Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

stars.es

• PGergo11
      PGergo11
      Black
      Regisztrált: 2010.02.25, Hozzászólások: 1.079
      Hali!

Olyan gondom volt a regelésnél ,hogy már foglalat az e-mail címem, meg a telefonszámom. Miközben csak a .eu és a .fr voltam regelve. (persze az e-mail a legkevesebb regeltem egy másikkal majd később visszaállitom , de a telefonszám azonosság miatt nem tudok depozni)
      Nyilván az első h írtam a supportnak de gondolom el vannak havazva eddig nem jött válasz.

Ha valakinek volt hasonló gondja és kapott már valami választ, megoldást a supportól pls írjátok le.
      Köszönöm.
  • 20 válasz
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 660
      A megnövekedett supportos forgalom miatt a várakozási idő több mint 48 óra is lehet a válaszra. De miért nem muter, teso számát adod meg? Ilyen apróságon nem szabad elsiklani.
      Ellentétben a ps.fr oldallal, itt lehet be és kifizetés kérni Skrillle
      We can confirm that you will be able to use skrill to make deposits and withdrawals.

If you need any further assistance please do not hesitate to contact us.

Regards,

Max
      Stars Payment Services

És lehet egyszerre tolni a ps.eu-t és a ps.es-t
      Thank you for your further email.

Our apologies for not being sufficiently clear. There is no overlap, so no integrity issues and you can play on both platforms, even at the same time.

Best of luck at the tables.

Please let us know if you have any queries.

Regards,

Mitch

És még két dolog, aki azt hiszi, hogy a ps.eu oldalról áttudja majd tolni a rollt, annak van egy rossz hírem.
      Please be aware that you will be unable to transfer any balances to or from an account belonging to another license

Thank you for your email.

As a non Spanish Citizen or Resident you may create a Stars Account at .ES, even though you do not have a Spanish ID Number.

On the real money form, ensure you select your Nationality and Country of Residence and enter your passport or country card number in the field provided. You will also be required to provide, within 30 days, the following:

- A clear copy of the front and another clear copy of the back of your government issued photo ID (national ID card, passport or driver's license)

- A clear copy of a utility bill that shows your full name and complete mailing address (landline telephone, gas, electricity, Internet bill, or bank statement)

Please scan or take a clear photo of the requested documentation and send to us or upload these using our software following the instructions below:

'Help' > 'Contact Support / Open Contact Support FormCategory: 'Account Security & Verification'3. Sub-Category: 'Verify Me'You cannot play or withdraw money from your account until you have verified it.

Your real money balance will be credited according to the default daily, weekly and monthly deposit limits in your account:

600 € per day1,500 € per week3,000 € per month If you have less than 600 € in your account you will not be affected by these limits and your entire real money balance will be available on your account as soon as you authenticate it. If your real money balance is greater than 600 € then, as soon as it is authenticated, 600 € will be immediately credited and the rest will be kept on "hold" and will be released according to the limits.

We do understand that this may be an inconvenience to some players and we apologize for this, however, please understand that we need to comply with the Spanish Regulations. We thank you in advance for your patience and understanding in regards to this subject.
    • PGergo11
      PGergo11
      Black
      Persze megoldható a teló szám ,h másét adom meg. Igen tudom ,h legalább 48óra azért is írtam a fórumba hátha valakinél már lejárt, én csak tegnap ilyenkor írtam nekik.

Befizetés is tudom, .FR-re is lehetett netellerrel befizetni pl ,csak a kifizetés nem működött, itt is netellerrel próbáltam mikor kérte a telószámot.

Az is megvan ,h lehet egyszerre tolni a .fr-rel is lehetett egyszerre.
      Csak azt nem értem h miért ütközik az e-mail cím meg a telószám mikor még nem voltam regelve a .es-re .
    • Varjas24
      Varjas24
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.15, Hozzászólások: 6.047
      Nálam is ez volt a telefonszámmal. Másikat adtam meg. Majd elrendezem velük ha már elérhetőek lesznek.
      Nálam már lejárt a 48 óra, de még semmi.
    • tudjukki
      tudjukki
      Arany
      Regisztrált: 2008.06.20, Hozzászólások: 1.493
      valószinü az egybeolvadás miatt lesz nem? Hogy egybeolvad a .es és a .fr
    • Varjas24
      Varjas24
      Bronz
      Nem.
    • sospiro
      sospiro
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.03, Hozzászólások: 2.139
      Sziasztok.
      Tudja valaki, hogy, hogyan lehet életre kelteni PT4et itt??
      Lehet egyáltalán? Vagy majd jön frissítés és azt kell megvárni?
      Helper pattog rendesen...de PT4 se nem olvas se nem ír...:f_mad: :f_mad:

THX

Szerk: Privátba egy jóbarát segített, úgyhogy megoldva....kicsit láma voltam ennyi.

