[SH] nl20 3barrel spot

• flakika
      flakika
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.18, Hozzászólások: 28
      http://weaktight.com/5483989

villain reg, de olyan kevés a hand hogy statokat nincs értelme irnom, így nézzük átlagosnak
      -sztetek itt jo e a 3 barrell? sztem elég sokszor lesz nála 1pár tipusu hand, a monstereket meg valoszinü turnon raiselné legkésöbb. ellenben a board miatt tehet engem missed drawkra és ezért lightabban callolhat, igy pont ebböl következik a második kérdésem:
      - az MP rangem sokkal erösebb mint pl a CO, ezért jobbnak tartom itt a 3barrelt UTG/MP-böl mint CO-ról, mi a vélemény erröl?
  • 3 válasz
    • flakika
      flakika
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.18, Hozzászólások: 28
      up up
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Mivel nincs nálunk az A :spade: , ezért a turn megadása után én azt feltételezném, hogy sokx ott lehet nála. Amivel a flopon megad, azzal szerintem a turnon sem fog dobni. Nem tartom kizártnak, hogy Axs Flush-el csak a riveren fog majd emelni és azt sem, hogy KQ, KJ is elég sokx ott lehet nála.

Nálam ez max. flop cBet. Ha hívod a turnt, akkor meg egyértelműen hívnod kell a rivert is. Ebbe viszont nem mennék bele.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Először is megkérlek, hogy legközelebb konvertáld át a leosztást és úgy postold, mert ez így nem elfogadott. Köszi!

A leosztáshoz annyit, hogy itt csak akkor barreleznék 3 utcát, ha nálam lenne az A. De ismeretlen ellen még akkor is meggondolnám.
      Elvileg a turn lap jó barrelre és nem hiba lőni, mert sok 1 pár típusú kezet dobnia kéne rá, de azok után, hogy ott is megad, én nem betelnék már riveren, mivel nem tudjuk képes-e dobni párokat és ugye a K is ott lehet nála.