verni a nálad is butábbakat, de fingod sincs egyetlen valódi pénzes spingo erősségéről sem, főleg nem 7$-os limitig, hogy oda mennyi kakaó kell..
      a magasságról beszélsz dologba nem megyek bele.....hisz te tudod a legjobban, hogy milyen az! Te MTTpro:transpire: Tolod még? Vagy váltottál kaparós sorsegyre?
      Micro spinen erősség? Ébresztőőőőő!

fejtsd ki bővebben *******, hogy mégis mi a problémád velük
      Ha kérhetlek....használd a "Sültzokni" jelzőt....köszönöm
      És...legyen...egy gondolat az SP-ről

25centen indítanak(10usd befektetés), nem EV osztás, profit felét viszik, ha buksz nem szállhatsz ki, ha kiszállsz büntetést fizetsz stb.stb.stb
      Ergó: 10 dolláros, plusz 1-2 táblázatos befektetéssel "rabszolgává válsz"

Mellesleg nem, nem dolgoztam velük, nincs is szándékomban, sőt pont azt próbálom bebízonyítani, hogy csupán öngyilkosság velük szerződni.
      Egy agyonreklámozott lehúzos banda.
      Pont az a célom, hogy megmutassam azt, hogy azokkal a tananyagokkal amik "INGYEN" elérhetőek, továbbá-10-20usd azaz pár ezer forint befektetéssel ugyan ugy fel lehet jutni 7usd-ig.
      Persze jön a kérdés: és felette??
      Nos ez jó kérdés.....de a válasz egyszerű mint a faék.
      TUD ANNYIT NYÚJTANI, hogy 2x pontosabban 201%al többet hozzak, mintha magam útját járnám?
      Ha igen...akkor van benne ráció. De 7usd-ig nincs rájuk szükség ezt garantálom.

az meg, hogy youtubeon pont staplest nézegeted és """"tanulgatsz""""" azt ezerből is kitaláltam volna, ahogy azt is, hogy strategyről 1898pokersztár lesz a kis kedvenced
      Esetleg van neked is spines vidid?:mdr: :mdr:
      Kérdés: mi a gondod Staples-el?
      Kérdés2: Mi a gondod Mucsival?
      Mondjuk a válasz megint egyszerű: kivel nincs gondod?:mdr: :mdr:

ezt tudom hozzáfűzni ahhoz a piszokhoz, amit elkezdtél..
      A saját magad bizonyítványát osztogattad...kár volt időt szánnod rá.

Sok sikert az asztaloknál....vagy ha váltottál már akkor kaparj egy 5millásat:gl:
    • Dinka2222
      Dinka2222
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.29, Hozzászólások: 741
      Tomi abszolut nem ertem miert ilyen stilusban nyomod.
      Te egy teljesen normalis, kulturalt arckent mutatkoztal be itt anno.
      Nem tudom ki bantott, v mi tortent, de sajnalom, hogy lassan a kitiltas lesz nalad a standard.Velemenye barkinek lehet nem feltetlen pozitiv,
      de azt te is tudod, hogy megfogalmazni meg meg lehet szepen is.
      Vagy te ennyire kulturalt, en tudom.
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.825
      Tomika biztos lifetilten van, ilyenkor jön elő az igazi jelleme, most meg sír. hogy hova fröcsögjön
      SP az tényleg kemény omg :D
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.569
      Eredeti hozzászólás: Dinka2222
      Vagy te ennyire kulturalt, en tudom.
      Ezek szerint te nem csak PS fórumról ismered, mert itt kb mindig ilyen stílusban ír. Olyan ő nekünk mint a Hold a Földnek: tudjuk, hogy van másik oldala, de azt sosem láthatjuk ;)
    • Megalodon1988
      Megalodon1988
      Bronz
      Regisztrált: 2012.11.26, Hozzászólások: 3.297
      szia,

érdekes napló, kíváncsi leszek hogy megy majd a játék, GL :s_drink:

A spinlegendsnél van minimális szerződési idő? Szerintem ez egy elég fontos kérdés, mert oké, hogy leadod a profitot, de az alsó limiteken szinte elhanyagolható összeg lesz ez, ahhoz képest, mintha egy jó coachra fizetnél be.

Teszem azt pl úgy megérheti, ha bármikor ki lehet szállni pluszban, és kapsz egy olyan eszköztárat, amit magadtól sokkal több időbe telne megszerezni. Mert így realatíve jó ár/érték aránnyal juthatsz minőségi (?) oktatóanyaghoz.