A megoldás, ha esetleg nem csak én lennék csalamádé hozzá:

KÜLÖN MAPPÁBA KELL MENTENI AZ EU-s ÉS KÜLÖN MAPPÁBA az SE-s HANDEKET.

Köszönöm mégegyszer a helpet. Postán megy a gyömbér:f_thumbsup:
    • PGergo11
      PGergo11
      Black
      Eredeti hozzászólás: tudjukki
      valószinü az egybeolvadás miatt lesz nem? Hogy egybeolvad a .es és a .fr
      Lehet ,h mégis ez volt a gond. Mindenesetre megoldódott.

"Hello Gergo,

We apologize for the late reply.

It appears our security department has already emailed you regarding your email addresses on your accounts.

Your phone number has now been removed from your .FR account, and the account is closed.

Please try registering your number on your new .ES account, it should work fine now.

If you encounter any other issues please contact us again.

Regards,

Tor-Erik
      Stars Support"
    • Varjas24
      Varjas24
      Bronz
      Azért mondtam, h nem, mert nekem nincs fr-em, de a probléma nálam is volt.
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      Regisztrált: 2013.10.11, Hozzászólások: 1.613
      Eredeti hozzászólás: Varjas24
      Nálam is ez volt a telefonszámmal. Másikat adtam meg. Majd elrendezem velük ha már elérhetőek lesznek.
      Nálam már lejárt a 48 óra, de még semmi.
      Nem az fr-re kell itt gondolni, hanem a ps.eu-ra. Sokaknál gond volt, hogy azonos a telefonszám, és vagy az e-mail cím. De ez teljesen random. Van aki tudott ugyan azokkal az adatokkal regisztrálni, befizetni, van aki nem.
    • tabar79
      tabar79
      Bronz
      Regisztrált: 2011.04.17, Hozzászólások: 25
      Sziasztok!
      Tud abba segíteni valaki hogy a pokerstars.es nél regisztráltam de csak 30napos verziót adót és addig kell küldenem nekik másolatot a dokumentumaimról de nem találom hogy hova lehet feltölteni a másolatokat.
      Találkozót valaki ilyen problémával tud valaki segiteni ?
      Előre is köszi
    • hutto
      hutto
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.13, Hozzászólások: 33
      Szia Tabar!

Én a verifyme@starsaccount.es email címre küldtem a kért dokumentumokat és elfogadták.
    • tabar79
      tabar79
      Bronz
      Regisztrált: 2011.04.17, Hozzászólások: 25
      ok koszi a segitseget
    • 88riddick88
      88riddick88
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.01, Hozzászólások: 113
      Sziasztok!
      Innen a spanyol starsról mennyi idő alatt érkezik meg a money skrillre?
      Valamint az első hónapban kaptam pontokat azóta nem, ez miért lehet. ☹
      Előre is köszönöm a választ. 😉
    • SzoliPoker
      SzoliPoker
      Ezüst
      Regisztrált: 2015.11.01, Hozzászólások: 4
      Én Netellere utaltam ki,és 10!!!! perc alatt megjött.Az is igaz hogy hajnali 1 órakkor utaltam ki a pénzt.
    • editke89
      editke89
      Kezdő
      Regisztrált: 2018.06.20, Hozzászólások: 4
      Sziasztok!

Most akkor használható a Visa kifizetésre vagy nem ??
    • editke89
      editke89
      Kezdő
      Magyarországra gondoltam...
    • SzoliPoker
      SzoliPoker
      Ezüst
      Regisztrált: 2015.11.01, Hozzászólások: 4
      Azt nem tudom,nekem a Neteller és a Skrill is Mastercard.
    • editke89
      editke89
      Kezdő
      Kösz xD
    • nihilicus
      nihilicus
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.07, Hozzászólások: 177
      Visara nem szoktak kifizetni, csak MCre
    • 1
    • 2