barátmeghívásból megvan az 50$

• Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      sziasztok!a kérdésem a következő lenne:

meglesz napokon belül az 50dolcsi a barátmeghívás programból.Azt szeretném megtudni,hogy van-e arra lehetőség,hogy egy olyan pókeroldal számlájára utaltassam a pénzt,amit utólag csatolok a PS-hez?vagy oda kapom majd ezt az összeget,ahol eredetileg elkezdtem játszani?utánaolvastam a dolognak,és ott nem találtam erre vonatkozó infót,szóval lécci segítsetek :)

előre is köszi!
  • 17 válasz
    • atcsy
      atcsy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.02, Hozzászólások: 1.073
      jah van persze csak fontos h ps code al legyél regelve a terembe és az accountodnál ezt beírd.
    • Fior
      Fior
      Bronz
      hát sajna nem ps kóddal vagyok partypokeren:( pedig most ez a terem lett a nagy szerelmem.. :heart: de mindegy,akkor majd starson próbálkozom újra :D
    • arsenarsenarsen
      arsenarsenarsen
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.07, Hozzászólások: 1.909
      A partypokeres számlád playmoney account vagy játszottál már ott rendes pénzben? Mert ha csak playmoney account, akkor kérheted a számlád törlését, és csinálsz egy újat. :)
    • Fior
      Fior
      Bronz
      party-n az én accommal csak play money-t toltam..és hogyan kell törölni,beszélni kell a supporttal?

jah a másik problem,hogy anno öcsém is csinált ott számlát,de ő is csak játékpénzezett..vagy ez nem jelent problémát?elég régóta nem használta már azt a felhasználót,1évvel ezelőtt bohóckodott párszor,de aztán tojt rá.
    • arsenarsenarsen
      arsenarsenarsen
      Bronz
      Itt az egyik topikban találtam a következő levelet, aztán én is ezt küldtem nekik:

"Dear PartyPoker Support Team,

For private reasons, which I do not want to specify further, I would like to close my inactive PartyPoker account "ide a nickedet beírod".

Thank you very much!"

A cím pedig ahová küldtem az a: info@pay-pro.com
    • atcsy
      atcsy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.02, Hozzászólások: 1.073
      ez a levél tökéletesen megfelel

esetleg ha kapsz vissza valamit rá és valami nagyon kínia (angol) lenne akkor:

http://www.webforditas.hu
    • Fior
      Fior
      Bronz
      oksa,elküldöm én is nekik,köszi a segítséget.. :) öcsémét is kéne inaktiválni,csak fogalmam sincs mi lehet a nick/jelszó,de még csak a mail címre sem emlékszik sztem..

update: időközben oltári mákom van,megtaláltuk,hogy melyik mail címre regizett,így az övét is tudjuk törölni.. :D
    • Fior
      Fior
      Bronz
      We’ve received your email and are dealing with your query, which has been assigned reference number: ********. Please refer to this number in all further correspondence related to this query to help us give you the best service possible.

Sincerely,

The Customer Care team

ezután mi a teendőm?
    • arsenarsenarsen
      arsenarsenarsen
      Bronz
      Ezen a számon tárolták el a mailedet és majd válaszolni fognak. Standard eljárás.
    • Fior
      Fior
      Bronz
      okés,tehát sínen van akkor a dolog.. :)
    • Fior
      Fior
      Bronz
      a problémáim tovább tetőznek:

ma meglett a barátmeghívásból a minimális összeg,az alábbi menü szöveg jelent meg:

" Számlád állása: $55

* Kifizetni a: (itt a partypokert tudom egyedül)
      Kifizetés csak arra a póker platformokra lehetséges, ahol van már egy számlád és ez be van írva a profilodba. Jelenleg TitanPoker, PartyPoker, MansionPoker választás van.

Az eddigi kifizetett bónusz: $0 (07.09.25 óta)
      Kifizetni valók: $0 "

na most az 1. számú problémám,hogy a három felsorolt terem közül egyedül a party-n van számlám,tegnap óta,illetve FTP-n és starson.a partyra szeretném kérni az összeget,csakhogy,ma a supporttól kaptam egy ilyen levelet:

"Helló Fior,

sajnos a számládat nem a mi helyes bónuszkódunkkal készítettet. Ezért nem tudjuk neked átutalni a második kezdőtőkédet. Nagyon sajnálom, de nem tudok neked tovább segíteni."

A számlámat party-n a "PSVIP" kóddal készítettem,mivel csak ezt az egy variációt láttam itt az oldalon.Nem értem,nem jó a számlám,ugyanakkor egyedül oda kérhetem ki ezt az összeget?most ilyenkor mivan,lőjjem tarkón magamat és fejezzem be a pókert?mert ha ezt az 50dolcsit nem kapom meg,ez a helyzet,nem tudom máshogy újrakezdeni..

segítsen valaki illetékes a problémát megoldani,kérem:)

update:a supporttól kapott levelet sem igazán értem,mert nem tudom milyen kezdőtőkéről van szó,mert ha jól tudom, a barátmeghívásból összejött összegnek más az elnevezése..lehet két különálló dologról van szó?és ha ez a probléma fenn is áll,ott van FTP és stars,ahova viszont lehetne ezt az összeget utalni..

én már semmit nem értek,de komolyan :)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

PSVIp a helyes kód.
      Írj a supportnak, nem tudom megmondani, hogy másról van szó, vagy csak más (rossz) kifejezést használnak. Hátha tud még segíteni.

Azt is írd meg, hogy a főoldalon mit ír ki a TAF résznél.

Ha mégse sikerül kikérni a PP-re, akkor annyit tehetsz még, hogy nyitsz számlát a Mansionön vagy Titánon.
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Vale,írtam már az illetőnek akitől ezt a levelet kaptam,még azon frissiben,de azóta sincs válasz..nem tudom,sztem valamit elnéztek,lövésem sincs milyen második kezdőtőkéről van szó.esetleg még azt megpróbálhatom,hogy a fenti postomat bemásolom és elküldöm csak úgy a supportnak,hátha tudnak valamit okosítani..

de ha se party-ra se starsra nem kérhetem a lóvét,lehet befejezem,titant kipróbáltam,a hátam közepére nem kívánom,mansion-t mondjuk nem ismerem..
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia Fior,

Ahogy nézem írtál ma a PokerStrategy suuportnak. Várd meg a válaszukat de elvileg semmi ok az aggodalomra. ;)

Üdv.
    • Fior
      Fior
      Bronz
      örülnék neki,ha a játékra koncentrálhatnék végre.. :) no meg partypokerre :D
    • Fior
      Fior
      Bronz
      azt hol látom amúgy,ha megkaptam a mánit?csak a teremnél ahova kértem,vagy kapok valami ímél értesítést,esetleg itt jelzi nekem majd valami?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von Fior azt hol látom amúgy,ha megkaptam a mánit?csak a teremnél ahova kértem,vagy kapok valami ímél értesítést,esetleg itt jelzi nekem majd valami?
      Eltűnik a Honlap jobb oldalán a TAf résznél eltűnik a "kifizetés alatt" (vagy ilyesmi) felirat, illetve a számlán megjelenik a pénz.
      Külön értesítés nem jön, mivel fölösleges, tudod mikor kérted ki, ha megjelenik pont annyi a számlán talán ki lehet találni honnan jött :)