Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[FR] NL2 FR KJo vakharcban

• Tibalc
      Tibalc
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.03, Hozzászólások: 236
      Sziasztok!

Erről kérnék szépen véleményt. Az én véleményem a következő:
      előzmény: előzőleg már loptam vakot bb-től, felkészültem rá, hogy védekezhet. Szóval ismét vaklopás volt a szándékom, és egyben izolálni is a CO limpert, hogy még pozícióm is legyen.
      jött egy érdekes flop: két variáción gondolkoztam:
      1. bet/broke
      2. check/raise all in
      Végül a második mellett döntöttem egyrészt azért, mert egy picit ijesztőbb a ch/r, egy így is veszélyes boardon, és hátha sikerül azonnal elvinnem a bankot csúcs párral második legjobb segéddel, de ha mégsem, akkor maradhat néhány jóm, másrészt megóvom magam az első esetben felmerülő bankiesély számolgatástól, mert nem tudhatom soha, hogy egy betemre mennyivel emelhet vissza, így meg tudom a saját emelésem, és így én alakítom a banki esély szitut. Axs, JJ, 77 re gondoltam, ami lehet nála, azok ellen viszont 25-75 esélytelenebb vagyok.

A kérdés az, hogy ez nem volt-e túl agresszív játék, vagy jobb lett volna egy check/fold v check/call a flopon?

Még az vigasztal, hogy, ha a flopon megadok, akkor a riveren már semmiképpen nem dobhatom el a lapom, mert csak Ax káró verhet, így ezt a döntést már a flopon meghoztam. Viszont úgy érzem, hogy valami miatt ez mégsem volt jó játék. De majd várom a szakértők véleményét

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $2,05
      BB:
      $0,92
      CO:
      $0,98

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with K:diamond: , J:club:
      4 folds, CO calls $0,02, BU folds, Hero raises to $0,08, BB raises to $0,14, CO folds, Hero calls $0,06.

Flop: ($0,30) J:diamond: , 7:diamond: , 4:diamond: (2 players)
      Hero checks, BB bets $0,15, Hero raises to $1,91 (All-In), BB raises to $0,78 (All-In).

Turn: ($2,99) 8:diamond:
      River: ($2,99) 9:spade: (2 players)

Final Pot: $2,99

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a flush, king high (Kd Jc)
      BB shows a flush, ace high (Ad Ac)

BB wins with a flush, ace high (Ad Ac)
  • 2 válasz