Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl 25 SH AQo-

• trickstyle24
      trickstyle24
      Arany
      Regisztrált: 2008.01.19, Hozzászólások: 3.068
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($10.60)
      BB ($46.60)
      Hero ($26.10)
      UTG+1 ($26.90)
      CO ($13.75)
      BTN ($10)

CO: 29/5/1,3af/120 hand

Dealt to Hero Q:spade: A:heart:

Hero raises to $1, fold, CO calls $1, fold, fold, fold

FLOP ($2.35) J:heart: 3:heart: 3:club:

Hero bets $1.25, CO calls $1.25

TURN ($4.85) J:heart: 3:heart: 3:club: 4:heart:

Hero bets $3.5, CO calls $3.5

RIVER ($11.85) J:heart: 3:heart: 3:club: 4:heart: A:club:

Hero bets $6, CO calls $6

jó így?
  • 5 válasz
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Én ien boardon nem feltétlen CBetelnék mert nem sok mindent tudsz reprezentálni, kicsit is gondolkodóbb játékos itt nem fog dobni sztem (megpróbál floatolni), a fishek meg szintén nem dobnak mert ugye fishek..szóval sztem flop check.

Kíváncsi vok mások mit gondolnak erről.

turnt rivert én is így játszanám

(nem tudom mien a wts v a fold to cbet értéke a srácnak de amiket beraktál statokat passive megadónak tűnik már csak ezért sem cbetelnék)
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ilyen floppon ha c betelsz, akkor szinte kötelezö a 2nd barrel, pont azért mert sokan fogják floatolni. De ha nagy CS fish akkor felesleges... Amigy sztem jó a river blokbet/fold
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Hát nem tudom... Azért oop csak nem checkelném ezt oda neki egy duplázódott boardon. És ha hív? Flop check/call? Vagy check/fold? Nem túl weak ez a két line? Turnön hogyan tovább? Pozícióban még oké szerintem a késleltetett cbet, és lehet check behindolni flopon, de ez nálam tuti cbet oop.

Nekem tetszik ez a line, és a river nem blockbet/fold, hiszen $2-t hagytunk előtte (nem is értem, hogy miért).
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von ALCU01 Hát nem tudom... Azért oop csak nem checkelném ezt oda neki egy duplázódott boardon. És ha hív? Flop check/call? Vagy check/fold? Nem túl weak ez a két line? Turnön hogyan tovább? Pozícióban még oké szerintem a késleltetett cbet, és lehet check behindolni flopon, de ez nálam tuti cbet oop.

Nekem tetszik ez a line, és a river nem blockbet/fold, hiszen $2-t hagytunk előtte (nem is értem, hogy miért).
      +1
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      c-betet meg lehet próbálni, de fish ellen nem barelleznék