[SH] NL25 KK slowplay

• wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Party, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

UTG: $26.44 (105.8 bb)
      CO: $25 (100 bb)
      MP: $17.54 (70.2 bb)
      Hero (BTN): $25 (100 bb)
      SB: $25.10 (100.4 bb)
      BB: $12.47 (49.9 bb)

Preflop: Hero is BTN with K K
      UTG folds, MP calls $0.25, CO folds, Hero raises to $1, SB raises to $3, 2 folds, Hero calls $2

Flop: ($6.50) 3 5 9 (2 players)
      SB bets $3.50, Hero calls $3.50

Turn: ($13.50) Q (2 players)
      SB bets $7.80, Hero raises to $18.50 and is all-in, SB folds

Results:
      $29.10 pot ($1.45 rake)
      Final Board: 3 5 9 Q
      Hero mucked K K and won $27.65 ($13.35 net)
      SB mucked and lost (-$14.30 net)

5.leosztásom az asztalnál, kb az 1. vaklopásom.

Túl sok info még nincs róle, de feltételeztem, hogy elég lazán fog 3betelgetni és jobbnak láttam a callt. Nem tudom mennyi statja van rólam, ismeretlenül jobb lett volna a 4B vagy ez is rendben van?

Postflop? Flop kellene az emelés, vagy jó, hogy arra építek, hogy elég sokx barrelzni fog? Turn be lehet tolni, vagy jobb a megadás?
  • 3 válasz
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.334
      Nem teljesen értem, SB akkor még ismeretlen volt, vagy már megvolt róla az a 240 hand amit belinkeltél?
      De egyébként BTN vs SB szeretek 4betelni erős kezekkel, mivel itt agresszivebben játszanak rám, és igy én is bedobok 4bet blöfföket, ami mellé nem ártanak valuehandek sem...

Ahogy játszottad, a turn push nagyon nem tetszik. Mi értelme itt emelni? Ha már passzivan játszunk, akkor ez tökéletes board calldownra, húzó alig, és overeket simán barrellezhet blöffből is.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      A handek megvoltak, közösek is. Az ismeretlent arra értem, hogy még semmi note-on nincs róla, nem igazán játszottunk közös handet, hiába ültünk egy asztalnál.

Turn pedig ha megadok, akkor 30$ lesz Pot és riveren 10$ marad előttem, csak emiatt toltam be, mert úgy éreztem ezzel semmi fold equityt nem fog érezni. De való igaz, hogy még ha passzol is, kényelmesen betolhatom, és elég tágan adhat meg. Utólag már látom hol gondoltam túl.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: pcfmcc02

De egyébként BTN vs SB szeretek 4betelni erős kezekkel, mivel itt agresszivebben játszanak rám, és igy én is bedobok 4bet blöfföket, ami mellé nem ártanak valuehandek sem...

Ahogy játszottad, a turn push nagyon nem tetszik. Mi értelme itt emelni? Ha már passzivan játszunk, akkor ez tökéletes board calldownra, húzó alig, és overeket simán barrellezhet blöffből is.
      Szia!

Teljesen egyetértek.
      A turn push-al pedig nagyon is nagy a FE-d, hiszen tudva milyen kevés maradt előtte nem sűrűn blöffölnél így.