Nem kell az 50 dolcsi, továbblépés?

• bzsolo
      bzsolo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.17, Hozzászólások: 142
      Hi!

Már régebb óta pókerezek, nemrég találtam rá a powerstrategy -ra. A legtöbb népszerű teremben már játszom, nem is tartanék igényt az 50 dolcsira (a fene se fogja küldözgetni a személyim fénymásolatát, stb).

DE azonban a kezdő cikkek és a fórum is állatkirály, grat. Így azonban sok cikket nem tudok elolvasni, figyelembe véve a "rangomat". Lehet valahogy az 50 dolcsi igénybevétele nélkül továbblépni?? Gondolom utólag nem lehet a PS kódotokat beírni egyik terembe sem, ha ez lenne a feltétel, akkor megteszem (mondjuk a titánon és a pokerstars -on).

Ha nem lehetséges akkor suck................és csak a fórumot "olvasgatom".

Üdv :)
  • 12 válasz
    • sandzsi
      sandzsi
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.03, Hozzászólások: 133
      lolll:) )) aszongya akkor ''suck'':D
      amúgy csatolhatod a titán számlád, de azt nem tudom kapsz e bónuszt, de a ''rangod'' növelheted. :)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Igen a Titan számládat esetleg be tudjuk kötni vagyis átcsatolni a PokerStrategy-hoz.

" Ha van már számlátok, de mégis ki szeretnétek használni a PokerStrategy előnyeit, következő megoldás van:

Az első feltétel, a számlátoknak több mint 30 naposnak kell lennie vagyis inaktiv. Ha a számla inaktív legalább 30 napja, akkor lehet hogy át tudjuk írni a mi bónuszkódunkkal. Ez nem minden számlára érvényes. Ha netalán nem tudtuk a számlát átírni, akkor azért, mert a számla egy másik Revenue Share Affiliate kódjával készült. "

Ugyanez vonatkozik a Mansion Poker-re is.

" Ha már van egy Mansion Poker számlád amelyet nem a PokerStrategy bónusz kóddal készítettél és már három hónapja nem használtad, akkor lehetőséged van átírni a PokerStrategyre. Írj ebben az esetben a supportnak és kérd a számlád ellenőrzését.

A Mansion Poker majd minden esetben külön határozza el, hogy át lehet-e írni a számlátokat. Kérlek adjátok meg a számlátok számát is (pl. 123-456-789) amelyet a "Cashier"->"Account Summary" alatt találtok. "

Neked itt: "PartyPoker, PokerStars, Titan Poker, Mansion Poker, Full Tilt, InterPoker" mindehol van számlád?
    • bzsolo
      bzsolo
      Bronz
      Hi!

Kösz a gyors választ!

Most látom fent mekkora áll@t voltam "powerstrategy" a poker helyett..........hmmm.

Nos a Mansion -on nincs ott akkor bepróbálkoznék..............még annyit áruljatok légyszi el, milyen kódot írjak, hogy PS -hez csatoljanak. OK tudom biztos itt van valahol, de olyan lusta vagyok utánanézni (nem hiába pókerezek ugyebár).

Köszöntem:

Zsolt :)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von bzsolo Hi!

OK tudom biztos itt van valahol, de olyan lusta vagyok utánanézni (nem hiába pókerezek ugyebár).
      hm, tehát kezdjük elölről. Ahhoz hogy megkapd a kezdőtőkét először meg kell csináld a kvízt.

Neked csak követni kell a lépéseket, szépen minden le van írva. Ha lusta vagy mindezt megcsinálni persze be is tudsz fizetni saját pénzt a Mansion-ra. Ahhoz itt az útmutató " Mansion Poker"
    • atcsy
      atcsy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.02, Hozzászólások: 1.073
      lol nekem felsem tünt hogy power strategyt írtál :D

meg sztem nem függ össze a poker és a lustaság :D
    • bzsolo
      bzsolo
      Bronz
      Köszi a gyors választ, DE mint fent említettem l@szarom a kezdőtőkét, nem KELL. Csak a stratégiai rész többi cikke érdekelne és nem szeretnék teszteket töltögetni ha nem szükséges, inkább játszom.

Szóval teszt és a pénzetek nélkül (természetesen) van valami kód amivel a PS -hez tudom kötni a regisztrációt vagy a tesztel mindenképpen lesz@pattok?

• ficc
      ficc
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.23, Hozzászólások: 706
      Original von bzsolo Köszi a gyors választ, DE mint fent említettem l@szarom a kezdőtőkét, nem KELL. Csak a stratégiai rész többi cikke érdekelne és nem szeretnék teszteket töltögetni ha nem szükséges, inkább játszom.

Szóval teszt és a pénzetek nélkül (természetesen) van valami kód amivel a PS -hez tudom kötni a regisztrációt vagy a tesztel mindenképpen lesz@pattok?

Sokan ki tudták már tölteni és semeddig sem tart...
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Original von kisike Ha lusta vagy mindezt megcsinálni persze be is tudsz fizetni saját pénzt a Mansion-ra. Ahhoz itt az útmutató " Mansion Poker"
      Gondolom egyszer elég ha leirom !!!
    • bzsolo
      bzsolo
      Bronz
      Bocsika, köszi :)
    • szucsdiamond
      szucsdiamond
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 4.862
      Azért 50 dollárt kidobni az ablakon egy 10 perces teszt miatt, ami elött 6 oldalt el kell olvasni... Nekem az majdnem 2 UV díj! :D
    • bzsolo
      bzsolo
      Bronz
      Nem amiatt dobom ki, de nem szeretem a személyes adataimat és főleg nem szeretem a személyes okmányaimat megosztani számomra totál ismeretlenekkel (a póker termekkel és az internetes bankokkal kénytelen vagyok, mivel pénzt mozgatok, de kerülöm a felesleges plussz kockázatokat). Lehet, hogy paranoiás vagyok, de 9000 FT -ért nem kockáztatok. Van akkora bankroll -om amivel az én szintemen el tudok játszani.

Illetve ha elolvastad volna a fent írtakat, akkor látnád, hogy PONT a stratégia cikkek érdekelnek leginkább. Természetesen mindet elolvastam, ami a szintemen lehetséges volt ÉS MIVEL nem kívánom a személyes adataimat és igazolványom másolatát megosztani a PS -el, EZÉRT kérdeztem hogyan tovább. NEM a 6 perces tesztről van szó ember, de a regisztrációt követően az első amit szeretnének tudni az az összes személyes adatom.............mindez egy nem titkosított oldalon (persze lehet, hogy a küldés már titkosított, odáig nem jutottam el). Ezt követően a kezdő cikkeket el tudtam olvasni (de a zöld pipa természetesen nem jelenik meg) a tesztet meg sem próbáltam. Ettől függetlenül természetesen a te véleményedet is elfogadom.

Tőled kérek elnézést a hozzászólásért, majd elnyerem tőled azt az 50 USD -t :)

• szucsdiamond
      szucsdiamond
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 4.862
      Télleg félreértelmezetem az írásod, bocsesz!
      Az én személyimet nem kérték, és ha minden igaz, nem is fogják...
      Az tőlem 50 dolcsit majd max NL 50/100-on kapsz, amikor a SB-t eldobom neked:D