Hy Guy!

• Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.08.21, Hozzászólások: 64
      Jó reggelt!

Eredeti hozzászólás: Megalodon1988
      Eredeti hozzászólás: naplopo
      te jó isten xD
      +1 :D

@gooni
      kösziönöm.

és, hogy legyen min röhögni:coolface:
      fingom nem volt róla, hogy limpelt kasszába lehet cbetelni...Logikailag nekem ugy jött le, hogy a cbet mint folytatólagos nyítás, abban az esetben "él" ha pre is nyitottam...megjegyzem a hud se számolja cbetnek a limpelt kasszába való nyitást flopon(stat leírás: bet limp pot flop) ....a delaycbet vagy mi a tököm még most sem tudom mi lehet :yaoming:
      Equilabom van...sőt HRC-m is(kezelni mondjuk utóbbit nem nagyon tudom, de van xD ).... Az, hogy 0.25ön mikor mennyi FE van(biztos neked van igazad, de én máshogy gondolom)...
      Csirkerizszöldség? én sem szeretem:coolface:
      Jézus?...ateista vagyok...de fogadjunk még te se láttad :yaoming:

maradok tisztelettel fish :mdr:

Grindre fel...

:gl: :gl: :gl:
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.547
      Ha ezt komolyan írtad:
      "a delaycbet vagy mi a tököm még most sem tudom mi lehet"

késleltetett folytató nyitás: preflop nyitsz majd a flopot elpasszolod de turn már betelsz (vagy turn is passz és riveren nyitsz, ezért van dcbet turn és river stat is)
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      @kacsa

Ha ezt komolyan írtad:
      Igen komolyan...sőt annak ellenére, hogy lehet sokak szemében nagyon "hüle" vagyok, amit eddig írtam azt mindent komolyan írtam/gondoltam, ahogy olvasom itt a naplókat, blogokat, kommenteket...talán abban különbözök(ezt lehet híbásan írtam :f_rolleyes: "külömbözök" esetleg?) sokaktól, hogy én felmerem vállalni, hogy kezdő vagyok, (és ellenben velük, nem verem a mellem, hogy mekkora bulipofa vagyok, meg milyen spíler vagyok pókerben, rám is annyira igaz mint rájuk :sorry: ) még akkor is ha ez egyeseknél humor kategóriába sorolható.

A kielégítő választ köszönöm, ,megint tanultam valamit.....:f_drink:
      Sőt azt hiszem ezt a statot be is teszem a hudba...feltéve ha megtalálom delaycbet néven PT4ben...

:gl: :gl:
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.547
      Eredeti hozzászólás: Sultzokni
      lehet sokak szemében nagyon "hüle" vagyok, amit eddig írtam azt mindent komolyan írtam/gondoltam
      nem szokásom másokat hülyének nézni (kivéve akik azok), de hangsúly hiányában nem tudtam eldönteni, hogy irónia akart-e lenni :)
      örülök h segíthettem, viszont ha ilyen kifejezéseket nem tudsz ott a guggli vagy itt (PS-en) is van vmi pokeres szótár.

"felmerem vállalni, hogy kezdő vagyok....megint tanultam valamit"
      minnél többet tudsz a pokerről annál inkább ráeszmélsz, hogy sok minden van amiről fingod sincs (saját tapasztalat)

GL!
    • Megalodon1988
      Megalodon1988
      Bronz
      Regisztrált: 2012.11.26, Hozzászólások: 3.266
      félreértés ne essék a jó istenhez a +1-em nem anna kszól h a játékoddal kapcs bármi minősítés, csak beszarás h van aki ezt végignézi, lejegyzeteli, kiirogatja, majd még a jegyzetre válaszra is van egy kilóméteres válasz. szép dolog csak gondolom egy iylennel elmegy mondjuk 2 óra :D
    • Goonigoogoo
      Goonigoogoo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.26, Hozzászólások: 3.831
      Megnézni a videót meg kommentelni volt kb 20 perc.
    • Megalodon1988
      Megalodon1988
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: Goonigoogoo
      grat!
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      @mega

