[SH] NL10 QKo

• Tomsy
      Tomsy
      Bronz
      Regisztrált: 2010.10.02, Hozzászólások: 27
      Full Tilt - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

CO: $10.65
      BTN: $10.00
      SB: $55.22
      BB: $13.53
      Hero (UTG): $37.97
      MP: $11.52

SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has Q:club: K:heart:

Hero raises to $0.30, MP calls $0.30, fold, fold, SB calls $0.25, fold

Flop: ($1.00, 3 players) 9:club: 2:club: K:club:
      SB bets $1.00, Hero calls $1.00, MP calls $1.00

Turn: ($4.00, 3 players) 6:club:
      SB checks, Hero bets $3.35, MP calls $3.35, fold

River: ($10.70, 2 players) 6:spade:
      Hero checks, MP bets $6.87 and is all-in, Hero calls $6.87

MP shows A:club: 5:club: (Flush, Ace High) (Pre 60%, Flop 97%, Turn 100%)
      Hero mucks Q:club: K:heart: (Flush, King High) (Pre 40%, Flop 3%, Turn 0%)
      MP wins $22.82

Sziasztok a kérdésem.:
      hülyeség volt hívnom ?,bár itt sztem többször vagyok elöl,mint hátlu,ráadásul MP egy kedves gamer 41/28 afq 51 amit flopon is visz végig,hisz majdnem mindig néz River-t is.
      Hiba volt a korai pozból emelnem....
  • 2 válasz
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Szia Tomsy!

Teljesen rendben van a preflop emelésed. Főleg, ha fishek ülnek az asztalodon (ez még nem is az emelő laptartományunk alja), és azért mert fishek rengeteg rosszabb kézzel fognak megadni pl. K2, K3, K8, Q8... és a többi

Postflop egy potdonkkal szembesülsz, itt mindig végig kell gondolnod, hogy hányadszorra csinálja (donkbet%), van-e esetleg read, mert már láttad potdonkolni és végig ütni a boardot (esetleg ilyen szituácóban gyenge handet is mutatott pl gyenge Kx-et). Azt is számításba kell venned, hogy 3 résztvevős a flop és előlről potdonkol két játékosba. Ez az akció alapesetben információ nélkül nagyon erős és regulár donkoló ellen, akár már flopon dobható (mert általában szett, flop flush, vagy nagyon erős combódraw lesz nála...)

Turnon csekkel a donkoló, és mivel nem írtál semmit SB-ről így nehéz megmondani a legjobb akciót, de mivel MP fish és magas WTSD-je van így belefér egy kisebb bet (a 3$ mindenképpen túlzás)

Riveren ha MP regulár vagy passzívabb játékos akkor ez itt mindig A a kezében vagy full, tehát nagyon simad dobásod van! (nem sült be semmi, tehát nem lesz blöff range, és inkább bet gyengébb flushok ellen mint x/c már, de mindenképp túlzás ezt allinig játszani...

Kicsit megzavart, hogy SB-ről semmit nem írtál...

Üdv,
      Csenge
    • Tomsy
      Tomsy
      Bronz
      Regisztrált: 2010.10.02, Hozzászólások: 27
      Szia Csengele

SB-ről kevés volt az infő inkább passzív volt,flopon betre dobott általában.

igen sajnos többnyire A-s lesz a flöss vége.aztán már láttam én is.