Kevés az időm mit tehetek?

• pycolo
      pycolo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.02, Hozzászólások: 1
      Már vagy két hónapja regeltem a PartyPoker-re, meg is adtam a bónuszkódot, de csak egy hete töltöttem ki a kvízt és kaptam meg az 50 dolcsit. Így már nincs egy hónapom sem, hogy megycsináljam a 800 pontot!
      Arra lennék kíváncsi, hogy nincs-e rá mód, hogy a 800 pontra adott időt, az 50 dollár megérkezésétől számolja, ne a regtől, mert csak mostanság kezdtem el játszani?
  • 5 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Tudtom szerint az 50$ megérkezésétöl számolja de nem vagyok 100% biztos benne. A my account, bonus details alatt tudod pontosabban megnézni.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      A ParyPoker a regisztráció pillanatától kezdi a napokat visszafelé számolni tudtommal (mivel akkor ütötted be a bónuszkódot).
    • kszpd
      kszpd
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.26, Hozzászólások: 571
      Vokugy-gyal értek egyet.Szerintem is regtől méri.
      Tessék sokat játszani! 2 hét alatt kiszedhető a 100$.Ez kb napi 3-4 óra 4 asztalon (kezdetben SSS NL10-en aztán BSS NL 25 -ön,és lazán meglesz).
      És persze bankroll management mindenek felett ;)
    • Bici
      Bici
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.08.28, Hozzászólások: 699
      A pénz átutalásától számolja a bonusz érvényességét! 100%
      "A my account, bonus details alatt tudod pontosabban megnézni. " Ez így van
      My Account/ Balance And Bonuses/ Bonus Details/ Release restricted bonus in your bonus account: $100.00 USD/ Bonus expiry date itt láthatod, hogy meddig kell megcsinálnod a 800 pontot.
    • veniti
      veniti
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.13, Hozzászólások: 85
      Original von Bici A pénz átutalásától számolja a bonusz érvényességét! 100%
      "A my account, bonus details alatt tudod pontosabban megnézni. " Ez így van
      My Account/ Balance And Bonuses/ Bonus Details/ Release restricted bonus in your bonus account: $100.00 USD/ Bonus expiry date itt láthatod, hogy meddig kell megcsinálnod a 800 pontot.
      ezzel értek egyet nekem is onnan számolja