Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl20 Sh Aj

• vegas2
      vegas2
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.15, Hozzászólások: 1.004
      No-Limit Hold'em, $0.20 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (SB) ($19.80)
      BB ($16.70)
      UTG ($21.31)
      Button ($44.06)

Preflop: Hero is SB with J, A
      UTG calls $0.20, Button calls $0.20, Hero bets $1.10, BB calls $1, UTG calls $1, 1 fold

Flop: ($3.80) K, A, 4 (3 players)
      Hero bets $2.50, BB calls $2.50, UTG calls $2.50

Turn: ($11.30) 7 (3 players)
      Hero bets $8, BB calls $8, 1 fold

River: ($27.30) 6 (2 players)
      Hero bets $8.10 (All-In), BB calls $5 (All-In)

Total pot: $37.30

Sziasztok!
      Mindkét ellenfélről tizenpár hand van csak,az alapján 70/0 és 83/17-esek.
      Flopon mindketten megadták az emelést,ami nem túl jó,viszont a turn eléggé blank,úgyhogy folytattam a betelést.
      Riveren ugyan kiegészült a színhúzó(ami igencsak lehetséges),viszont már úgyse dobnám el a lapom,ezért inkább én,magam nyitottam.
      Jó volt így?
  • 2 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Ha eldöntöd hogy itt már nem dobsz akkor turnon push. Ugyis fizet huzóval. Ha csak calloz, mint most is akkor ilyen rossz helyzet alakul riverre, lejött a szin és commited vagy.
      Riveren meg lehet c/fold is akár, mert multiway potban sokkal töbször lesz flush.
      Ha nem akarsz dobni akkor meg inkább c/call, igy benne lehet egy blöff. A psuhal csak jobb calloz
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Turn-ön hívd be ez egész stackjét, ha 8$-t megad a 13-at is meg fogja, és akkor még előnyben teszed be a pénzed ha húzóra jön, de ilyen arc beteszi A5o-val...