50+100$

• kovibela
      kovibela
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.26, Hozzászólások: 281
      Üdv!
      Egy kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni. Kb. fél éve regisztráltam a PS-en keresztül a titanra, és elkezdtem játszogatni. Azután pár hónap kihagyás következett. A +100$-t még nem játszottam ki, és a függő bónuszok között sem találom. Az oldalon viszont azt olvastam hogy nincs időhöz kötve a megszerzése. LEhetséges az, hogy az eltelt idő vagy bármi más miatt már nem vagyok jogosult a +100$-ra?
      Segítségeteket előre is köszönöm!
      Tisztelettel:
      kovibela
  • 4 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Ha jól tudom, időközben már bevezették az időkorlátot a Titanon is. Ez a bónusz amúgy sem látszott a bónuszok közt, de a legegyszerűbb, ha megkeresed a Titan supportot, és tőlük kérdezed meg mi a helyzet. Inkább az online supportot ajánlanám, ilyenkor hétvégén biztos, hogy sokat kell várni sajnos, de még így is gyorsabb lesz mint emailben.
    • kovibela
      kovibela
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.26, Hozzászólások: 281
      Köszönöm szépen!
      Beszélek velük!
    • dugomester1
      dugomester1
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.12.03, Hozzászólások: 4
      Hi. Nekem van egy olyan gondom, hogy valahogy kaptam 5 dollárt! (Játék állapotának átalakítása félig valódivá- ez a típus) Nade gondolom ezt nem ti küldtétek, mivel úgy volt hogy ti 1$ fogtok küldeni. Ez még nem érkezett meg. A bónuszt nem tom aktiválni még. Mit tegyek?
      Szerk. partypokeren jáccom ^^
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von dugomester1 Hi. Nekem van egy olyan gondom, hogy valahogy kaptam 5 dollárt! (Játék állapotának átalakítása félig valódivá- ez a típus) Nade gondolom ezt nem ti küldtétek, mivel úgy volt hogy ti 1$ fogtok küldeni. Ez még nem érkezett meg. A bónuszt nem tom aktiválni még. Mit tegyek?
      Szerk. partypokeren jáccom ^^
      Gondolom PP-től kaptad ajándékbam azzal nyugodtan játszhatsz.