S.O.s Kerlek segitsetek nagyon fontos

• gossard2
      gossard2
      Globális
      Regisztrált: 2008.11.12, Hozzászólások: 4
      sziasztok

elsösorban adminoknak irok
      inditottam FONTOS kerdesek cimen 1 topic ot gossard acc al
      na most azert csinaltam ezt az accountot mert deaktivaltak a gossard accom. nagyon elkeseredett vagyok és kérlek segitsetek:1:megcsinaltam a tesztet elküldtem az össze adatomat ami bizonyitja hog yelmultam 18 éves. még soha kaptam 50$ t itt. voltam mar registralva a tanulas céljábol de 50 $t meg nem katam .megcsinaltam a gossard accot mindent ugy csinaltam ahogy lirtatok és az lett az eredméyne: HOGY DEAKTIVÁLTÁK az accom , a gossard accom amire az 50$t igéyneltem. nem értem miért már elég régota ismerem az oldalt és alig vártam hogy elmuljak 18 és semmi csalás nicns , ezenkivül elöször igényeltem 50$t. kérlek segitsetek mert már nagyon vártam hogy elkezdhessek játszani és erre ez van.
      tovabba ha az a gond hogy amikor reggeltem és elküldtem a személy azonosságomrol a papirjaim fotoját aznak lettem 18 éves mint azt a FONTOS KÉRDÉSEK nevü topikban megkérdeztem hogy nem gond e.
      még egyszer kérlek titeket nézzetek utána. nagyon köszönöm.
  • 7 válasz
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von gossard2 voltam mar registralva a tanulas céljábol de 50 $t meg nem katam
      Szerintem ez lesz a gond. Miért regisztráltál ujra?
    • gossard2
      gossard2
      Globális
      mert teljesen ujjat akartam és azt olvastam hogy 1ip cimröl nem tilto ok ha 2x registrálunk föleg ha ugyis csak 1x igényelek 50$ t. ez vhol levan irva hogy lehet asszem 3 ac cis engedett 1 ip röl..
      és nagyon szeretnék indulotökét mert nicsn miböl elinduljak.
    • gossard2
      gossard2
      Globális
      akkor kérem vki járjon utána hogy mi a gond.
      köszönöm
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von senna12
      Original von gossard2 voltam mar registralva a tanulas céljábol de 50 $t meg nem katam
      Szerintem ez lesz a gond. Miért regisztráltál ujra?
      Pontosan.
      Ha az előző accal nem kérted le a kezdőtőkét, akkor nyugodtan lekérhetted volna, annak ellenére, hogy az már régebben lett regisztrálva.
      Ha azonos ipről történik 3regoisztráció, előzetes egyeztetés nélkül annak általában (ideiglenes) dekativálás a vége biztonsági okokból.

Segítség menüpont alatt írj a supportnak, velük tudod tisztázni a dolgot.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Továbbá,amikor regisztráltál elismerted, hogy elmúltál 18 éves, amikor elküldted az adatokat, akkor arra is fény derült, hogy ez az állítás hazugság
      volt. Ez pedig szintén indokolja a számla bezárását.

Persze tudom, hogy kemény dolognak tűnik ez, hiszen csak tanulni akartál rossz szándék nélkül, de a PS nem engedheti meg a 18évek regisztrálását.
      Még ha akarná akkor se.
    • gossard2
      gossard2
      Globális
      ezt megértem..éppen ezért amikor elmultam 18 akkor registraltam azzal az accal amivel lekértem az 50 $..és uyg érzem ig ynem vétettem és nem hazudtam..és nem csaltam.
      a kérdésem anyi hogy még van esély rá hoyg megkapjam a kezdö tökét mert nagyon vártam már.
      2:és pontosan mit irjak supportnak? ezt amit ide leirtam?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Igen, írj egy üzit, amiben röviden, lényegre törően leírod a problémád. Elkövettél egy nagy hibát (a dupla számlanyitással), de úgy látom ez nem volt szándékos, mármint hogy nem csalás szándékával történt. Emiatt gondolom úgy, hogy érdemes megkérdezni a supportot, hogy mit lehet tenni ez ügyben.