GOSSARD ügyében kérlek sgeitsetek

• CANARIAS
      CANARIAS
      Globális
      Regisztrált: 2008.04.03, Hozzászólások: 3
      kedves VALEZIUS4 és MAXMAD
      gossard vagyok és kölcsön kértem imserösöm accjat hogy irjak nektek.
      ennek oka: tudjatok hogy csinaltam 1 másik accot a gossard 2 öt hogy megkérdezzem miért deaktiváltatátok a gossard számláját és segitséget kértem töletek és azt mondtátok hogy kérdezzem a supportot és irjam le nekik. nos ezt megtettem...a mai napon amikor megnéztem a választ..illetve csak meg akartam mivel azzal szembesultem hogy seaktiválták azt a számlám azért mert tisztazni szerettem volna vagy kérdezni. Na igy most teljesen kétségbe vagyok esve hog ykihez fordulhatnéK? mert support nem hogy nem válaszol deaktiválja azsámlám és még mindig nem tudom miért nem kaptam 50$ t és deaktiválták az ELSÖ :gossard nevü számlámat. én télleg szeretnék utána járni a dolognak mert ugy érzem hogy semmi oylat nem tetem amiért nem juthatnék kezdötökéhez...senem csaltam senem hazudtam és ha volt is vmi amit máshog ykellett volna csinálnom én mindent leirtam nektek a forumban. Így kérném a segitségeteket.. mert már télleg nem tudom mit cisnáljak télleg szeretnék már elkezdeni pokerezni rendesen mert mint irtam már régota vártam erre. kérlek segitsetek köszönöm
      Tóth Levente:gossard
  • 5 válasz