PartyPoker számla befizetés nélkül?

• Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Sziasztok!

Az 50$-t a Titanra kértem, amit meg is kaptam, köszönöm.
      Viszont PartyPoker-re is regisztráltam PSVIP kóddal, hogy esetleg freerollokon összeszedjek egy kis pénzt, és azt is becsatolhassam ide a PS-re. Viszont nem enged számlát létrehozni befizetés nélkül, és így nem tudok freerollon sem indulni :( Ez valóban így van, vagy csak én nem csináltam jól valami?
  • 10 válasz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Szia,

Ha a PSVIP kóddal regisztráltál automatikusan hozzánk van bekötve a Party számlád. De neked tényleg be kell fizetni, mivel még nincs real money számlád ami azt jelenti, hogy nem is tudsz a freerollokon részt venni. Csak akkor ha pénzt befizetsz.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Értem köszönöm.
    • bzsolo
      bzsolo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.17, Hozzászólások: 142
      Hát igen akkora egy suttyóság................csak a party pókeren láttam ilyet idáig..............bizonnyára megtehetik, van elég ügyfél.

Még ezt is elnézném ha elfogadnának 5 USD befizetést (lásd pl. Everest), de nem MB -vel 25 USD a minimum.........nahh hanyagolom is.

Üdv :)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Én kaptam rá 10$-t ajándékba úgyhogy már tudok rajta játszani :)
      Marhára örültem neki, és sokkal jobb mint a Titan. Hasonló téma, úgyhogy megkérdezem itt: Most, hogy kaptam ezt 10$-t, ez már first depositnak számít, vagy csak amit én fizetek be először az számít? Tehát ha esetleg egyszer befizetésre kerül sor, akkor érvényes lesz rám a first deposit bonus? Illetve FTP-re is kaptam 50$-t máshonnan, olyankor már ugrik a first deposit bonus?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      hát én most nem nagyon értem, hogy mit akarsz ezzel mondani.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Visszaolvasva tényleg elég bénán fogalmaztam :)

1. eset:
      - Regisztráltam PP-ra, de nem fizettem be pénzt.
      - Egyszer csak 10$ ajándékot kaptam tőlük.
      - Ha most befizetnék pl. 50$-t, akkor a first deposit bonus megilletne?

2. eset:
      - Valaki kikéri tőletek pl. Titánra az 50$-t.
      - Befizet még 100$-t, ilyenkor ez first depositnak számít, vagy az tőletek kapott 50$ volt az?

Remélem így érthető :D
    • Macher00
      Macher00
      Kezdő
      Regisztrált: 2007.12.20, Hozzászólások: 2
      Hello,

Nekem az lenne a problámám hogy regeltem a Partypokerra,de nem tudok számlát csinálni amíg nem fizetek be.
      A Ti útmotatókban az van hogy a "see all my bonus offers" en belül kattintsak a a búnosukódra és akkor egy ablaknak kéne felugrania,de ez az ablak helyett megint az az ablak ugrik fel,ami kölönféle befizetési lehetőségeket kínál!

Mi a teendő ilyenkor?

Köszi
      Macher00
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Hali

Az adatok beírása és elküldése után, egy újabb ablak nyílik ki befizetési lehetőségekkel, amelyet nem kell kitölteni mert te nem saját pénzt fizetsz be, ugyanis tőlünk kapsz kezdő tőkét. Ezt az ablakot be kell zárni.
    • Macher00
      Macher00
      Kezdő
      Regisztrált: 2007.12.20, Hozzászólások: 2
      Igen ezt értem,én be is zárom,de az az ablak aminek kéne az nem ugrik fel.
      (azt olvastam hogy a partyra először utaltok 1 dolcsit hogy aktiváljátok a számlám,lehet hogy ez az 1 dolcsi még nem érkezett meg és ezért nem tudok továbblépni?)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      ja ha a bónuszt akarod aktiválni akkor azt csak akkor tudod, ha át küldtük először mi az egydollárost.