Nem ismerem, hogy milyen szerkezeteben adják át a tudást, de egy kezdőnek ha ki lehet szállni bármikor pluszban (vagy akár büntetéssel), megérheti akár a buli.

Ehhez viszont jobban kellene látni a feltételrendszert, illetve a hozzáférhető tananyagokat.

A tananyag minőségét én mondjuk nem igazán tudnám megítélni, de egy jó spines akinek már van tapasztalata szerintem elég jól meg tudja mondani hogy azt a tudásanyagot amit kapsz, magadtól mennyi idő lenne megszerezni és milyen szakmai minőséget képviselhet
    • piftugen
      piftugen
      Bronz
      Regisztrált: 2014.11.29, Hozzászólások: 383
      [quote]Eredeti hozzászólás: Dinka2222
      Te egy teljesen normalis, kulturalt arckent mutatkoztal be itt anno.

Mert el /elő akarta " adni " magát ( egy backing csoportnak pl. )...
      Aztán jőtt az igazi Tomi...
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Sziasztok nektek is.

Örülök, hogy benéztetek.

Látom Ptamas94 társunk Stand by módra váltott....bár hazudnék ha azt állítanám, hogy sajnálom.

Velemenye barkinek lehet nem feltetlen pozitiv,
      +1
      Ahogy Ptamás94-re se sértődtem meg ugyan, úgy másra se fogok, ha kritikát kapok........és szerintem még fogok is:f_biggrin: , de előre szögezzük le, tegyük ezt kulturált hangnemben. Köszönöm
      Amúgy a következő "bizticsere" majd a BRM témakörnél fog előjönni.....alig várom, de szépen sorban mindent:f_thumbsup:

SP az tényleg kemény omg
      Szolid fogalmazás témakörben kitűnő vizsgát tettél. Gratulálok.

Egyet hiányolok csak tőlük......miért nem saját rollal játszatják az ügyfeleket?

@Kacsa1st
      Tökéletes hasonlat:f_thumbsup:

Mellesleg a délelőtti blokk letudva. Most egy kis Dzsémi Sztaplesz aztán levezetésnek Sniper Elite4, délután meg jön a 2. blokk:f_thumbsup:

Sok sikert mindenkinek

@Megalodon1988

Igen van szerződési idő...illetve darabszám megkötés.....(ha hazudok akkor más után hazudok(nevet nem említenék, mert elvileg top secret dolgok ezek:facepalm: )

Tananyag minőség stb......
      Pont erre próbálok rámutatni....hogy 7usd ig biztos elég az ami ingyen elérhető.......felette meg az a qrva nagy kérdés, hogy adnak-e annyi plusszt, hogy megérje ledobni nekik a profit felét? Nem utolsó sorban elkötelezni magamat?!
      Érthetőbben és hasra ütött számok alapján:
      PL: 7usd-n saját magad hozol 5%ot ennek alapján mondjuk 15ön hozol 2,5%ot és itt a kérdés: ha csatlakozok, fogok hozni 5%ot 15ön? Ha nem akkor minek csatlakozni? HRC, Equilab és fejlesztem magam folyamatosan. Vagy veszek órákat edzőtől. Ha az SP nem tudja duplázni a tudásom illetve CEV-m vagy ROI-m(mindegy melyik) valószínűleg egy edző se fogja tudni.....de anyagilag még mindig jobban meg fogja érni! Inkább egyszer pár BI-nyi összeg (direkt egységet írtam és nem konkrét összeget) mint folyamatosan a profitom 50%a....és nem utolsó sorban még mindig nem függök senkitől.

Mellesleg: ezt a naplót illetve bemutatkozó topikot csak és kizárólag a 7usd-s limit eléréséig....illetve ott mondjuk egy 1000darabos mintán való elfogadható CEV/tour lejátszásáig akarom vezetni. Tehát nem mondom azt, hogy 100%ig nem érdekel a feljebbi limit, de ha bele is megyek azt már nem fogom publikálni.
      A fő célom igazolni azt, hogy SP egy jól reklámozott pénzkidobási lehetőség.

