Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Találd meg a pókertermedet!

• kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Sziasztok!

Ahogy ismert, több pókerterem létezik, mindegyik különböző ajánlattal. Sok esetben nehezünkre esik megtalálni a helyes pókertermet, melyik terembe fizessünk be vagy épp melyik terembe szeretnénk megkapni az ingyenes pókertőkét.

Ennek több oka is lehet: egyik teremnek nagyon jó a szoftvere, a másik tele van halakkal, egy további teremben a VIP rendszer legyőzhetetlen. Végülis az összes tényező kihatással van a nyereségedre vagy az órabérre.

Mi a PokerStrategy.comnál úgy gondoljuk, hogy segítségedre tudunk lenni a helyes pókerterem kiválasztásában, segítünk a legtöbbet kihozni a játékodból. Pontosan ezért hoztuk létre és indítottuk el ezt a témát.

Ha segítségre van szükséged, kérlek adj egy pár információt rólad és mi segítünk neked megtalálni a saját igényeidnek megfelelő pókertermet, ahol később is jól érzed magad.

Kérlek írd le nekünk:

1. Milyen játéktípust játszol? (Fixed Limit, No Limit, Sit & Go, MTT, PLO)

2. Milyen limiten? (pl.: NL25, 11$ SnG, FL, .50/1)

3. Short Handed, Full Ring vagy esetleg Heads-up?

4. Mikor, milyen gyakran és mennyi asztalon játszol egyszerre? (pl.: napi 3 órát esténként egyszerre 6 asztalon, vagy kb. $1000 termelek havonta)

5. Egyéb? (Melyik partnertermünkben van már regisztrációd, de nem rajtunk keresztül készítetted, nincs bekötve hozzánk)

6. Mik a céljaid az elkövetkezendő 3 hónapban?

Ezek a kérdések mind segítenek nekünk, hogy megtaláljuk a számodra megfelelő pókertermet.

Üdv.
      kisike
  • 822 válasz
    • fmobil
      fmobil
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.20, Hozzászólások: 1.942
      wow, ez érdekesen hangzik :)

1. Milyen játéktípust játszol? HE No Limit BSS

2. Milyen limiten? NL2, 4, 5

3. Full Ring

4. Mikor, milyen gyakran és mennyi asztalon játszol egyszerre? Heti kb. 8-10 orát, 4-6 asztalon

5. Egyéb? bwin mar sportfogadas miatt volt, ugyanigy WH es BF is. a tobbi terembe mar PS-en keresztul regisztraltam

6. Mik a céljaid az elkövetkezendő 3 hónapban? Ha minden jol megy NL10-re lepek sdrink:
    • PMatthias
      PMatthias
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.12, Hozzászólások: 572
      Tetszik a kezdeményezés, és kíváncsi vagyok, mit tudtok ajánlani! :)

1. No Limit

2. NL10

3. FR MSS

4. Esténként 2 óra kb. 6-12 asztal

5. bwin nincs bekötve

6. bankroll növelése, cashout nincs betervezve
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: fmobil
      wow, ez érdekesen hangzik :)

1. Milyen játéktípust játszol? HE No Limit BSS

2. Milyen limiten? NL2, 4, 5

3. Full Ring

4. Mikor, milyen gyakran és mennyi asztalon játszol egyszerre? Heti kb. 8-10 orát, 4-6 asztalon

5. Egyéb? bwin mar sportfogadas miatt volt, ugyanigy WH es BF is. a tobbi terembe mar PS-en keresztul regisztraltam

6. Mik a céljaid az elkövetkezendő 3 hónapban? Ha minden jol megy NL10-re lepek sdrink:

Szia fmobil!

NL 2, NL 4-nek ajánlani tudom az egyik iPoker partner azaz a Poker770-et. Bármikor elegendő forgalom van ezen a limiteken.

Egy további előny, hogy minden $1 rake után 5 Strategy pontot kapsz, így gyorsabban el tudsz érni magasabb státuszt is.

