Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Az én évem 2018 ;)

• Anita999
      Anita999
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.06, Hozzászólások: 532
      Boldog új évet kívánok !Erre az új évre új napló dukál :f_biggrin: . Tavaly a pókerben nem sok babér termett nekem:f_cry: . Igaz nem is nagyon tettem érte:f_rolleyes:
      nl 10-25 16853 hand -225$
      spin több mint 700 db ca +182$ ( itt voltak gongjaim a mentésekkel így nem pontos, néha papíron vezettem)
      visszatérítések után ca -20 -30$ veszteség volt a pókerben a 2017. évben
      Sportfogadás: erős pluszos :f_biggrin: :f_drink: magam is meglepődtem:f_cool:
      A legnagyobb pókeres élményem: Iteoval a balomon játszani a jótékonysági pókerversenyen .
      2018 célok
      Tanulni és élvezni a játékot .
      A jótékonysági pókerversenyen részt venni .
      Részt szeretnék venni kisebb versenyeken Pozsonyban és Bécsben .
      Mindenkinek :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl:
  • 28 válasz
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Első hét.Semmi játék.:f_cool: A héten volt pókermatek és mentális felkészülés 5 óra 55 perc .Nem sok de kezdésnek szerintem jó .Köszönet Széphegyi Csabának és Gerinek a videókért :s_thumbsup: A pókeres rajt előtt pár hét ráhangolódás
      Ha felkészültem majd nyomom a gázt padlóig:D :D :D
    • awaits
      awaits
      Arany
      Regisztrált: 2009.07.01, Hozzászólások: 10.194
      sok sikert az új évhez és a tervekhez :f_thumbsup:

áprilisban én is szeretnék pozsonyba kijutni, remélem majd összefutunk

GL
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: awaits
      sok sikert az új évhez és a tervekhez :f_thumbsup:

áprilisban én is szeretnék pozsonyba kijutni, remélem majd összefutunk

GL
      Köszi !Ha mész Pozsonyba rám írhatnál .:f_drink: :f_drink: :f_drink: :f_cool: :f_biggrin:
    • awaits
      awaits
      Arany
      Regisztrált: 2009.07.01, Hozzászólások: 10.194
      EZ a verseny van megcélozva, ha megyek okvetlen jelentkezem :) GL
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: awaits
      EZ a verseny van megcélozva, ha megyek okvetlen jelentkezem :) GL
      Köszi:f_thumbsup:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      A második hét .Kicsi elmélet kicsi gyakorlat .Lementem NL5-re mostanában csak nl5-10 -et terveztem és tanulgatást . Ha kicsit elgurulna a gyógyszer lehet játszom nl25-ön .Erre azért szerencsére nem sok esélyt látok és a tervem sem ez .Inkább élvezem a játékot és kis tudásmorzsákat szedegetek .:f_biggrin:
      A héten indulótáblázatok és ellenfél típusok voltak soron .Ebbe szerintem még fektetek némi időt.
      A játék:
      spin 3db +1$
      nl5 239 hands +6,6$
      teszek be grafikont még az év eleji lelkesedés jegyében:f_biggrin:
      mindenkinek :gl: :gl: :gl: :gl:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      A harmadik hét .Sok idő most sem jutott a pókerre .NL5-ről felballagtam nl-10-re , de a mennyiség még hiányzik .Nem akarok mennyiségi célokat kitűzni mivel akkor játszanom kéne olyankor is amikor nem vagyok játékra hangolódva .Fáradtan nem tudok koncentrálni és sokat hibázok .Gondolom ezzel vagyunk így páran:f_rolleyes: :f_biggrin: .
      a hét: nl5-10

mindenkinek :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl:
    • DanuBajusz
      DanuBajusz
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.15, Hozzászólások: 1.012
      Szia Anita!

Ugyan ez nekem is a problémám, a mennyiség. Néha olyan leszedált aggyal tudok leülni, hogy már az asztalválasztáskor lazán X-elem a programot. Mindig eltervezem, hogy este 7-ig elintézek mindent és mehet a játék. Azután csak azt veszem észre, hogy 9-10 óra és már gumiszájjal,könnyes szemmel keresek valami filmet/sorozatot/twich csatornát elalváshoz...és még csak nem is kockultam, hogy az vette el volna az időt.
      Gondolkodom, hogy egy optikai kábelt a hónom alá csapva beköltözöm egy barlangba, mint alternatív megoldás. :transpire:
      Viszont néha evés közben jön meg az étvágy.
      További :gl:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: DanuBajusz
      Szia Anita!

