[SH] Nl4 KTo

• Scoszaft
      Scoszaft
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.26, Hozzászólások: 136
      BB: $6.51
      UTG: $1.74
      CO: $4.00
      BTN: $4.00
      Hero (SB): $5.76

BB:82/6 3Bet:16,7 hand:34

Pre: Mivel elég nagy fish és kicsit 3betelt nem akartam dobni.
      Flop: Talán jó lett volna a call, de akkor turn b/f? Látszik hogy fish és általában nagyon széles rangel nézz floppot, de itt már volt egy 3bet meg egy minraise, ezért dobtam.

Pre Flop: ($0.06) Hero is SB with T :spade: K :club:
      3 folds, Hero raises to $0.12, BB raises to $0.20, Hero calls $0.08

Flop: ($0.40) 7 :club: K :spade: 2 :spade: (2 players)
      Hero bets $0.28, BB raises to $0.56, Hero folds
  • 3 válasz
    • maksagery
      maksagery
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.13, Hozzászólások: 5.524
      Szia!

Pre, belefér a call. Elég szar a kezünk, de 2bb-t kell megadni.

Flop, nem értem a leadet. Szerintem teljesen felesleges, hagyjuk a fishnek, hogy kiteljesedjen. Sima check/call flop. Valószínű, hogy a turnön is azt játszanám.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Üdv,

Preflop rendben van a call, mert minden ellen megvan az oddsod (néha lehetsz elől is, postflop ez legtöbbször úgymond látszani fog:) ), mert fishek transzparensek sok helyzetben...

Flopon ezzel a bettel csak azt éred el, hogy az airje ha passzív, akkor dob, ha agresszív, akkor Rád emel (mert nem sokat adsz elő, bár ezt nem érzi, csak az agresszióját, hogy nyerni akar...) És persze sokszor lehet erősebb handje is alapból.

Szóval teljesen Maksageryvel értek egyet. Flopon mindig call, kivéve overbet... Turnon, pedig betsizetól függően (mivel mint írtam transzparensek a fishek és ha pl flop potbet, turn potbetet játszik az 99%-ban overpár...)

a 16% sem tudom hogy jött össze, ha volt már előtte 3betje, akkor gyengébb a range és jobban gondolkodhatunk egy calldownon...

Csenge
    • Scoszaft
      Scoszaft
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.26, Hozzászólások: 136
      Köszönöm!