Freerollok

• HunHooligan
      HunHooligan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 105
      Szia...

A freeroll ugyebár azt jelenti hogy 0 a nevezési összeg...
      De utána mennyit kell és hova fizetnem hogy játszhassak...
      Itt van olyan összeg amit meghatárounak?
      Tehát én mondjuk fizetek 200 dolcsit, annyim legyen, valakit meg 5000, akkor én addig nem nyerhetek amig el nem nyerem tőle?
      Vagy ha nagyon hülye a kérdés akkor, ird le kb hogy megy egy forduló...
      Hogy sorsolnak?Ja és olvastam hogy ha megszakad a kapcsolat az automatikusan all in...ezt hogy lehet elkerülni, lehet olyan hogy van tőletek 50 dolcsim vagy lesz mert még néncs...És amellé befizetek még 200, hogy azt egy esetleges szolgáltatóm hibájából bekövetkezettt szakadás miatt ne tegye fel, mondjuk két 8as-ra?Hanem mindig csak mondjuk 50 dollárral üljek egy aztalhoz, de úg yha buknék akkor még tudjak pénzt felvenni a már befizettet 200 dollárból?

Kösz:HunHooligan

Ja tudom nem vagyok könnyűeset meg ilyenek, de én nem változok :D
  • 8 válasz
    • PPayne
      PPayne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 2.083
      A freerollnak 0 a nevezési összege, ebből következik, hogy semmit nem kell fizetned azért, hogy indulhass rajta. Akár 200, akár 5000 dollárod van, freerollon ugyanannyi esélyetek van nyerni és ugyanannyit is nyerhettek, mint bárki más.

Itt a kérdésed többi részét nem értem teljesen, de azért válaszolok :) : ez úgy megy, hogy tudsz versenyt és készpénzes játékot játszani. Mindkettőből vannak nagyon olcsótól a nagyon drágáig mindenféle szintek. Tehát vannak mondjuk $1 és $100 nevezési díjú versenyek is és vannak olyan készpénzes asztalok, ahova be sem ülhetsz $5-nél többel és olyanok is, ahol mondjuk $100 a minimum beülő.

Versenyeken egyszer kifizeted a nevezési díjat, aztán vagy fizetős helyen végzel, vagy nem. Ha nem, buktad a pénzt, ha igen, akkor meg lehet számolgatni a dollárokat.

Készpénzes játékban annyi pénzzel játszol, amennyivel beültél az asztalhoz.
      Ha ez mondjuk 50 dollár, de valakinél meg van 100, akkor tőle egy leosztás alatt nem nyerhetsz többet, mint 50 dollár, mivel neked ennyid van. Hiába nyerted meg ellene az általa mondott 100 dolláros allint.
      Ha te tolod be mind az 50 dollárod, és valaki 20 dollárral elfogadja, akkor még ha nyer is, akkor is legfeljebb 20 dollárt visz tőled. Ha te nyersz, akkor elviszed az ő 20 dollárját.
      Viszont egy leosztásban nyerhetsz több, mint 50 dollárt, ha nem csak egy ellenfeled van az adott körben. Ha mondjuk 3-at vagytok allin és te nyersz, akkor mindkét játékostól vihetsz akár 50-50 dollárt, ha volt annyijuk.
      Remélem, sikerült jól összekavarni ;) Ha bonyolultnak tűnik, akkor próbáld meg eljátszani, vagy esetleg lépj be valamelyik terembe, válassz egy asztalt és nézd kicsit, hogy mi zajlik ott. Sokal érthetőbb lesz, mint így.

Ha készpénzes játékban elvesztetted az asztalnál levő pénzed, akkor újratöltheted a zsetonjaidat, annyiszor, ahányszor csak telik az össz. pénzedből. Versenyen csak akkor töltheted vissza a zsetonjaidat, ha úgynevezett rebuy-os versenyen vagy. Ha ez nincs kiírva, akkor ha elfogy a zsetonod, könnyes búcsút vesznek tőled.

A kapcsolatszakadásból adódó allintől nem kell félni, nem viszik el a pénzed. Csak annyival allinezel, amit már beraktál a bankba az adott leosztásban.
      Ha mondjuk van összesen 5000 dollárod és 200-al beülsz egy asztalhoz, játékban maradsz flop után is amikor már bent van mondjuk 10 dollárod és megszakad a kapcsolatod, akkor a terem úgy véd meg attól, hogy ne bukd el a már betett pénzed, hogy ezzel az összeggel végigvisz bemutatásig.
      Így ha még ott is erős lapod van, akkor akár nyerhetsz is, viszont ha ott már nem elég erős a lapod, akkor csak a $10-et bukod, az asztalnál marad $190-ed, összesen meg $4990-ed. Remélem, így érthető.

"Ja tudom nem vagyok könnyűeset meg ilyenek, de én nem változok"
      Dehogynem, csak tanulni meg olvasni kell ;)
    • csabape
      csabape
      Globális
      Regisztrált: 2007.11.18, Hozzászólások: 20
      nem enged regelni a pokerstrategy freeroll-ra pedig minden feltételem megvan h a bronz kategoriás freerollon részt vehssek azt irja ki "restricted"
    • relax79
      relax79
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.21, Hozzászólások: 389
      nekem ugyanaz nem enged be
    • lac553
      lac553
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.12, Hozzászólások: 104
      én regeltem! :tongue:
    • relax79
      relax79
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.21, Hozzászólások: 389
      Szerencsés vagy ,de én mit tegyek meg tudja mondani valaki?
    • HunHooligan
      HunHooligan
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 105
      Köszönöm!

Szval megértettem amit írtál, akkor no para semmi sem vész el csak amit egyszer saját akaratomból betettem...
      Amúgy ellgondolkodtam az utolsó sorodon, és rájöttem igazad van, tehát lehet a 8 elemim mellé, ami 6 elsőből és 2 másodikból áll, lehet megpróbálkozok egy 10 év alatt letett harmadikkal...Hátha összejön :D
      Tudod az első kettő év protekciós volt, de azóta leszerelt az igazgató, így nehéz lesz, de az olvasás tudásának alapja megvan...

De a lényeg, hogy sokat írtál köszi, a válaszod remélem, egyszer majd viszonozni tudom...
      Ne reménykedj, azért nyerni nem hagylak:)
      Na sok síkert...

Üdv:HunHooligan
    • PPayne
      PPayne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 2.083
      Én csak póker-témában értettem...de igazad van, az élet más területén sem árt ez. Pl jó dolog legalább a felsőbe átjutni :D :D ;) Ott vannak az igazán highstake tantárgyak :D

Amúgy meg jó szerencsét a freerollokhoz és a többihez is. Én majd hagylak nyerni, szóval gyere csak bátran, ha pár dollár kell. ;)
    • homar
      homar
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 2.505
      PPayne...ilyen kedvezményt én is kapok? :D :D :D