100$ bónusz

• ManFer85
      ManFer85
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.27, Hozzászólások: 52
      hali! belépek a partypokerba, és a dollárjelre kattolok, ott a bonus detailsre, de nekem nem jelenik meg a listában semmi. Ha jol tudom itt tudom megnézni, hogy hány pont kell még a nyolcszázhoz. A főablakban a balancom alatt 81 pontot ír, ami tudom hogy még nagyon kevés de 2 nap alatt sztem nem rossz. Szal lényeg hogy esélyét érzem hogy elérjem a 800at 3 hónap alatt, de a bonusoknál nem jelenik meg nekem semmi. Remélem nem toltam el semmit a regisztrációnál, mert akkor behalok. Lécci ha tud valaki segítsen.
  • 15 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Ebben a topikban megtalálod a választ: Bonusz

Üdv.
    • gerlai
      gerlai
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.01, Hozzászólások: 119
      Sziasztok!

Nem tudom jó helyen érdeklődöm-e a 100$-ról de más topicban nem találtam ezt a témát (a Bonusz topicban sem).Szóva elértem a 800 PP-t már tegnap előtt, most 863 pontom van és nem jött még meg a bónusz.
      Más írta a fórumban hogy automatikusan megkapta 10 percre rá, nekem viszont semmi. Írtam már jegyet is tegnap de semmi. Gondoltam itt is rákérdezek, mert túl kevés maradt az eredeti 50ből ahhoz hogy higgadtan játszak, szóval örülnék neki minél előbb.
      Köszi szépen!
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Tehát nem 800 Party pont hanem 800 standard party pont.

Következőképpen tudod megnézni, hogy mennyi standard partypontjaid vannak jelenleg. Ha bejelent. a Party-ra, bal fent katt. a My Account - PartyPoints- Statements. Itt lehet látni, hogy mennyi standard pontokat, mennyi bónuszt ( szorzó/multiplikátort) stb., gyűjtöttél eddig.
    • gerlai
      gerlai
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.01, Hozzászólások: 119
      Na OK tárgytalan a kérdés, megtaláltam mégis a választ. Kiderült hogy csak 514 standard pontom van. Hogyaz a... X(
    • tiboo86
      tiboo86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 13
      Hello nekem az lenne a kérdésem,hogy megkaptam az 50$ majd játszottam és kijátszottam az 100$-bol 50-et,majd elvesztettem ezt a pénzt de a top10 frerrollon 7-ik lettem igy nyeretem 250$,de azóta nem kaptam többet a fennmaradó 50$-ból:( Tudna nekem segiteni valaki,hogy miért??:(
      Köszi a segitséget elöre is:) :)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Lehetséges, hogy nem produkáltál elegendő rake-t azután? Minden 35$ rake után kapsz 10$-, de lehet, hogy megvárják hogy több gyűljön össze és akkor fizetnek többet ki.
    • tiboo86
      tiboo86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 13
      Hello még mindig nem kaptam semmit pedig már böven megvannak a rake-jeim,az 50$-hoz és nem értem miért nem kapom meg!Vagy ilyenkor már nem irják jová a többit ha már egyszer eljátszottam és uttána csak a top10-en nyertem!
      Csak mert most 550$-van és nagyon szükségem lenne rá de nem tudom,hogy igy mivel még nem kaptam meg azt az 50$-kitudom-e venni,mert azt olvastam csak akkor tudom kivenni ha kijátszottam a 100$!Ez érvényes a top10-es nyereménynél is??
      Köszi a segitséget!!!
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Csak akkor tudod kivenni, ha kijátszottad a 100$-t. A top 10 elvileg semmi köze ehhez. Ahogy előbb is irtam néha egyszerre 30, vagy több $ fizetnek ki ezért lehetséges hogy a további/maradék 50$-t egyszerre fizetik ki. Ha azt mondod, hogy mindenképp megvan a rake, irj egy emailt a titan supportnak.
    • harkaly3
      harkaly3
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.24, Hozzászólások: 6
      Megkaptam az 50$-t, de a 100$ bónusz nem látom sehol a titán pókerein.
      Tud vki segíteni ebben?
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      azt majd csak később kapod meg, ha termeltél elég rake-t.
      De ennél pontosabbat nem tok, mert PP-n játszom :D
    • harkaly3
      harkaly3
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.24, Hozzászólások: 6
      azt tudom hogy nem kapom meg a 100$-t
      de nem látom a bónuszt sem, hogy mennyi pont kell
      hogy mi a határidő
      nem látom a bónuszoknál
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      35$ rake-enként kapsz 10$-t. 1$ rake 4 Strategy Pont, úgyhogy abból ki tudod számolni, hogy neked mennyi van. 140 Strategy Pontonként jön a 10$.
    • czombacs
      czombacs
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.23, Hozzászólások: 1
      Sziasztok.

Ha jól értem, akkor 140 SP pont = 10 dolcsi bónusszal a 100ból, ugye? Mikor frissülnek itt a statisztikák? Nekem 12.03-ai az utolsó nap, amit nézett
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      Jaj de szeretem, hogy nem az utolsó oldal (és az utolsó hozzászólás) jelenik meg, ha egy topicra klikkelek, hanem a legelső...megnézem az alját, majd válaszolok...aztán meg csak lesek, hogy hova is válaszoltam...
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von czombacs Sziasztok.

Ha jól értem, akkor 140 SP pont = 10 dolcsi bónusszal a 100ból, ugye? Mikor frissülnek itt a statisztikák? Nekem 12.03-ai az utolsó nap, amit nézett
      Igen azt hiszem jól számolod. A titan pontok frissítése hetente kétszer, viszont előfordul az is, hogy csak egyszer van frissítés.