deaktiválás

• rockmartzi
      rockmartzi
      Kezdő
      Regisztrált: 2008.11.27, Hozzászólások: 1
      Arról szeretnék érdeklődni, hogy milyen esetekben törli a Full Tillt pl az accountomat, mik azok amiket nem szabad tennem? mármint káromkodás, vagy ilyesmi. Továbbá más számlájára utalhatok ki pénzt, vagy csak a sajátomra? Mármint megvan adva a nevem meg ilyenek, és hogy azt egyeztetik e az OTP-s névvel.
  • 3 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Gondolom ezt kerested. Amennyiben felnőtt emberhez méltón viselkedsz nem lesznek gondok. Messze el fogod kerülni a határokat...

http://www.fulltiltpoker.com/hu/siteRules.php

1számlát adhatsz meg.

Én nem tartom jó ötletnek, hogy ne valós adatokat adj meg, azaz ne a sajátod legyen az. Érdemes előre gondolkodni, évek múlva lehet, hogy nagyobb hasznát fogod venni, ha rögtön hozzád jön a pénz.

Egyébként nem tudom hogyan utalnak, de amikor én utalgatok, akkor nemcsak a számlaszámot, hanem a nevet, címet is meg kell adni. Nem tudom mi van, ha nem egyezik.
    • tib2
      tib2
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.14, Hozzászólások: 1.494
      A káromkodás részt a FTP-en részletes tesztnek vetettem alá.
      Mondjuk a chat-be soha nem írtam semmit, viszont üvölteni, egeret összetörni, billentyűzetet amortizálni abszolút megengedett.
      Sőt, egyes leosztások után néha úgy érzed majd, hogy támogatott is.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von tib2 A káromkodás részt a FTP-en részletes tesztnek vetettem alá.
      Mondjuk a chat-be soha nem írtam semmit, viszont üvölteni, egeret összetörni, billentyűzetet amortizálni abszolút megengedett.
      Sőt, egyes leosztások után néha úgy érzed majd, hogy támogatott is.
      :D