Undoríííííító J 2

• jocci87
      jocci87
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 51
      Tegnap összeültünk hatan haverok,játszottunk 200+200 rebuyba (nem nagy pénz, csak mégis legyen valami tétje)!!100.000 értékű chipet osztottunk szét, 5 rebuy már történt, én is rebuyoltam már.Kockázatos volt, 5000-10000 volt már a vak, és négyen voltunk bent.
      Volt két parti, amit megosztanék veletek:

1. visszaszálltam és két kör után kaptam J J-t.hívtam egyik srác vissza, én all in, megadta A 10-re.FLOP:5 A A TURN:2 RIVER:J :) :) :)
      Itt hirtelen meg is dupláztam magam, nagy szerencsém volt, innen már tudtam játszani, de még mindig csak kb 180.000 körül voltam.

2. na itt estem ki!már csak 3an voltunk bent, megbeszéltük, hogy az első kettő viszi a zsét, megegyezés alapján.
      Na én kaptam A K-t. A vakok 7000-15000 volt, nagyvak voltam.Első beszélő csak beszállt, kisvak egészít,én hívtam 75.000et.Első beszélő csak megadta,kisvak dobta.(azt meg kell említenem, hogy aki az első beszélő volt nagyon sokat blöffölt az előző körökben).
      Flop:7 J 7 én all in, első beszélő call!!!és J 2 volt nála :evil:
      Nekem már nem jött semmi...nagyon ideges voltam...
      jó flop után hibáztam,de egy 75.000es hívást indokolt megadni J 2-re??????
  • 2 válasz