jelentősége nincs a +1es hsznek, sértődés ilyen szinten nem is volt/lesz/van....
      Az viszont tényleg elismerésre vall, hogy akárki/bárki/valaki ilyen szinten hajlandó önzetlen segítséget nyújtani...., igazából a legnagyobb segítség amire számítottam, számoltam az az volt, hogy 1-2 ilyesmi hsz:"te f@sz védj többet, ne cbetelj annyit, ne limpelj mert az szar stb.stb.stb.)ehhez képest hatalmas pozítív csalódás fogadott mikor ránéztem a "regényélre", nem tudom ugyan, még tippre se, hogy milyen órabérben grindel gooni, de ha csak ténylegesen 20perc ment el az idejéből akkor is egy pár korsó árát belefeccölte ebbe az elemzésbe szerintem...hatalmas respect neki.
      De.....ha a +1es hsz akár a te akár napkastás részéről nem nekem szólt akkor gondolom neki....ennek viszont ha így van közel sem örülök annyira, mintha nekem vagy a játékomra vonatkozott volna. Kicsit közösség rombolónak tartom az ilyen fajta megnyilvánulást.Mire is gondolok? Teszem azt a következő alkalommal nem fog ilyen széles volumenben segítőkész lenni(már ha lenne 1általán), mert akár tudatosan akár tudat alatt ott lesz benne a közösség várható reakciója ( te jóisten,+1 xD stb.) amire nem feltétlenül lesz kíváncsi és inkább hagyja a picsába az egészet, ami nekem pölö -EV lehet.
      Persze a leveling2 az az, hogy a jóisten hsz akár lehet pozitív reakció is a segítőkészség elismerése jeléül...viszont akkor..1: felesleges a röhögő fej 2.:ilyen szűk fogalmazásban félreérthető(lásd feljebb írtakat)...
      Na vissza a táblákhoz:fouet:
      :gl:
    • Megalodon1988
      Megalodon1988
      Bronz
      szerintem nem igazán érdekli ki mit gondol :)
      arról nem tehetek, hogy nekem is az volt az első gondolatom h WTF mennyit írt, mennyit foglalkozhatott vele. Ha ze közösségromboló hát ez van :D
      Én egy oktatóvideó megnézésére is alig veszem rá magam, mert sajnálom rá az energiát, azért van részemről is ez a te jó isten reakció, mert meglepett :D
      (félre ne értsd, én sokkal "értelmetléenebb" dolgokkal képes vagyok sokkal több időt elbaszni, ami tök irracionális viselkedés :) )

De persze tök pozitivum h segitett ilyen mélyen, csak nálam ez kcisit olyan helyzet, mintha bejönne egy tök ismeretlen lenyirná a füvet nálam majd elmenne szó nélkül :D
      Önzetlenség meg minden, de akkor is WTF lenne a reakcióm :D

na de túl is van ez beszélve, GL az asztaloknál.
      Szerintem tökjó h ilyen aktivan próbálod a közösség segítségét igénybevenni
    • Goonigoogoo
      Goonigoogoo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.26, Hozzászólások: 3.831
      szerintem nem igazán érdekli ki mit gondol :)
      na de túl is van ez beszélve, GL az asztaloknál.
      Szerintem tökjó h ilyen aktivan próbálod a közösség segítségét igénybevenni
      +1 nem kell ezt túlhörögni.
    • naplopo
      naplopo
      Bronz
      Regisztrált: 2016.02.10, Hozzászólások: 334
      félreértés ne essék a jó istenhez a +1-em nem anna kszól h a játékoddal kapcs bármi minősítés, csak beszarás h van aki ezt végignézi, lejegyzeteli, kiirogatja, majd még a jegyzetre válaszra is van egy kilóméteres válasz. szép dolog csak gondolom egy iylennel elmegy mondjuk 2 óra :D
      +1
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      A nap csúcspontja....25x es asztalt kaptam :f_thumbsup: :f_thumbsup: :f_thumbsup:
      Éééés a 2. handnél egy pillanatig el is hittem, hogy nyerhetek :f_biggrin: :f_biggrin:

