50$ bukta es utana? mansion

• colizoli
      colizoli
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.07, Hozzászólások: 116
      Sziasztok

Augusztusban kertem ki az 50$ a Mansionra de reszben sajat hülyesegem es egy felelmetes dowmswing utan elment. Akkor nem is igen foglalkoztam vele, mert nyomulok eleget e party es a titanon. De nem akarom bent hagyni a szazast ezert be akarok fizetni.
      Kerdesek:
      Milyen koddal kell befizetni?
      Ez first deponak szamit vagy nem?
      Ha igen akkor a FD bonuszt kapom vagy a PS bonuszt?
      Most hogy megy a bonusz kifizetes a mansionon? (ipoker valtozas miatt)

Tudom, hogy hülye vagyok es hogy fent van a forumon, de ket napja keresem a valaszokat de az istenek se talalom.

Köszi
  • 9 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Most teljesen új kondíciók vannak a Mansion Pokeren. Sajnos nem tudom biztosra megmondani neked, hogy a régi vagy az új kondíciók érvényesek, de sejtem illetve több mind valószínű, hogy az új.

Viszont mielőtt befizetnél vagy valamilyen kódot használnál, a legjobb megoldás ha fel veszed a kapcsolatot a Mansion Poker supporttal és ők biztosra meg tudják mondani neked.

Üdv.
    • colizoli
      colizoli
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.07, Hozzászólások: 116
      Ez fasza, pedig minden remenyem benetek volt. Na mindegy ezt a bulit vegigjatszom es utana cash-out-mar ha lesz mit- es utana uninstall.
      A mansionon beszelnek nemetül?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Abban majdnem biztos vagyok, hogy ahhoz, hogy a 100$ bonuszt ki tudd szedni, nem kell semmilyen kódot beírni.
      Viszont inkább menj biztosra, és tényleg írj a mansion supportnak, ahogy kisike is javasolta.
      Szinte biztos vagyok, hogy németül fognak tudni neked válaszolni.
    • Vedit
      Vedit
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.27, Hozzászólások: 5
      Sziasztok!

Csak azért írok így ide, mert mansion-ön akadt egy kis problémám.
      Megkaptam a bónuszt tőletek, és sikerült elérnem az első 650 pontomat, ráadásul pluszban vagyok. :)
      A rossz hír az, hogy nem jött le az érte járó 10 $ a számlámra.
      A supportot nem érem el. (E-mailt még nem próbáltam írni, azért írtam ide, mert reméltem ti tudtok valamit erről)

Köszi!
    • Vedit
      Vedit
      Bronz
      Most beszéltem a supportal, és azt mondták, hogy csak akkor járnak a bónuszdollárok, ha már befizettem.:(
      Igaz ez?
      Mert az elején én nem így értelmeztem, amit olvastam a bónusz feltételeknél.

Köszi a választ!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Szerintem itt valami félreértés lesz. Be tudnád idézni az emailt, amit válaszoltak ? Köszi. ;)
    • Vedit
      Vedit
      Bronz
      Szia!

Bizonyára félreértés volt, mert utána jött is rögtön a 10$. :)
      Csak azért elgondolkodtató, hogy megpróbáltak átverni, mert online chaten beszéltem az egyik operátorukkal, és ő azt mondta tisztán és érthetően, hogy ez a bónusz csak akkor fog nekem jönni ha befizetek. Aztán ott ki is léptem a chatből és egyből hozzátok fordultam, mert tudtam hogy valami nincs rendben.
      De aztán végül is így megoldódott, ez a lényeg...

Azért köszi. :)
    • neverine10
      neverine10
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.10, Hozzászólások: 1
      lehet hogy hülye kérdés de milyen összeg után tudok készpénzt felvenni ?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Hogy érted, hogy milyen összeg után?

Mikor tudsz kivenni pénzt a teremből, erre értetted? Ha igen akkor ez minden teremben különbözik. Ha pontos információra van szükséged, több adatra van szükségünk.

Üdv.