elso pokerterem

• 66 válasz
    • Eti88
      Eti88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.28, Hozzászólások: 2.140
      Én a Starst vagy a Full Tiltet ajánlom.
    • METALzx
      METALzx
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.08.03, Hozzászólások: 4.501
      full tiltet? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

szerintem elég nehéz a mezőny ott nl10-en :P , én Titant javaslom!
    • powercsabi
      powercsabi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.19, Hozzászólások: 465
      Én inkább azt mondanám, hogy szerintem hova ne, és ez az Ipoker hálózat :tongue:
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Én PP-re kértem anno, és nem bántam meg.
      De Nem tudnám megmondani, hogy melyik a legjobb választás.
    • Tibery
      Tibery
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.02, Hozzászólások: 1.682
      Én is PP-re kértem, mert akkor még csak az volt. :D

Pokerstarson szerintem sok a játékos és mostanság az elég "divatos" a hobbijátékosok körében is, tehát talán oda kérjed.
      Persze a felelőséget nem vállalom. :)
    • easydriver
      easydriver
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.06, Hozzászólások: 14.016
      Ha a Starsra kéred, akkor nem esel el sok first deposit bónusztól...
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.825
      Original von desitszo sziasztok

most mentem at sikeresen a teszten igaz csak masodjara:D
      melyik termet ajanljatok szerintetek melyiken van a több fish illetve laza jatekos nl10 en.

hova erdemes az elso reget csinalni?
      Hali

"több fish" csak szerényen regular ;)

Stars jó választás lehet :)
    • pinGud7
      pinGud7
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.24, Hozzászólások: 1.334
      Szia!

Én a Full Tiltet csak ajánlani tudom, nagy játékosállomány, sok hal 22-09 közötti időszakban, akkor érdemes játszani, dél környékén viszont nem javasolnám.

Amúgy egy baj van vele, semmivel nem lehet eldobatni a kis pocketeket, legalábbis nl10-en biztos nem. :)

Jah és rakeback is jól jön. :)

Üdv.: pinGu`
    • Anjuna
      Anjuna
      Globális
      Regisztrált: 2008.10.31, Hozzászólások: 7
      Sziasztok,

nem akartam új topicot nyitni, mert ahogy látom így is van már elég felesleg, szóval akkor írnám le eszmefuttatásaimat és tenném fel kérdéseimet...

Kvíz, 'pénz' átutalása kipipálva tehát már csak a játék maradt, amit el is kezdtem pár napja (előtte csak gyakporlópénzes dolgaim voltak más termekben, meg freerollokon szedegettem össze egy kevesebb összeget, meg leginkább élőben játszottam). Így első körben volna egy olyan kérdésem, hogy NL termekben érdemesebb inkább próbálkozni, vagy versenyekkel (S&G, etc...), hogy még időn belül meglegyen a 300 pont?! Mert így próbálkozom itt NL termekben, sajnos egyenlőre nem jut túl sok időm a játékra de a NL0,02/0,004 termekben is jönnek a pontok, és lassan megvan a J2 szint is. Tehát érdemes így szépen apránként, vagy jó lesz belehúzni?

Amúgy, amikor átmentem a kvízen, és termet kellett választanom, a FULL TILT nem szerepelt a listán, az lehetséges? Mert oda szerettem volna menni eredetileg, de így maradt a PP.

A másik dolog, hogy nem lelem sehol sem már az összefoglalót erről a bónusz rendszerről, és az érdekelne, hogy, amint megvan az 50$, akkor onnantól kezdve újraindul a 90 nap, hogy megszerezzem a 600 pontot?

Köszi!
    • pinGud7
      pinGud7
      Bronz
      Original von Anjuna Sziasztok,

nem akartam új topicot nyitni, mert ahogy látom így is van már elég felesleg, szóval akkor írnám le eszmefuttatásaimat és tenném fel kérdéseimet...

Kvíz, 'pénz' átutalása kipipálva tehát már csak a játék maradt, amit el is kezdtem pár napja (előtte csak gyakporlópénzes dolgaim voltak más termekben, meg freerollokon szedegettem össze egy kevesebb összeget, meg leginkább élőben játszottam). Így első körben volna egy olyan kérdésem, hogy NL termekben érdemesebb inkább próbálkozni, vagy versenyekkel (S&G, etc...), hogy még időn belül meglegyen a 300 pont?! Mert így próbálkozom itt NL termekben, sajnos egyenlőre nem jut túl sok időm a játékra de a NL0,02/0,004 termekben is jönnek a pontok, és lassan megvan a J2 szint is. Tehát érdemes így szépen apránként, vagy jó lesz belehúzni?

