Kezdőtőke után

• Arnyek89
      Arnyek89
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2
      Megkaptam PartyPokeren az 50$ bónuszt, amihez most ugye 300 pontot kell összegyüjtenem 90 napon belül, hogy saját pénz legyen. A kérdés: Ha 90 nap mulva lesz mondjuk 80$-om összesen, de nincs meg a 300 point, akkor csak az 50$ veszik el a bónuszból ugye? Vagy az a +30$ amit összeszedtem játék közben szintén elveszik?
  • 15 válasz
    • sfdave
      sfdave
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.15, Hozzászólások: 8
      jó kérdés:) de szerintem simán össze lehet gyüjteni nekem már most van 97 szorzo nélkül 5 nap alatt:)
      csak itt meg lusták és nem szineznek engem át:D
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Üdv! Csak az 50$-t vonják le.

Amire mindenképp figyelj oda :

Ne fizess be saját pénzt mert akkor elveszik a bónusz. Ezenkívül a bónusz abban az esetben is elveszik, ha bármikor kevesebb mint 1$ marad a számládon.

A további $ 100 bónusz elveszik ha a teljes bankroloddal ülsz le az asztalhoz. Mindig ügyelj arra, hogy legalább egy pár dollár, min. $ 2 ne legyen játékba. Ha ez véletlenül mégis megtörtént, írj egy üzenetet a mi supportunknak miután megszerezted a 300 Party pontot. A supportunk továbbítja a kérésedet a PartyPokernek és a bónuszt vissza állítják.

Miután a 300 Standard Party pontot elérted és ezzel megkaptad az 50$ bónuszt, automatikusan kapsz egy további 100$-os bónuszt . A 100$ bónusz automatikusan kifizetésre kerül négy lépésbe. Minden 150 standard party Pont után 25$ kerül jóváírásra. Tehát a 100$ bónusz megszerzéhez 600 Standard Party pontot kell elérned. Ismét 90 nap áll rendelkezésedre ahhoz, hogy a 100$ bónuszt meg tudd szerezni.
    • dollarpapa22
      dollarpapa22
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.08.10, Hozzászólások: 3
      CSA.NEM kapom meg az 50esem fulltilten.mit tegyek mindent jol csinaltam
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von dollarpapa22 CSA.NEM kapom meg az 50esem fulltilten.mit tegyek mindent jol csinaltam
      Üdv!
      FT-n 4-5 munkanapba is beletelhet míg megérkezik.
    • Arnyek89
      Arnyek89
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 2
      50 feletti?
      az meg miért?

szal ha nincs meg a point elvész az 50 dolcsi és a megnyert összeg is?
    • Eniko68
      Eniko68
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.26, Hozzászólások: 10
      Elnézést nem tudom jól értettem-e .
      Hogyha az 50$ mellé keresek még akkor az elveszik ? ?(
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Elnézést, javítottam, csak az 50$-t vonják le, az addigi nyeremény megmarad.
    • stark100
      stark100
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.30, Hozzászólások: 221
      Partypokeren játszom kb másfél hete, az 50 dollárból sajnos most csak 20 van, de voltam már így, és sikerült visszajönnöm. A kérdés, hogy most beléptem, és eltünt a bónuszt jelző csík, és azt írja nincs aktív bónuszom, pedig már volt 145 pontom szorzó nélkül. Hova túnt a bónusz?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

Ezeket betartottad?

Fontos 1: Ne fizess be saját pénzt mert akkor elveszik a bónusz. Ezenkívül a bónusz abban az esetben is elveszik, ha bármikor kevesebb mint 1$ marad a számládon.

Fontos 2: A további $ 100 bónusz elveszik ha a teljes bankroloddal ülsz le az asztalhoz. Mindig ügyelj arra, hogy legalább egy pár dollár, min. $ 2 ne legyen játékba. Ha ez véletlenül mégis megtörtént, írj egy üzenetet a mi supportunknak miután megszerezted a 300 Party pontot. A supportunk továbbítja a kérésedet a PartyPokernek és a bónuszt vissza állítják.
    • stark100
      stark100
      Bronz
      Betartottam mindent, elég kis tétekkel szoktam beülni. Pénzt nem fizettem be. Ha jól emlékszem azután tünt el, hogy 22,5 alá estem kb. Olyan, mintha a fele eljátszása után vették volna le, de ilyen szabályról nem olvastam.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von stark100 Betartottam mindent, elég kis tétekkel szoktam beülni. Pénzt nem fizettem be. Ha jól emlékszem azután tünt el, hogy 22,5 alá estem kb. Olyan, mintha a fele eljátszása után vették volna le, de ilyen szabályról nem olvastam.
      Akkor írnod kéne a PP supportnak, mivel ők vették le a csíkot, nekik kell tudni, hogy miért.
    • stark100
      stark100
      Bronz
      Tulajdonképpen a pénz megmaradt, és a számlán nem feltételesként szerepel. Ez alapján akkor nem elvették, hanem teljesítettem a bónuszt. Most nézem, hogy 302 pontom van, igaz szorzókkal. Lehet, hogy már szorzóval is el lehet érni a 300 pontot?
    • Vedit
      Vedit
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.27, Hozzászólások: 5
      Sziasztok!

Nem egy egyszerű eset ez a Mansion terem... :D

Múltkor írtam egy másik témához ezzel kapcsolatban, és most is ugyanaz a problémám. Nem akarják kiadni a pending bónuszt. :(
      Túlléptem az 1300 MPC-t és elvileg ezért a még 90 $ pending bonus-ból járna 10 $.
      Erre beszélek a supportal, és elkezdi nekem magyarázni, hogy nekem csak 522 pontom van. Hát mondtam neki hogy küldök egy printscreent és nézze meg.
      Elküldtem neki és most itt vagyok.

Légyszi mondjátok már meg, én csinálok vmit rosszul?
      Avagy miért kell nekik minden egyes alkalommal könyörögni, hogy adják ki azt a 10 $-t? :(

Köszi!
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von stark100 Tulajdonképpen a pénz megmaradt, és a számlán nem feltételesként szerepel. Ez alapján akkor nem elvették, hanem teljesítettem a bónuszt. Most nézem, hogy 302 pontom van, igaz szorzókkal. Lehet, hogy már szorzóval is el lehet érni a 300 pontot?
      Elvileg a bónuszhoz szükséges pontot szorzó nélkül számolják.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von Vedit Sziasztok!

Nem egy egyszerű eset ez a Mansion terem... :D

Múltkor írtam egy másik témához ezzel kapcsolatban, és most is ugyanaz a problémám. Nem akarják kiadni a pending bónuszt. :(
      Túlléptem az 1300 MPC-t és elvileg ezért a még 90 $ pending bonus-ból járna 10 $.
      Erre beszélek a supportal, és elkezdi nekem magyarázni, hogy nekem csak 522 pontom van. Hát mondtam neki hogy küldök egy printscreent és nézze meg.
      Elküldtem neki és most itt vagyok.

Légyszi mondjátok már meg, én csinálok vmit rosszul?
      Avagy miért kell nekik minden egyes alkalommal könyörögni, hogy adják ki azt a 10 $-t? :(

Köszi!
      Próbáld meg az online chatet. Vagy ha eddig emailen keresztül kommunikáltál velük, írj újra. Sok esetben, előfordul nálunk is, hogy nem kapják meg az emailt vagy a millió email között elveszik az emailed.