Most pedig a szórakozás.....szétlövök mindenkit SE4 en most.
      :profit: :profit:
    • xzotyax
      xzotyax
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 913
      Ptamas94 neked van naplód? Ha gondolod (és a napló tulajdonosa nem bánja) bemutatkozhatnál itt is. Mikor kezdted, mit játszol, milyen limiten tartasz most, stb. Kíváncsi vagyok, de gondolom elég magas szinten lehetsz, ha már mindenkit ellátsz itt jó szándékú tanácsaiddal, kedves szavaiddal. Egy kicsit megoszthatnál a tudásodból, tapasztalatodból, szeretnék tanulni tőled mester :f_love:
    • Dinka2222
      Dinka2222
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.29, Hozzászólások: 741
      Volt naploja, hogy mi lett vele nem tudom, de mivel kitiltottak hatarozatlan idore, igy nem mostanaban fog tudni reflektalni.
    • xzotyax
      xzotyax
      Bronz
      :f_cry: :f_cry: :f_cry: :f_cry: :f_cry: :f_cry: :f_cry: :f_cry: :f_cry:
      Azért remélem fog válaszolni a möster, valami egyszer használatos accountról.
    • 00stranger00
      00stranger00
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 2.449
      Eredeti hozzászólás: xzotyax
      Ptamas94 neked van naplód? Ha gondolod (és a napló tulajdonosa nem bánja) bemutatkozhatnál itt is. Mikor kezdted, mit játszol, milyen limiten tartasz most, stb. Kíváncsi vagyok, de gondolom elég magas szinten lehetsz, ha már mindenkit ellátsz itt jó szándékú tanácsaiddal, kedves szavaiddal. Egy kicsit megoszthatnál a tudásodból, tapasztalatodból, szeretnék tanulni tőled mester :f_love:
      Nem látod, hogy kitiltották szegényt? :f_frown: Ne csúfolódj már.............
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      Regisztrált: 2013.10.11, Hozzászólások: 1.584
      és természetesen (mentés nélkül :f_cool: :f_cool: ) 1989pokerstars videóit nézegetem , elemezgetem stb.stb.tviccsen.( Itt megjegyzem, ha esetleg valaki szólna neki, hogy sokszor zavaró, hogy 2-3 asztalon is mindig 1 asztal megy neki..azaz ugyanazt az asztalt klónozza mindkét-három helyre) találhatna valami orvosságot rá....viszont a munkássága és nem utolsó sorban a "szókincse néha:f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: " felülmúlhatatlan....ezuton is köszönet neki.

Először is köszönet Gusztinak hogy szólt a bejegyzésről.
      Második kőrben nem is tudom mivel folytassam . Talán hagyjuk szegény Tamást a végére szóval a naplóírónak válaszolnék .

Örömmel látom hogy esetleg segítenek az adások a fejlődésben . Sajnos olyan hibára hívod fel a figyelmem ami miatt sokat morgok én is . Az obs szokott szívózni . 3 kijelölt ablak fut és mikor új asztalt nyitok és a gépem pont 1000000%-on dolgozik akkor a másodperc tört része alatt bedobja az új asztal helyett a meglévők közül egyet . Amennyiben észreveszem azonnal javítom viszont a hosszabb köröknél lankad a figyelmem és ott hibázok első körben . Mivel a hudot takarnom kell így egyenlőre nem tudok jobb megoldás és a darabszám miatt azt sem tudom sajnos megígérni hogy kivétel nélkül mindig fogok tudni rá figyelni . A letöltés részére is reagálnék mivel nem probléma :) Nem töltök fel minden youtube-ra így töltögessed le kedved szerint ami tetszik nyugodtan :) Tudom hogy nincs szükséged az engedélyemre de így azért csak jobban esik leszedni :)

Ha valakinek van ötlete a megoldásra az természetesen örömmel fogadnám .

Na hát és a kedvenc részem következik .

Kedves P.Tamás élete egy siker story . Nem is tudom hogy mi szegény földi emberek mikor is fogunk felérni egy ilyen fejlett intelligenciával mint ő viszont azért küzdünk hát ha egyszer sétálhatunk legalább a lábnyomán egészen addig míg el nem érünk élete kis álmához .

Vendéglátózik a szentem . Utáltam a pult mögött mindig ha valaki nagyképűen odalöki hogy "Én is vendéglátós vagyok" viszont sajnos most ezt a közhelyet kel puffogtassam... 12 éves voltam mikor a családi boltban első alkalommal felszolgálgattam :D Szerettem csinálni ... Viszont hogy én most a pókert ott hagyjam azért az életvitelért újra :D

Szegény Tamás viszont így döntött. Inkább kiszolgálja a 80%ban bunkó parasztokat. És hogy miért ? Gyanítom azért mert ez az ami jár neki . Szopjál csak drága barátom a létbérér és járjad le a lábadat miközben a semmibe vesznek a vendéket. Pont a helyeden vagy úgy érzem. Kívánom neked hogy egyszer kiszolgálj egy hozzám hasonló embert és a stílusod miatt ott alázzon meg mindenki előtt.
      Próbálok nem személyeskedni főleg mert nem "otthon" vagyok.... Szóval ha túl lőttem a célon jöhet a korrigálás .

