[SH] Nl25 Qq

• Flosstom
      Flosstom
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.25, Hozzászólások: 370
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($25)
      BB ($38.35)
      UTG ($25.92)
      CO ($25)
      Hero ($46.13)

Dealt to Hero Q:heart: Q:diamond:

UTG raises to $0.75, fold, Hero raises to $2.25, SB calls $2.15, fold, fold

FLOP ($5.50) 3:club: 3:diamond: J:club:

SB checks, Hero bets $3, SB calls $3

TURN ($11.50) 3:club: 3:diamond: J:club: A:spade:

SB checks, Hero bets $5.50, SB calls $5.50

RIVER ($22.50) 3:club: 3:diamond: J:club: A:spade: A:diamond:

SB checks, Hero ???

SB reg:21/16/9.2/6/7/1.2/37/33/639 VPIP/PFR/3Bet/4Bet/Squeeze/FtoFlopp/TurnCbet/Handszám Flopp után passzívabb.
  • 2 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Fogalmam sincs mivel coldcalloz 3betet OOP, de eléggé erős a gyanúm, hogy TT-AA, AK, AQ, talán AJs, KQs, KJs.... amit mondani akarok, hogy a flop J és a turn A legtöbbször sajnos segít neki, de mivel jó lap a barrelra és sem a flop sem a turn cbetre nem dob, így turnon még hívnék. Ha passzív postflop, akkor játszhat ch/C-t FD-val is, így turn én látok még értéket a cbetben. Riveren szerintem jobb a chb és a mutatás, mert a vbet olyan vékony lenne, hogy többet vesztenél vele, mint amennyit nyerhetsz egy mezei Jx-től ha megad.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Fogalmam sincs mivel coldcalloz 3betet OOP, de eléggé erős a gyanúm, hogy TT-AA, AK, AQ, talán AJs, KQs, KJs.... amit mondani akarok, hogy a flop J és a turn A legtöbbször sajnos segít neki, de mivel jó lap a barrelra és sem a flop sem a turn cbetre nem dob, így turnon még hívnék. Ha passzív postflop, akkor játszhat ch/C-t FD-val is, így turn én látok még értéket a cbetben. Riveren szerintem jobb a chb és a mutatás, mert a vbet olyan vékony lenne, hogy többet vesztenél vele, mint amennyit nyerhetsz egy mezei Jx-től ha megad.
      Szia!

Egyetértek, jó volt így.
      Annyit szeretnék kérni, hogy a statokat kicsit bontsd szét légy szíves több sorba, mert így ömlesztve elég nehéz kibogarászni mi micsoda. Köszi!