Üdv.
      kisike
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Én bármilyen ajánlást örömmel meghallgatok - csak jól jöhet

1. No Limit
      2. NL2-et a héten kivégzem, úgyhogy NL5
      3.FR - BSS
      4. 4 asztalon az elmúlt 1-2hónapban egész nap, tervek szerint februártól heti 20-25 órát délután/este felé szeretnék játszani
      5.Everest van hozzátok bekötve, de nem igen tetszik, nekem nem vált nekem be - kevés az asztal. Úgyhogy reggeltem a STARSON - ott viszont vmit nagyon elrontottam, mert vmiért nincs hozzátok bekötve. Igazából nekem a Stars vált be, ott dec. 22-től 20 dollárból csináltam 120-at.
      6. A tervek NL5, majd NL10 meghódítása. Illetve az általatok ajánlott Neteller vagy Skrill létrehozása és havonta ebből 30-40.000 HUF kivétele.
      De, ami a legfontosabb, hogy továbbra is szeretném annyira élvezni a pokert, mint eddig. :)
    • redzol8
      redzol8
      Bronz
      Regisztrált: 2011.08.26, Hozzászólások: 22
      Kíváncsian várom mit ajánltok :D előre is THX!!!
      1. No limit
      2. Nl5 -Nl10
      3. Fr Mss
      4. napi 2-4 óra 3-4 asztalon
      5. Partypokeren játszok most /de ha tudtok jobbat :P /
      6.Bankroll építgetés , és Nl10 legyőzése :D
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: PMatthias
      Tetszik a kezdeményezés, és kíváncsi vagyok, mit tudtok ajánlani! :)

1. No Limit

2. NL10

3. FR MSS

4. Esténként 2 óra kb. 6-12 asztal

5. bwin nincs bekötve

6. bankroll növelése, cashout nincs betervezve

Szia PMatthias!

Egy nagyon jó alternatíva számodra lehet a 888Poker. Forgalom mindig van, bőven vannak asztalok, nagy plusz a gyenge játékosállomány.

Bár csak 8 cash game asztalon lehet játszani, de ha nem elegendő akkor jöhet a William Hill vagy Poker770

Üdv.
      kisike
    • juraszikkrisztian
      juraszikkrisztian
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.26, Hozzászólások: 85
      Pokerstarson mit gondoltok milyen a játékosállomány micro tétes a fullring sng asztaloknál? Ebben a "műfajban" hol van a legtöbb láma szerintetek?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: Zsocci

1. No Limit
      3.FR - BSS
      4. 4 asztalon az elmúlt 1-2hónapban egész nap, tervek szerint februártól heti 20-25 órát délután/este felé szeretnék játszani
      5.Everest van hozzátok bekötve, de nem igen tetszik, nekem nem vált nekem be - kevés az asztal. Úgyhogy reggeltem a STARSON - ott viszont vmit nagyon elrontottam, mert vmiért nincs hozzátok bekötve. Igazából nekem a Stars vált be, ott dec. 22-től 20 dollárból csináltam 120-at.
      6. A tervek NL5, majd NL10 meghódítása. Illetve az általatok ajánlott Neteller vagy Skrill létrehozása és havonta ebből 30-40.000 HUF kivétele.
      De, ami a legfontosabb, hogy továbbra is szeretném annyira élvezni a pokert, mint eddig. :)

Szia Zsocci!

Ha úgy érzed, hogy a PokerStars termében nagyon jól megy a játék, akkor nem kell mindenképp váltani. Esetleg várd meg, míg feljebb lépsz egy limitet, ezt követően is tudsz termet váltani.

Ahogy nézem, a PokerStars számlád még nem adtad meg a profilodba, talán ezért nem kaptál eddig Strategy pontot. Kérlek közöld velünk a felhasználónevedet (User ID). Ez az a név, amellyel bejelentkezel a PokerStars oldalára. Ezt követően mi neked beírjuk. Ne felejtsd el elvégezni a
      az útmutatóban található 7-ik pontot.