Amúgy, amikor átmentem a kvízen, és termet kellett választanom, a FULL TILT nem szerepelt a listán, az lehetséges? Mert oda szerettem volna menni eredetileg, de így maradt a PP.

A másik dolog, hogy nem lelem sehol sem már az összefoglalót erről a bónusz rendszerről, és az érdekelne, hogy, amint megvan az 50$, akkor onnantól kezdve újraindul a 90 nap, hogy megszerezzem a 600 pontot?

Köszi!
      Szia!

NL0,02/0,04-et nem ajánlom, sss játékra alkalmatlan, mert nem tudsz beülni 20 nagyvakkal. Az 50 dollárral NL10-re menj, amíg el nem éred a 150-et.

Az hogy full tilt nem szerepelt a listában szerintem ki van zárva. :)

Bónuszokkal kapcsolatban nem tudok biztosat mondani.

• Anjuna
      Anjuna
      Globális
      Original von pinGud7
      Original von Anjuna Sziasztok,

Köszi!
      Szia!

NL0,02/0,04-et nem ajánlom, sss játékra alkalmatlan, mert nem tudsz beülni 20 nagyvakkal. Az 50 dollárral NL10-re menj, amíg el nem éred a 150-et.

Az hogy full tilt nem szerepelt a listában szerintem ki van zárva. :)

Bónuszokkal kapcsolatban nem tudok biztosat mondani.

Egy szándék vezérelt, hogy ne veszítsem el egyből minden pénzem :D
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/1

Itt vannak a PP-s infók, eszerint a 100$ megszerzésére lesz 90napod, tehát újraindul.

Lehetséges, hogy FT nem volt ott, mivel kvíztől függően nem lehet adott termeket választani, FL-t választva nem kérheted FT-re, mivel ott nincs elég kis limit, ami megfelelne a BRM-nek.
    • pinGud7
      pinGud7
      Bronz
      Original von Valezius4 Üdv!

http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/1

Itt vannak a PP-s infók, eszerint a 100$ megszerzésére lesz 90napod, tehát újraindul.

Lehetséges, hogy FT nem volt ott, mivel kvíztől függően nem lehet adott termeket választani, FL-t választva nem kérheted FT-re, mivel ott nincs elég kis limit, ami megfelelne a BRM-nek.
      Akkor elnézést, én ezt nem tudtam.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      :spade: Szia! A FullTilt termében NL10-en magasabb a rake, mint a többi terem hasonló limitjén! Ez elsőre apróságnak tűnhet, de SSS-nél bizony sokat számít! Én a PP-re kértem, és teljesen meg voltam elégedve. A stars-ról is jókat hallottam.
    • Anjuna
      Anjuna
      Globális
      Remek!

Köszönöm, kb. ilyen válaszokat vártam/várok :)

Előbb is egy óra alatt sikerült összeszednem 5 pontot NL0,002/0,004-en, szóval, ha így haladok, azért még esélyes az a bónusz :D

Mostmár ráadásul J2 vagyok, nem mintha az a 1.2x sokat számítana :D
    • desitszo
      desitszo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 8
      sziasztok!

Koszonom a segitseget es a hozzaszolasokat.
      Titan pokerre kertem az 50 dodit.Eleg sok asztalon jatszottam nl10 et
      idoben sem keveset de a pontok nagyon lassan jonnek.
      Kene egy ponkatalizator.:)
      Pokerstrategy pontok meg lassabban jonnek de mar van 80,de ezer nemtom mire jön össze.Talan 2010-re.
      Hasznos eszreveteleket illetve tanacsokat szivesen varok toletek topicomba.
      maradok nektek
      tisztelettel
      desitske
    • desitszo
      desitszo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 8
      skacok nagyobb aktivitast varok
      behal a topicom
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      @desitszo

Itt megtekintheted, hogy mennyi pontot kapsz a raked handenként: Titan Poker VIP Club
    • hanyuszabi
      hanyuszabi
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.14, Hozzászólások: 4
      szia desitske!

Én még csak most kezdtem a pokerstrategyt.Remelem sikerul osszeszedni egy kis pénzt karácsonyig.Te hogy állsz a titannal?

bye