[SH] NL 10 full dobás

• Velemnemtolski
      Velemnemtolski
      Bronz
      Regisztrált: 2010.02.04, Hozzászólások: 618
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($15.82)
      Hero ($11.25)
      UTG ($7.26)
      CO ($2.60)
      BTN ($10)

Dealt to Hero 8:diamond: K:club:

UTG calls $0.10, fold, fold, fold, Hero checks

FLOP ($0.25) 8:spade: A:spade: 8:club:

Hero checks, UTG bets $0.10, Hero raises to $0.40, UTG raises to $0.70, Hero calls $0.30

TURN ($1.65) 8:spade: A:spade: 8:club: 6:heart:

Hero checks, UTG bets $1.57, Hero calls $1.57

RIVER ($4.79) 8:spade: A:spade: 8:club: 6:heart: A:diamond:

Hero checks, UTG bets $4.89 (AI), Hero folds

UTG wins $4.56

UTG-ről leosztás pillanatában 9 hand volt.

Flopon vagy turnön jobb lett volna rátolni?

Így játszva riveren azzal szembesültem, hogy ha valószínűleg fish is (stackméret, openlimp), ez a line itt aligha lesz blöffből elővezetve. Ha viszont nem blöff, akkor vagy valami 8x lesz nála is, vagy Ax és mivel utóbbiból lehet több nála valamint potnyi pénzről kell döntenem, így inkább a dobás tűnt jobbnak.
  • 2 válasz
    • Cyby007
      Cyby007
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.16, Hozzászólások: 1.013
      Szia

turnön ch/shoveolnám A8ver egyedül meg most a 68 egészült,de rengeteg Ax lesz a a rangebe és még kemenykedhet FDvel is,azt mondjuk dobja lehet,de sztem a turnön be kelelne rakni mivel érdekelt a potba.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.145
      Sziasztok,

Ezt a mindonk/raise linet már megbeszéltük és ez a legkevesebbszer blöff, szóval kb mindig value, nem akarom hogy Ax-nek esélye legyen dobni vagy flush túlhúzzon (mivel mint írtam mindig value, vagy néha 8x megijedjen vagy ha 99-JJ szerű handekkel tolta, akkor is nehéz dolga legyen)... Szóval flopon mivel ez mindig value 4betelem, nem kell nagy minraisel fölött picivel jó lesz :coolface: ... Ha ott is visszaemel, akkor shove: ) és bekerül gyengébb 8x-ek ellen az esetek 90%ban

Turnon is visszaemelés és tegyük be...

River necces overbetre jó a fold, de határeset : ( (30% potodds kell 8xel is megcsinálhatja néha FD-vel is, de kevés infó és több Ax van a rangeben mint 8x)

GL,
      L.