Ha mégis váltani szeretnél, a 888Poker micro stakes asztalai tele vannak halakkal, bármikor megfontolhatod váltást.

Üdv.
      kisike
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: redzol8
      Kíváncsian várom mit ajánltok :D előre is THX!!!
      1. No limit
      2. Nl5 -Nl10
      3. Fr Mss
      4. napi 2-4 óra 3-4 asztalon
      5. Partypokeren játszok most /de ha tudtok jobbat :P /
      6.Bankroll építgetés , és Nl10 legyőzése :D

Szia redzol8!

A kérdés, hogy mennyire megy jól a játék a PartyPoker termében. Amennyiben jól megy, jól érzed magad a teremben, nem mindig éri meg a váltani.

Ahogy előző javaslataimban is említettem, a 888Poker termében nagyon gyenge a játékosállomány a micro limiteken, valószínű annak köszönhető, hogy rengeteg marketing befektetést volt itt az utóbbi időben, egy plusz pont a szoftver.

Üdv.
      kisike
    • Sensation91
      Sensation91
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.18, Hozzászólások: 48
      Sziasztok kíváncsi vagyok mit ajánlotok nekem !
      1. No Limit
      2. NL5-10
      3. SH BSS
      4. alkalmanként 1 óra kb 4-6 asztalon
      5. -
      6. NL 25 meghódítása

Üdv: Sensation
    • V1kt0r
      V1kt0r
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.19, Hozzászólások: 662
      Ez nem lesz könnyű szerintem:) Köszi előre is, és remek ötlet!

1. SnG
      2. 30-50$, jó lenne 100$-os forgalom is
      3. SH
      4. Amikor játszom, 6-8 asztalon teszem, most tartottam szünetet, úgyhogy az időt nem tudom megmondani, olyan napi 2 óra jó lenne
      5. A Stars, PKR, Poker770 és 888 nincs bekötve sajnos:(
      6. Visszatérni a pókerezésbe egy elég nagy down és 2 hónap szünet után.
    • redzol8
      redzol8
      Bronz
      Regisztrált: 2011.08.26, Hozzászólások: 22
      Igazából jól érzem magam a partyn de mivel kora délután tudok ,játszani és ilyenkor csak kevés kifosztható ember ül az asztaloknál oda vissza püföljük egymást így nem túl nyereséges :D bár tapasztalatot így szerezek legalább :D
      Köszi Kisike az ajánlást mindenképp kipróbálom akkor a 888-at !
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: Sensation91
      Sziasztok kíváncsi vagyok mit ajánlotok nekem !
      1. No Limit
      2. NL5-10
      3. SH BSS
      4. alkalmanként 1 óra kb 4-6 asztalon
      5. -
      6. NL 25 meghódítása

Üdv: Sensation

Szia Sensation91!

Ajánlani tudom a Betfair Poker termét.

Az első befizetés bónusszal kijátszása alatt elég szép rakebacket el lehet érni:

$50 Bonus - 45% Rakeback (=$111 Rake 60 nap alatt)
      $250 Bonus - 45% Rakeback (=$555 Rake 60 nap alatt)
      $500 Bonus - 40% Rakeback (=$1250 Rake 60 nap alatt)
      $1000 Bonus - 36% Rakeback (=$2777 Rake 60 nap alatt)
      $2500 Bonus - 26% Rakeback (=$9600 Rake 60 nap alatt)

Üdv.
      kisike
    • fedexx82
      fedexx82
      Bronz
      Regisztrált: 2011.01.31, Hozzászólások: 95
      Hello,

1. No Limit
      2. NL20/NL25
      3. SH BSS
      4. atlagban 3 ora naponta 4 asztalon
      5. Stars, Bwin, Unibet nincs bekotve
      6. Az adott limiten nyeronek lenni, BR-t epiteni

Elöre is köszönöm.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: V1kt0r
      Ez nem lesz könnyű szerintem:) Köszi előre is, és remek ötlet!