PokerStars - 10/20 NL (3 max) - Holdem - 3 players
      Hand converted by PokerTracker 4

SB: 26 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 2)
      BB: 24.5 BB (VPIP: 0.00, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: -, Hands: 4)
      Hero (BTN): 24.5 BB

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has K:spade: K:diamond:

Hero raises to 2 BB, SB raises to 3 BB, BB calls 2 BB, Hero raises to 24.5 BB and is all-in, SB raises to 26 BB and is all-in, fold

Flop: (52 BB, 2 players) 8:club: 5:club: 3:spade:

Turn: (52 BB, 2 players) T:spade:

River: (52 BB, 2 players) 5:spade:

SB shows T:club: T:heart: (Full House, Tens full of Fives)
      (Pre 20%, Flop 13%, Turn 95%)
      Hero shows K:spade: K:diamond: (Two Pair, Kings and Fives)
      (Pre 80%, Flop 87%, Turn 5%)
      SB wins 52 BB

Na mára ennyi....marhára nem vagyok álmos, de a 6.érzékem azt súgja, hogy jobb ha befejezem. Majd reggel tiszta fejjel....cirka 400 van meg eddig az 500as etapból. Ha holnap azaz ma nem jön közbe semmi sűrgős akkor azt a 100at bele is vágom :f_thumbsup:

:gl: :gl: :gl:
    • theodorrrr
      theodorrrr
      Arany
      Regisztrált: 2011.07.15, Hozzászólások: 1.579
      Eredeti hozzászólás: Goonigoogoo
      Hatalmas respect, hogy megnézted egy ismeretlen videóját, és alaposan reagáltál rá. Még akkor is, ha csak 20 percbe telt.
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Na hát akkor jelentem az 500as etap letudva :f_thumbsup:
      Nem, nem lett igazam....feszesebb játékkal se lehet a "fűrészfogakat" redukálni. :f_biggrin:

Szóval az 500 CEVben:
      http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=882graf1.png
      És persze usd/BI ben is:
      http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=544usd.png

A végére csak összehozta, hogy EV alatt legyek :f_biggrin: :f_biggrin:

És akkor 25cent lifetime CEV:
      http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=386cevall.png

És a rollercoaster usd/BI ben:

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=667usdall.png

És akkor a záró monológ....igen az következik..
      Először is köszönöm mindenkinek aki olvasta az elmúlt egy hónapban ezt a blogot. Továbbá természetesen köszönöm mindenkinek a segítő szándékot, segítséget.
      Ptamastól elnézést, remélem hamarosan visszatérhetsz, kicsit bánt ugyan, hogy pont "innen" lettél likvidálva.....de legyünk őszinték...érett már.

És akkor a továbbiak:
      Nincs tovább.....köszönhetően a deal féle nyereményemnek a megmaradt cirka 190 usd-t kiutaltattam, (megjegyzem meglepő módon hihetetlen sebességgel:kereken 1 perc alatt ki is ért) :f_thumbsup: ...így elmondhatom azt, hogy igaz nem nyertem pókeren, de mégis pénzt kerstem vele :f_biggrin: :f_biggrin:
      Röviden szólva: nem nekem való a real money(lehet a póker sem)...maradok a pléjmaninál szórakozásképpen amikor időm van rá. 25cent és a pléjmani között érdembeni külömbség nincs.....se anyagilag se játszhatóságilag.....arra viszont nem szánok egy centet se többet, hogy magasabb limiten szórjam befele a pénzt.

Köszönöm mégegyszer mindenkinek......jó az oldal, jó a közösség :f_thumbsup: :f_thumbsup:
      És természetesen mindenkinek sok sikert a továbbiakban.
      Sziasztok
      :gl: :gl: :gl: :gl:
    • Dinka2222
      Dinka2222
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.29, Hozzászólások: 740
      delaycbet, megint tanultam vmit, koszonom, en sem vagtam :f_thumbsup:
    • naplopo
      naplopo
      Bronz
      Regisztrált: 2016.02.10, Hozzászólások: 334
      Jó reklám napló lett ez a spin legends-nek