Party poker regisztráció

• tonic5
      tonic5
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.10, Hozzászólások: 1
      Hello

Végre sikerült megcsinálnom a kvizt, és most szeretném a jól megérdemelt 50 dolláromat, de az a helyzet hogy már majdnem mindenhol be vagyok regisztrálva. Eddig csak játék pénben játszottam mindenhol. Most akkor ezek az oldalak már nem is jöhetnek szóba?
      Válaszokat előre is köszönöm
  • 21 válasz
    • jini
      jini
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.06, Hozzászólások: 7.080
      Ha már pont itt van ez a topik akkor én is ideírom a problémámat.

Nekem is van már számlám a partypoker én régóta (játékpénzes, sose játszottam ott igazi pénzbe), de nem szeretném, hogy ez se legyen pokerstrategys. Írtam nekik mailt, hogy törölék az accom, hogy tudjak nyitni újat a Strategyhez bekötöttet.

Ezt válaszolták:

Dear xxxxxxxx,

Thank you for contacting us.

I would like to inform you that you need not create another account as
      our system will recognize the same as a duplicate account even though
      you close the account "xxxxxxx".

Hence, I request you to contact PokerStrategy and ask them to make a
      Quick Cash in your account and then your account will be automatically
      tracked to PokerStrategy and you will be eligible for the bonus offered
      by them. For more details you can contact PokerStrategy.

Should you need any further assistance, please do not hesitate to
      contact us. We are available 24/7.

Asha

Nem igazán értem, hogy mit tanácsolnak nekem, azt értem, hogy hiába záratom be a régi számlát mert úgy is dupla accnak számít,meg hogy ti valahogy meg tudjátok oldani.
      előre is kösz..és bocs hogy ide írtam de nem volt kedvem keresgélni a topikok között..
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 2.596
      jini: ha még nem depoztál akkor miért nem depozol a PS-es kóddal és csókolom?
    • jini
      jini
      Bronz
      Original von szcsaba86 jini: ha még nem depoztál akkor miért nem depozol a PS-es kóddal és csókolom?
      ja, hogy annyi lenne az egész??? Azt hittem itt is bonyolultabb a dolog mint a starson...

Mert már nagyon rég regisztráltam és nem írtam be a PSVIP kódot regisztrációkor..
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      én nagyon úgy tudom, hogy depónál számít.. de ha valaki másképp tudja cáfoljon plx
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von tonic5 Hello

Végre sikerült megcsinálnom a kvizt, és most szeretném a jól megérdemelt 50 dolláromat, de az a helyzet hogy már majdnem mindenhol be vagyok regisztrálva. Eddig csak játék pénben játszottam mindenhol. Most akkor ezek az oldalak már nem is jöhetnek szóba?
      Válaszokat előre is köszönöm
      Csak olyan terembe ( ami a "palettán" található) kérheted vagy szabad regisztrálj ahol még nincs számlád.
    • jini
      jini
      Bronz
      Kisike, nem tudnál válaszolni, a számla bekötéssel kapcsolatban?
      kösz
    • kisike
      kisike
      Bronz
      A PSVIP kódot akkor kell megadni, amikor regelsz, ugye te ezt nem tetted meg, így nem lehet utólag ezt megcsinálni.

A support azt írja neked, hogy kérj meg minket, hogy utaljunk egy kisebb összeget a számládra és automatikusan hozzánk lesz kötve...

Na még ezt sem hallottam.

Ajánlom, hogy írj a mi supportunknak, talán tudnak valami okosat ők erről.