1. SnG
      2. 30-50$, jó lenne 100$-os forgalom is
      3. SH
      4. Amikor játszom, 6-8 asztalon teszem, most tartottam szünetet, úgyhogy az időt nem tudom megmondani, olyan napi 2 óra jó lenne
      5. A Stars, PKR, Poker770 és 888 nincs bekötve sajnos:(
      6. Visszatérni a pókerezésbe egy elég nagy down és 2 hónap szünet után.

Szia V1kt0r!

Valóban egy kicsivel komplikáltabb, de találunk egy jó megoldást számodra is ;) Addig is egy kis türelmet.

Üdv.
      kisike
    • Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Eredeti hozzászólás: kisike
      Eredeti hozzászólás: Zsocci

1. No Limit
      3.FR - BSS
      Szia Zsocci!

Ha úgy érzed, hogy a PokerStars termében nagyon jól megy a játék, akkor nem kell mindenképp váltani. Esetleg várd meg, míg feljebb lépsz egy limitet, ezt követően is tudsz termet váltani.

Ahogy nézem, a PokerStars számlád még nem adtad meg a profilodba, talán ezért nem kaptál eddig Strategy pontot. Kérlek közöld velünk a felhasználónevedet (User ID). Ez az a név, amellyel bejelentkezel a PokerStars oldalára. Ezt követően mi neked beírjuk. Ne felejtsd el elvégezni a
      az útmutatóban található 7-ik pontot.

Ha mégis váltani szeretnél, a 888Poker micro stakes asztalai tele vannak halakkal, bármikor megfontolhatod váltást.

Üdv.
      kisike
      Kisike ha így jó lesz...be***rok :) ))
      1 hónapja nem jöttem rá mi a gond, már írtam a starsos supportnak meg minden, ő sem tudott segíteni, te meg szólsz h meg kéne adnom a felhasználó nevemet...azt hiszem én vok az oldalhoz legkevésbé értő FISH :D

DANKE A SEGÍTSÉGET :) )))
    • juraszikkrisztian
      juraszikkrisztian
      Bronz
      Regisztrált: 2010.06.26, Hozzászólások: 85
      Unibetes accountot is szeretném bekötni, van erre lehetőség?
    • fedexx82
      fedexx82
      Bronz
      Regisztrált: 2011.01.31, Hozzászólások: 95
      Eredeti hozzászólás: juraszikkrisztian
      Unibetes accountot is szeretném bekötni, van erre lehetőség?
      Hello,

Az Unibetet anno én is megpróbáltam bekottetni. Eloszor azt mondták, hogy 9-10 hónapig inaktívnak kell lennem a teremben, ezt teljesítettem.
      Aztán majd egy év után mikor írtam nekik (elozo kommunikaciót csatoltam), volt pofájuk azt válaszolni, hogy:
      "Az illetékesek visszajelzése alapján, jelenleg nem lehetséges sem affiliaten keresztül regisztrált játékosok átkötése, sem affiliate nélkül regisztrált játékosok utólagos taggelése. "

Azért egy próbát megér, hátha tobb sikerrel jársz.

De ez szerintem nem ebbe a topikba tartozik.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: fedexx82
      Hello,

1. No Limit
      2. NL20/NL25
      3. SH BSS
      4. atlagban 3 ora naponta 4 asztalon
      5. Stars, Bwin, Unibet nincs bekotve
      6. Az adott limiten nyeronek lenni, BR-t epiteni

Elöre is köszönöm.

Szia fedexx82!

Elvileg 888Poker-t szerettem volna ajánlani NL20-ra a fishek és szoftver miatt, de ahogy látom pontosan ott játszol most. A helyedben maradnék itt hacsak valami miatt nem szeretnél itt a továbbiakban játszani.

NL25-re a William Hill egy nagyon jó megoldás számodra. A 200%-os bónusz $2000-ig mellett nagyon attraktív VIP rendszere van.

Üdv.
      kisike