[SH] NL10 zoom KK 3b pot 157 bb deep!

• josty23
      josty23
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.27, Hozzászólások: 748
      ellen: 9 egész handem volt róla 22/11 A történet annyi,h insta callolta a 3betem.Flopon nem tom jó-e a bet size,turn potkontroll,vagy jobb a bet/fold,bet/call sizetól függgően??

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($5.23)
      BB ($11.81)
      UTG ($12.58)
      UTG+1 ($15.65)
      Hero ($16.96)
      BTN ($15.61)

Dealt to Hero K:club: K:heart:

fold, UTG+1 raises to $0.30, Hero raises to $1.10, fold, fold, fold, UTG+1 calls $0.80

FLOP ($2.35) 9:club: 7:heart: J:diamond:

UTG+1 checks, Hero bets $1.15, UTG+1 calls $1.15

TURN ($4.65) 9:club: 7:heart: J:diamond: T:diamond:

UTG+1 checks, Hero???
  • 4 válasz
    • Cyby007
      Cyby007
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.16, Hozzászólások: 1.013
      Potkontrollért chb turn,elég széles lehet a megadó range kisebb parokkal,riveren nem tudnám mit csinálnék 1/2-3/4p donkra.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Sziasztok,

Üdv újra nálunk josty23, rég jártál erre fele (több mint fél éve nem). Minden OK volt?
      Remélem ezentúl gyakrabban láthatunk majd postolt handet Tőled;) Biztos vagyok, hogy minőségi ugrást fog jelenti a játékodban, ha rendszeresen használod a kézelemzőt!

pre std, jó is hogy nagyobbat emeltél mivel deepek vagytok (talán picit nagyobb még beleférne)
      flopon fél potot érjük el
      turnon mivel ismeretlen ezért inkább gondolom hogy egy Jx, QQ, esetleg AQ meg tud itt adni egy fél potot, minthogy 8x lenne a rangeben (JT-nek nyilván segített) szóval nem gondolom, hogy túl sok 8x van egy 3bet call rangeben...
      riveren meg az a baj, hogy ha turnon csekkelsz, akkro kb nem nagyon van sorod és egy bettel elég nehéz helyzetbe fog hozni... Plusz mitn írtam ismeretlen és látok rosszabb handeket amikkel tud callozni, természetesen raisere insta fold...

Gl,
      L.
    • josty23
      josty23
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.27, Hozzászólások: 748
      Hali!Köszönöm a kedves fogadtatást! :s_thumbsup: Látom le is maradtam az ingyen 1óráról tőled!Már csak ezért megérte volna hamarabb is postolnom :f_cry: A handre térve:flopon megvolt a fél kassza,csak a hm "csalik" :coolface: ( rake-kel mutatja),a turnön utólag Cyby-vel értek egyet,hogy akár potkontroll,mert deepek vagyunk,de én beteltem fél potot,ő minraiselt!és én calloztam a 4 outra :facepalm: ,blank riveren pedig a pushra dobtam :f_thumbsup:

Kösz Lord! és Cybynek is!

GL!
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Szia,

Sima fold a minraisere kb : )

Véleményem szerint óriási nagy hiba azért csekkelni turnon, mert félünk a minraisetől (kivéve ha van read, hogy sokat minrasel valaki)

Ne aggódj ha csekkelsz, úgyis betelt volna riveren, lehet potot, lehet overbetet és lehet lecalloztad volna:(

GL!!!

u.i: Már csak az ilyen promóciók miatt is megéri postolni handeket;) !