Üdv. :)
    • jini
      jini
      Bronz
      oké, írok . Köszi a segítséget.
    • szcsaba86
      szcsaba86
      Bronz
      akkor bocsi jini :( nemjól tudtam.. :(
    • Alenia
      Alenia
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.22, Hozzászólások: 4
      sikerült valamit megtudni jini??? mert hasonló problémával küzd a párom annyi különbséggel hogy ő a TAF bónuszát kérné a PP-re de már van rege igaz valódi pénzben sose játszott....
    • WASZABI
      WASZABI
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.08, Hozzászólások: 1
      Üdv! nekem egy olyan gondom lenne h. a Partypokeren reggeltem és meg is kaptam az 50d-t, de a játék futtatása közben amikor beülök egy asztalhoz nem látom a feliratokat... sem a gombokon, sem pedig a menüben. abszolut semmit. így elég nehéz játszani... ha vki tudna segíteni azt nagyon megköszönném. remélem jó helyre írtam :)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! nem tudom mi lehet a gond, de elképzelhető, hogy valami betűtípus hiánya miatt van. Ha egy újratelepítés sem oldja meg a problémát, akkor érdemes lenne felvenni a Partys technikai ügyfélszolgálattal a kapcsolatot, és őket megkérdezni erről.

tech@partypoker.com
    • pali00
      pali00
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.03, Hozzászólások: 1
      Szia Szabi!

Egy kérdésem lenne , nekem is az a problémám van mint neked a partypokeren hogy nem tok ott versenyezni, mert nem mutat semmit normálisan , ha tudnál ebben segiteni ha sikerült azóta megoldanod azt megköszönném!

Üdv. Pali00
    • iffylin
      iffylin
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.08, Hozzászólások: 6
      Sziasztok! Én ma regisztráltam az oldalra, kitöltöttem a kvízt is, a kezdőtőkét még nem kaptam meg, de a PartyPokernél a bónuszoknál megjelent egy 49.00$-os bónusz, van mellette egy gomb, hogy igényelje most, ha rámegyek, akkor a befizetési ablakot hozza fel, a feltételeknél pedig ott van, hogy 300 pontot kell hozzá elérnem. El tudnátok mondani, hogy akkor ez az 50$+100$ hogyan működik? Ez az 50$ kezdőtőke, és ha megjön, és elkezdek játszani, akkor 300 pont után szabadon felhasználható, és utána kezdem el kijátszani a 100$-t?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Amikor megjön az 1$, akkor menj vissza ahhoz az ablakhoz, és igényeld a másik 49-et. Utána már játszhatsz a pénzzel.

Ha eléred a 300pontot, akkor kivehetsz belőle, akár mindet is, és akkor indul a +100$-os bónusz, 150pontonként 25$-t fogsz megkapni.
    • iffylin
      iffylin
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.08, Hozzászólások: 6
      Köszi, most meg is kaptam az 1$-t, írja is, hogy 50$ van a számlámon, de nem tudok készpénzes asztalnál játszani, mert kihoz egy ablakot, hogy ehhez be kell fizetnem. Ilyenkor mi a teendő?
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Lehetséges, hogy technikai okok miatt nem aktiválódik a 49 dollár. Kérlek írj a PokerStrategy supportnak ( jobb fent, segítség menü) és részletezd a problémát. Ilyen esetben a support kapcsolatba tud lépni a Party Pokerrel és a legtöbb esetben nagyon rövid időn belül azonnal megoldják.
    • Priest18
      Priest18
      Globális
      Regisztrált: 2009.01.18, Hozzászólások: 2
      Sziasztok,

Én is a Partyn regisztráltam 4 órája talán, szal nem most...a bónuszoknál ott a 49$ de ha az igénylés-re kattintok, a befizetés ablak jön elő. Ugyanez a pénztárnál...ráadásul azt sem tom megnézni, hogy egyáltalán meg van-e az a bizonyos 1$. Kérlek segítsetek! :$
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Akkor 4órája olvastad ezt is:

Miután a számlád bejegyzésre került ezalatt a név alatt, akkor pontosan 1$ lesz átutalva a számládra. Ez az 1$ fogja szabaddá tenni az 50$-os bónuszt a számládon. Ezután máris elkezdhetsz játszani az 50 dollárral!

Az átfutási idő akár 4-5munkanap is lehet, úgyhogy ha azután se történik semmi, írj nyugodtan. Ide, vagy egyből a supportnak.
    • 1
    • 2