Ugyan ez nekem is a problémám, a mennyiség. Néha olyan leszedált aggyal tudok leülni, hogy már az asztalválasztáskor lazán X-elem a programot. Mindig eltervezem, hogy este 7-ig elintézek mindent és mehet a játék. Azután csak azt veszem észre, hogy 9-10 óra és már gumiszájjal,könnyes szemmel keresek valami filmet/sorozatot/twich csatornát elalváshoz...és még csak nem is kockultam, hogy az vette el volna az időt.
      Gondolkodom, hogy egy optikai kábelt a hónom alá csapva beköltözöm egy barlangba, mint alternatív megoldás. :transpire:
      Viszont néha evés közben jön meg az étvágy.
      További :gl:
      Igen én is sokszor hasonló állapotban vagyok mikorra már jut időm a pókerre .Ez nem túl optimális a tanulásra és a játékra sem . Idén megpróbálok mentálisan is fejlődni , olvasok és videókat nézek a témában . Hátha így a játékom is javul .Az első hónap még elég döcögős :f_biggrin: :f_biggrin: Neked is:gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: .
      Sajnos felénk nincsenek barlangok , mivel síkságon lakom:D :D :D :D
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Negyedik hét.Felléptem nl25-re és lejátszottam 637 kezet belőle . A játékom nem volt elég összeszedett és utólag átnézve még van min javítani:f_cool: .A hét :nl10-25 852 hands +1.58$ Mindenkinek :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl: :gl:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Sziasztok .HOVA LETT BOGEC NAPLÓJA ? Úgy emlékeztem , hogy bogec miután kiszállt nyitott még egy naplót ahol lehetett tőle kérdezni .Most akartam átolvasgatni ossszt nincs sehol:f_confused: :f_eek: :f_rolleyes: .Most hülye vagyok és csak beképzeltem vagy hülye vagyok mert nem találom .Valakinek ötlet?
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 670
      Mióta kilépet nem aktív, hasonlóan a többi volt adminhoz. Akik itt hagyták a céget utána már nem voltak a fórumon(pl, kisike, stb). Sajnos a moderátorok is nagyon visszavettek, alig olvasható bármi tőlük. És ez csak rosszabb lesz.
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: apuka77
      Mióta kilépet nem aktív, hasonlóan a többi volt adminhoz. Akik itt hagyták a céget utána már nem voltak a fórumon(pl, kisike, stb). Sajnos a moderátorok is nagyon visszavettek, alig olvasható bármi tőlük. És ez csak rosszabb lesz.
      Köszi ! Akkor rosszul emlékeztem . Lehet szimplán behülyülök :f_biggrin: :f_biggrin:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      "De hát épp ezért kéne felmérnetek a tudásotokat és utána ahhoz igazítani egy biztonságos bankrollmanagementet (40BI-tól akár 200BI-ig én például utóbbit használom) közben meg folyamatosan tanulni elemezni h növeljétek a winrateteket amivel csökkenthetitek a varianciát." Na megint tanultam valamit .Silvirenzo írta ezt egy válaszban , én meg bemásoltam magamnak . Akkor nl25-ön a 32BI az én tudásommal nem elég, így nl10-re 80BI már elmegy és 160BI nl5-ön lenne optimális .Kicsit át kell gondolnom a dolgokat:f_cool: :f_cool: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Február
      Póker: lementem nl5-re, de csak 33 kezet játszottam -4,37$
      Voltam egy élő versenyen is a párommal ahol 8. lettem . Eléggé fáradt voltam de sokat tanultam, főleg hogyan lehet emelni ,zsetont berakni meg ilyenek , többen mondták mit lehet mit nem:f_ugly:
      Február sokat kellett tanulni és dolgozni így fáradtan nem akartam játszani .A sportfogadó csapatunk miatt többet foglalkoztam sportfogadással :
      22 fogadás 15 nyerő, 7 vesztő, átlag odds 2,09 , +9,73BI
      Márciusban több pókert tervezek:f_biggrin: :f_cool: ( mivel tegnap már játszottam és a játékommal is elégedett voltam) így tuti 33 leosztást túlszárnyalom:f_drink:
      Mindenkinek :gl: :gl: :gl: :gl: :gl:
    • hutto
      hutto
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.13, Hozzászólások: 34
      Sok sikert a pókerhez(is)!:)
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: hutto
      Sok sikert a pókerhez(is)!:)
      Szia ! Köszi ! Bocs a nem túl gyors válaszért .Ha lesz értékelhető mintám , vagy valami érdekes a pókerrel kapcsolatban akkor írok majd egy kis helyzetjelentést .
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      https://youtu.be/GJm7H9IP5SU?list=RDGJm7H9IP5SU
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Hétvégén rövid mentál edzésen vettem részt .:f_biggrin: Persze közben nem tudtam , hogy az az volt csak a vége felé kezdett derengeni .:D :D :D Köszönet annak aki tudja , hogy róla van szó .:f_drink: :f_drink: :f_drink: Ma letoltam 1003 handet . Na mostanában nem csináltam ilyesmit . Na ez jó volt.:f_drink: :f_drink: :f_drink:
    • 1
    • 2