kezdőtőke

• h4xooR
      h4xooR
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.22, Hozzászólások: 6
      Szóval az lenne a gondom,hogy regisztráltam ide,megoldottam a kvízt,elküldtem a mail címemről,amivel ezt az accot is regeltem a képeket a személyiről+lakcímkártyáról,de már 3 napja semmi,ez azért zavar mert mindenki más másnap megkapta a pénzt. Írtam 1 ticketet,amire Csaba válaszolt,hogy nem kaptak levelet az emailcímemről,pedig minden ismerősöm,aki ide regelt citromailes címről tette,náluk nem volt semmi gond. Csaba megemlítette,hogy próbáljam meg más e-mail címről csak írjam oda az accnevem,csináltam is egyet,elküldtem a levelet a képekkel,és benne az accnevemmel,de ennek már 2 napja,és még mindíg semmi. Meg nem tudom számít-e vagy hiba-e,hogy partypokeren a bonusoknál "claim"oltam a kezdőtőkés bónuszt,lévén deposit jött be,ki x-eltem,és utánna már nem volt a bonusok között.

Szóval lényeg a lényeg,már több,mint 6 napja nem kaptam meg az 50$-t pedig minden képet elküldtem.

az baj,ha a 4 számkód amit küldtek a mail címemre,azzal nem erősítettem meg az e-mail címem játékon belül? De már megváltoztattam arra,amiről ujra küldtem a képeket a kártyákról. De még ígyse jött megerősítő kód,pedig írták hogy küldtek.

Előre is kösz a segítséget.
  • 12 válasz