[SH] 3bet pot TP TK lyuk draw

• RicsiTheKid
      RicsiTheKid
      Bronz
      Regisztrált: 2012.02.21, Hozzászólások: 53
      Known Players:
      MP3: $12,92 - 129 bb
      CO: $21,37 - 214 bb
      BU: $12,53 - 125 bb
      SB: $11,49 - 115 bb
      BB: $8,20 - 82 bb

0,05/0,10 No Limit Hold'em (5 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.1.116.1

Preflop: Hero is CO with A:club: , Q:club:
      SB posts small blind ($0,05), BB posts big blind ($0,10), MP3 raises for $0,30, Hero 3-bets $0,90, 2 folds, BB calls, MP3 calls

Flop: ($2,75 - 27.50 bb) A:heart: , K:club: , T:diamond: (3 Players)
      BB bets $0,40, MP3 raises for $2, Hero folds, BB 3-bets $6,90 and is all in, MP3 calls

Turn: ($17,35 - 173.50 bb) 4:diamond: (2 Players)

River: ($17,35 - 173.50 bb) 9:diamond: (2 Players)

BB-nél K :spade: T :spade: volt (holdolt) eredeti emelőnél AQ volt szintén, csak nem suited.
      Flopon MP RR-étől nem ijedtem meg, de BB emelése nagyon provokáló jellegűnek tűnt, tehát egyszerűen tudtam, hogy flopon szinte biztos, hogy verve vagyok... Esélyeimet flip körülire tettem flopon.

Infók: Az eredeti emelő egy feszesebb reg. volt, a cold call-er idegen, de nem fish.

Egy ilyen szituban be kellene vállalni az all-in-t ennyi infóval és benyomással a birtokomban?
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia Ricsi,

Rég jártál errefele. Remélem, minden ok volt addig is amíg nem látogattad a szekciót.

De! Üdv a fedélzeten újra;) Javaslom, hogy picit sűrűbben látogasd a kézelemzőt, biztos vagyok, hogy segíteni fog fejlődni... Elég jó kis csapat gyűlt össze :f_thumbsup:

Handre térve

Preflop
      Mp3 ellen nem feltétlenül tudunk értékből 3betelni, kellene ehhez valami stat, legtöbbször jó a call is iilyen szép lappal (suiited) főleg ha vakokban fishek ülnek bevonzhatjuk őket.
      vitába szállnék azzal, hogy BB nem fish, mivel aki 82bb-vel ül az általában fish, és aki ilyen mérettel betel flopon az általában fish:) és a fisheknek, pedig jóval gyengébb rangük lehet ennél...

Postflop
      az előzőek miatt szerintem az only call a jó, benn tartjuk a fisht és reg sem fog blöffölni sem gyengébbel betelni, mert a callunk elég erős... Innentől mindenki őszinte lesz a fishtől meg jöhet érték a gyengébb Ax-től... Komolyabb akcióra ha Mp3 akcióba kezd 2 ember ellen turnon, akkor még meg is tudunk válni a lapunktól (mert JQ, szett vagy két pár lesz legtöbbször)

mindenesetre ha volt readed BB-ről hogy extra passzív, akkor WP (de azt hiszem írtad hogy nincs infó, szóval így kevésbé tetszik.

GL,
      L.