[FR] Nl50 Ak

• Somogyi0
      Somogyi0
      Arany
      Regisztrált: 2012.03.10, Hozzászólások: 862
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($50)
      BB ($26)
      UTG ($52)
      UTG+1 ($50.75)
      UTG+2 ($51.15)
      CO ($52.33)
      Hero ($50)

Dealt to Hero A:heart: K:club:

fold, fold, fold, CO raises to $1.50, Hero calls $1.50, fold, fold

FLOP ($3.75) A:diamond: 9:club: 8:spade:

CO bets $2.50, Hero calls $2.50

TURN ($8.75) A:diamond: 9:club: 8:spade: 5:diamond:

CO bets $5.50, Hero calls $5.50

RIVER ($19.75) A:diamond: 9:club: 8:spade: 5:diamond: T:spade:

CO bets $16, Hero ???

• 3 válasz
    • katsa00781
      katsa00781
      Bronz
      Regisztrált: 2010.04.22, Hozzászólások: 1.833
      Pre mehet a 3bet értékért. Co vs Bu-ban már az AK-nak a value 3bet rangedben kellene lennie.

Postflop ilyen statok mellett calldown. lesznek nála 2 párok. De aki ilyen sokat barellezik annak lesz elég blöff a rangeben,Törntölt FD, JT, QT és egy AJ AQ-val is betelhet értékért.
    • 4Balage4
      4Balage4
      Gyémánt
      Regisztrált: 2009.03.03, Hozzászólások: 2.651
      pre én is 3betelném, esetleg ha egy lag squezelő ül a vakban akkor lehet variálni a játékot.

Mégha túl sokat is 3 barrelezik szerintem ez nem az a board ahol jó lesz a calldown. Túl sok value kombó lehet nála pont mint nálunk és erre neki is gondolnia kell. Bár ettől még végiglőheti, de itt azt is figyelembe kell vennie hogy itt csak egy AQ,AJ-t, turnolt fd, 2nd pár handeket fog mindig dobatni. Amikből nem sok lesz nálunk ilyen kapcsolódó boardon. Szinte minden SC kombó 2párra, sorra javult.

AQ,AJ-t szerintem itt nem betelné értékért. Ha igen szerintem nem ilyen sizet használna. Elvégre nem ver sokmindent ami ekkora betet megadna. Ax-ek 2párok lettek, 2nd párok ellen nincs vbetje.

dobnám
    • ingyenfrag
      ingyenfrag
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.06, Hozzászólások: 19.204
      Eredeti hozzászólás: katsa00781
      Pre mehet a 3bet értékért. Co vs Bu-ban már az AK-nak a value 3bet rangedben kellene lennie.

Postflop ilyen statok mellett calldown. lesznek nála 2 párok. De aki ilyen sokat barellezik annak lesz elég blöff a rangeben,Törntölt FD, JT, QT és egy AJ AQ-val is betelhet értékért.
      +1

Sima 3bet pre.
      Postflop rendben van a calldown, mert turnön tényleg nagyon sok drawt barrellezhet ilyen magas turn cbet range-dzsel. az meg a másik, hogy gyakorlatilag annyira rejtett a lapod, hogy nem dobhatsz itt. A betmérete is inkább bluffynek tűnik nekem, mert te elég gyenge kezet reppelsz, így nem hiszem, hogy ekkorát hívnának általában értékért.

üdv: IF