[SH] NL10 J9o 2par vs raise

• nptrk
      nptrk
      Bronz
      Regisztrált: 2012.03.27, Hozzászólások: 874
      Sziasztok!

SB: 103hand 30/13 (SB-ről 28/6) ftoflopcbet0 ftoturncbet 0 raisecbet 4/3 29wtsd 13 wonatsd 63/62/40 flop turn river agg%
      Showdown esetén igen sötét statokból, butaregnek, néz ki, aki elég gyakran agrozik.
      Jön ez a szokásos limp call, engem már ez felhúz, IP úgy gondolom izolálhatom simán, postflop ugyse szeret dobni, ha betalálok fizet,pre is dobhat néha.
      Utána pedig mégjobban felidegesít ezzel a check minraisel ilyen boardon.
      Turn gondoltam random fd még fizet, megveszem a sd-t, de ismét hozta ezt a **** checkraiset.
      Nem tiltelek, nem csinálok fölösleges hülyeségeket, de idegesítő..

Elég húzós board a flopon jó lehet 3b fold / 3b broke?
      Turn jó a bet?

IPoker, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

MP: $11.93 (119.3 bb)
      CO: $10 (100 bb)
      BTN: $18.29 (182.9 bb)
      SB: $12.25 (122.5 bb)
      Hero (BB): $14.08 (140.8 bb)
      UTG: $10.41 (104.1 bb)

Preflop: Hero is BB with J 9
      4 folds, SB completes, Hero raises to $0.40, SB calls $0.30

Flop: ($0.80) K J 9 (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.60, SB raises to $1.20, Hero calls $0.60

Turn: ($3.20) Q (2 players)
      SB checks, Hero bets $2, SB raises to $4.80, Hero folds

Results:
      $7.20 pot ($0.48 rake)
      Final Board: K J 9 Q
      SB mucked and won $6.72 ($3.12 net)
      Hero mucked J 9 and lost (-$3.60 net)
  • 1 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Szia,

Ez nagyon nem tetszik : (

pre végülis hmm, ha tudna preflop foldolni, akkor szóba jöhet, de úgy egy 30%-os range ellen, hogy soha nem dob, feszíthetsz picit a rangeden, mondjuk QJ-től, A9 meg jobb pocketek.
      postflop ott vannak statok, kb soha nem nyer terítést, soha nem dob, valószínűleg agresszív is!!! Nem értem, ez nagyon sima flop bet/broke egy ilyen játékos ellen, tonna draw kinn van minden A:sx beteheti...
      turnon továbbra is betelsz mikor tudod, hogy soha nem dob és gondolom ott is magasa x/r-e, tehát számíthatsz egy csekk/raisere a turnon is....

Ellenben meg ha végig gondolod az egészet, hogy:
      ha flopon vezetek ellene, akkor miért nem teszem be?
      ha flopon hátul voltam a range ellen, akkor turnon mi ellen betelek? Value vagy blöff? ha value (akkor megint miért nem flop raise/broke???!)
      szóval turnon ugyanaz a range továbbra is, ami ellen vagy elől vagy hátul vagy, de ha elől, akkor mint írtam előbb kellett volan ebtenni, szóval a lényeg, hogy csekk és olcsón próbáljunk terítésig menni, ha riveren potbetel a érdekes lenne, de ilyen statok ellen valószínűleg call blankon.

GL,
      L.