forum kérdés

• homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      A következő érdekelne. Látom, hogy több topic át lett helyezve, kicsit meg lett kavvargászva a fórum, emiatt sok olyan üzenetről már lekerült az "új" jelző, amit még nem olvastam, vagy esetleg pont fordítva, már általam olvasott topicra/post-ra visszakerült az "új" státusz.
      Az lenne a kérdésem, van-e lehetőség rá, hogy ha már nem lesz további kavargászás, akkor az összes meglevő üzenetet vhogy olvasottá tenni anélkül, hogy végig kellene klikkelni az összes oldalt, mivel ez megkönnyítené annak eldöntését, hogy a jövőben mit kellene még elolvasnom.
      Igen-igen, vszeg lenne egy csomó olyan is, amit még nem olvastam el, de legalább a jövőre nézve már konzisztens "adatbázisom" lenne :D
      Szóval van erre lehetőség?

Uff, Homár voltam
  • 2 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Hali homar,

csak azok a hozzászolások " nem olvasott" -ak amikhez új hozzászolás került és te még nem olvastál. Rengeteg témát kapsz amit még soha nem láttál mert ezek el voltak veszve vagyis a legtöbb a PartyPoker fórum 100.... topicja volt a 11-ik oladon. ùgy kavargászom össze a fórumot, hogy megprobálok minden témát a megfelelő helyre helyezni. Sajnos az utóbbi hónapokba össze vissza irkálodott minden, nagyon sok esetben nem a megfelelő fórumba. Próbálok egy kicsit rendet tenni.
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      ok, thx :)