Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] 89s

• katka1965
      katka1965
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 78
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $11,95
      CO:
      $20,31

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with 9:diamond: , 8:diamond:
      2 folds, CO raises to $0,30, BU folds, Hero calls $0,25, BB folds.

Flop: ($0,70) T:diamond: , 2:club: , J:diamond: (2 players)
      Hero checks, CO bets $0,40, Hero raises to $1,80, CO raises to $3,20, Hero raises to $10,00, CO raises to $16,80, Hero calls $1,65 (All-In), CO gets uncalled bet back.

Turn: ($24,00) 4:spade:
      River: ($24,00) 3:heart: (1 players)

Final Pot: $24,00

Results follow (highlight to see):
      Hero shows high card jack with ten kicker (9d 8d)
      CO shows a pair of kings (Kd Kh)

CO wins with a pair of kings (Kd Kh)
  • 13 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      szép party, hát tetszik pre a call, floppon eloszor gondolkoztam h miert nem donkoltal bele, de utana latom az emelo haborut ami eleg brutal s annyi huzod van h logikus amit csinaltal, de en ennel altalaban felosebb vagyok és sztem csak megadtam volna, utana ha nem jon fold,
      de amugy biztos azt fogjak irni meg lattam mas hasonlo szituba is ue csak mas szinbe s tenyleg ezt floppon egyertelmu allin, ha agressziv pillanatom van lehet h nem is 3betelek hanem allin, s dontse el mit akar a KK-val

szoval utolso megjegyzesem h flop allin, kivancsi vagyok emelzo mit mond

ui:ilyenkor sose jon se a sorom se a szinem
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      nem hiszem hogy teljesen átgondoltad mije is lehet, igaz? vagy A:diamond: Q:diamond: + al hátrányban vagy, floppolt setet is védhet így, amivel szintén kb flipben vagy, mint az overje ellen, a legjobb eset volt, hogy overt tartott. Egyébként nem prefolp fold? Miért mész flipre 100BBvel?
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      sztem nem volt rossz a preflop megadás bár oopp-be van, ok, floppon irtam ket variacot egyik h dobom ha nem jon a szin s csak megadok floppon

ok a flop allin kicsit tulzas,
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.175
      A jó játék szerintem itt kb. az amit hero csinált. Soha nem passzivan játszanám ezt a flopot. Fold szóba sem jöhet!!!! Mit akartok még??? FD és SD van az 15 out. 15 outtal bármikor all in mehetünk!!! bármivel!!! 9 a flushre 6 a sorra.
      Itt szinte biztos hogy kész kéz van és az nem fog túl húzni minket. 15 out az több mint 50% itt, és a bennt lévő pénz miatt meg kell adni, sőt, sztem ez tök jó volt. Kb. monstert tartjuk, ami még nem alakult ki. szett ellen, két pár ellen, minden ellen flipbe vagyunk, és overpárról ne is beszéljünk. most az hogy a másiknak is SD v FD-je van elenyésző, akkor is flippelünk vagy splitelünk...

nekem max pre megadás erős kicsit, de benne lehet a védekező skáládba akár, bár lehet hogy én ezt deepebben működtetném csak:) NH, WP, tetszik:D Szép hand!

És én donkoltam volna, ha meg raisel, ráborítom kb. ezt csinálnám mindig ezzel, és azért, mert ilyenkor azt hihetik szintén, hogy nem húzóm van, hanem valami amit védek, elrejtem a kezem, főleg ezt az állat monstert:)

Csak így tovább, ne hallgass rájuk:D Majd edző bá megmondja: Jamm! :) Kíváncsian várom én is véleményét!
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Ja és félreértés ne essék végén néztem meg hogy KK, de AA ellen is ugyanúgy állunk szettet két párt meg írtam...

Equilator szerint:

Részesedés Nyer Döntetlen Veszít Kéz
      Játékos 1: 51,308 % 51,308 % 0,000 % 48,692 %
      KK+, JJ-TT, AdKd, AdQd, AdJd, JTs, JTo

Játékos 2: 48,692 % 48,692 % 0,000 % 51,308 % 9d8d

Ja és csak itt lehet bepakolni, turnon már nagyon nincs esély ha nem jön out, és azért jó ilyenkor bepakolni, mert blöffből, kiváncsiságból vagy ki tudja miből callozhatnak sokkal gyengébbel is:) Ebbe a skálába a blöff nincs is benne csak szettek két párok, tényleg nagyon erős kezek.

Egyszerűen dobhatatlan:) nem tudom hangsúlyozni elégszer. Szerintem:)

A vicc még, hogy KK ellen vezettünk is... Csakúgy mint QQ, AA ellen is

Részesedés Nyer Döntetlen Veszít Kéz
      Játékos 1: 47,456 % 47,456 % 0,000 % 52,544 % KK
      Játékos 2: 52,544 % 52,544 % 0,000 % 47,456 % 9d8d
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      pre fold...

postf. donk jobban tetszene, ha checkbackel akkor turnön jelentősen csökken az equity...floppon kell belepumpálni a zsetont...

all in alap...
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Ezeket én is átnéztem és ha nem lenne pech szériám, talán pusholnám, Ha megadtam pre. Ezért is lettem ma ilyen aktív, lássam mennyire kerültem tiltre, vagy feszesedtem be. Flipet akkor vállalok be, ha azt tartom a legrosszabb esetnek, itt meg szinte mindennel szemben flipről beszélhetünk.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      over par ellen nem, es a deadmoney ami potba van mar jelentosen +EV re tesz egy flipet
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Ha preflop callozunk, nyilván kb. ilyen flopot álmodtunk. Egyértelmű cél bepakolni flopon a stacket, és egyértelműen +EV -s lesz a move.

Az, hogy ezt most check/raise/all-in vagy donkbet/raise/all-in line-nal érjük el, igazából részletkérdés, és mindkettő jó megoldás.

Legjobb, ha mi tesszük be, de igazából 3bet után már bőven sejthető, hogy all-in lesz belőle.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre fold, de ezen a floppon super standard az all-in, a bent lévő pénz miatt bőven +EV, ráadásul overpárok ellen mi vezetünk!!! De egyébként én is a donk/raise all-in line-t preferálom ebben a helyzetben, mert úgy érjük el a legnagyobb FE-t.

Nyilván ha megadja az all-int, akkor flip, de ha jó line-t választunk, akkor a FE-vel együtt már igen szép +EV helyzetet lehet kihozni.

Aki egy ilyet nem vállal be, az lépjen vissza egy limitet, mert nagyon félti a pénzét ;)
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      MI? NL2-re?? :D :D Ekkora máktengerben persze, hogy féltem. Mind1, ezt nálam most jó volt tisztába tenni, thx!
    • katka1965
      katka1965
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 78
      Sziasztok!

Úgy látom, hogy sikerült egy szép kis vitás handet összehoznom. :)
      Igazatok van, csak az a baj, hogy nem is emlékszem, hogy mikor donkbeteltem utoljára. Egyébként sem sokszor játszom oop. Mindig azt gondolom, hogy ha pozból emel pre, akkor általában cbetel is, amire rá tudok emelni ilyen helyzetben. Bár ez elég húzós flop azért. A blockbetről meg nem is beszélve. Azt sem tudom mekkora a blockbet mérete:)
      Valahogy bekell építenem ezeket a játékomba. Egyébként köszi a hozzászólásokat.
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      volt ma egy ugyanilyen szitum csak 78-cal s emelgetes lett beloel floppon mert nekem is kijott a szinsor huzo s itt is az ellenel kk volt de nem esett le semmi