1$

• McColish
      McColish
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.17, Hozzászólások: 4
      A következő kéréssel fordulok hozzátok! Sajnos AA-páromat egy riveren érkező J-val kikapott egy AJ ellen, lejött JJJ.
      Rebuyoltam, és 0,94$ra csökkent az asztalon kívül lévő összegem, de aztán azonnal ki is lépetem egy asztalról. Azt szeretném kérdezni, megmaradt-e a bónuszom. A party pokeren látszik még, hogy megvan a bónuszom, amiben 55,67%-nál tartok. Csak a megszerzett bónusz összegem 0$-on áll. Ez nem probléma a bónusz kijátszása szempontjából? Feltételesen van még: 12,76$-om. Real moneyba átment pedig 24,87$-om! Nem tudom, nem kell-e meglennie a számla létrehozásakor elhelyezett 1$?
      Kérlek válaszoljatok, mert nagyon félek, hogy elbuktam véletlenül a bónuszt, pedig nagyon betartom a bankroll managementet, és szeretnék megtanulni játszani. Köszönöm!
  • 2 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv, nagy gond nem lesz.

Fontos 2: A további $ 100 bónusz elveszik ha a teljes bankroloddal ülsz le az asztalhoz. Mindig ügyelj arra, hogy legalább egy pár dollár, min. $ 2 ne legyen játékba. Ha ez véletlenül mégis megtörtént, írj egy üzenetet a mi supportunknak miután megszerezted a 300 Party pontot. A supportunk továbbítja a kérésedet a PartyPokernek és a bónuszt visszaállítják.
    • McColish
      McColish
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.17, Hozzászólások: 4
      Nagyon szépen köszönöm! Nagyon megijedtem, hogy elbuktam. És köszi a segítséget. Figyelni fogok most már erre még jobban!