A Naplóírónak pedig GL ;)
    • xzotyax
      xzotyax
      Bronz
      Kívánom neked hogy egyszer kiszolgálj egy hozzám hasonló embert és a stílusod miatt ott alázzon meg mindenki előtt.

Szerintem "offline" nem ilyen a stílusa, kb. ilyen kis nyaligép lehet, és a sok frusztráció felgyülemlik benne, aztán idejön cseszegetni a kezdő pókereseket, úgy mintha ő letett volna valamit az asztalra (nem mint hogy ha NL5k-n játszana akkor joga lenne ehhez a hangnemhez, de így még szánalmas is). Na mindegy, én befejeztem az offolást, meg így már amúgy sincs sport értéke hogy nem tud válaszolni.
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      Regisztrált: 2013.10.11, Hozzászólások: 1.584
      Ha veri az nl5K-t akkor is maradhatna azért ember :) Minden semmirekellő a kezdő napló nyitókat cseszegeti mert nekik nem jött be ez az életforma. Emlékszem amikor feltettem közel 3 éve hogy Szponzort keresek :D Vicc ami volt . Utána pár órával később igaz nem ezen az oldalon de sikerrel jártam szerencsére .

Szerintem legyenek nyugodtan álmaid és menjél felé kitartóan . Ha teszel is érte és nem csak várod a sült galambot akkor el fogod érni .
    • atton64
      atton64
      Black
      Regisztrált: 2008.01.31, Hozzászólások: 1.723
      Ptamás lehet, hogy nem helyesen viselkedik( nem ismerem, és nem is védem, látom, hogy viselkedik), de IMO, aki rosszakat kíván neki és szidja, ráadásul úgy, hogy már nem is tud reagálni, csak egy fél fokkal van tőle feljebb.
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Hy új vendégek !

Ptamásra egy gondolatsor erejéig:

Magának csinálta.....pont..ennyi. Mellesleg ez a visszatért csálingerkedni dolog engem teljesen mellbevágott......valahogy azt hittem, hogy némi aprót összekukázik a pókeres tudásával havi szinten, (meg ugye az istállóját ismervén is jobban kellene/kellett volna ahhoz keresnie, hogy foldoljon) Na mindegy....R.I.P. emléked örökre bennünk él.

@Pokerstar1989
      Az engedélyt köszönöm...így utólag is:f_thumbsup:

Mellesleg érezd magad otthon itt nyugodtan.....csak ne egyél annyit:f_biggrin: :f_biggrin:

A segítenek az adásokra annyit, hogy értelemszerűen vannak handek amikkel nem értek egyet....szép is lenne, ha mindennel egyet értenék, viszont ugyanúgy nálad mint a már említett másik 2 kedvencnél....rengeteg gondolatmenetet megpróbálok értelmezni és amennyiben az meg is győz a helyességről, próbálom beépíteni a játékomba.
      Amúgy ez ugy néz ki, hogy a videókat minden handnél minden utcánál pause-zom....elgondolkodok, hogy mit lépnék...és utána engedem tovább a filmet...ha egyezünk akkor megy tovább, ha nem akkor elgondolkodok, hogy adott szituban mit és miért is csináltál/csináltatok ugy..ahogy, van hand amit 10szer is visszanézek, hogy megértsem a gondolatmenetet.

És akkor a mai bemutatkozás....

Sziasztok itt vagyok:

Játék: 5 és fél óra
      2 asztalt tartva folyamatosan
      82 darab
      EVBB/100: 9.73
      EVChip/game: 72
      EV ITM: 38,2%
      EV ROI: 5,32%

És egy kép róla:
      http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=5580822.png

Egy mondás szerint az önkritika az egyik legfontosabb dolog a sikerek elérésében......a mai önkritika 2 szó: SZAR VOLTAM!
      Felesleges blöffök...pénzégetés riveren tömkelegivel, 3betshove callok pre első handben Gyenge Ax-ekkel....stb..stb...stb.
      És a legfájóbb...2 cooler kiesés után rátilteltem még vagy 5 beülőt feleslegesen 45.játék körül. Grafikonon látszik:f_cool:
      Az egyetlen pozitívum, hogy miután észhez tértem...sikerült visszarázodnom a játékba és legalább kapufára menteni a helyzetet.

Remélem holnap jobban sül a dolog:f_thumbsup: