Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] AJo SB 3bet

• Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP2:
      $18.00
      MP3:
      $195.74
      CO:
      $50.50
      BU:
      $15.67
      SB (Hero):
      $53.70
      BB:
      $127.79

Preflop: Hero is SB with A, J.
      MP2 folds, MP3 raises to $1.50, 2 folds, Hero raises to $4.50, BB folds, MP3 calls $3.00.

Flop: ($9.5) 3, 4, A (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

Turn: ($9.5) T (2 players)
      Hero checks, MP3 checks.

River: ($9.5) 5 (2 players)
      Hero bets $5.00, MP3 calls $5.00.

Final Pot: $19.5.

Ellenfelem: 16/13 361 hand, 33% fold to cbet, 3.8 AF, 23%WTSD, 71%-ban dob 3betre preflop

Úgy gondoltam preflop, hogy megvédem a kezem. Suited kombinációval csak calloztam volna. Így, hogy callozott azt gondoltam, hogy amivel megad az valamilyen Ax kombináció, vagy valamilyen pocket pár. Mivel elég száraz a board, így gondoltam, hogy ha erősebb A van nála akkor 3 utcát betel, tehát x/c flop, x/c turn, x/f river. Ugyanis két utcát talán betel gyengébb Ax-el is. Ha pedig nincs nála A, akkor azokat cbetre úgyis dobná, így nem láttam jónak a betet.

Kérdésem, hogy valahol jobb lett volna betelni, ahol nem tettem meg? Jó volt ez így, vagy valahogyan másképp jobb lett volna? :)

ROSSZ HELYRE RAKTAM BE! MÁR BERAKTAM MÁSIKBA IS! TÖRÖLJÉTEK PLZ! :)
  • 2 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      bump
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

Gondolom azért helyezte át ide bogec, hogy elemezzem.

A PF 3bet egy 16/13-as reg ellen nem igazán azért történik AJo-val, hogy megvédd a kezed, ez ellene leginkább blöff 3bet lesz. Persze nyilván azért is 3betelsz, mert ahhoz túl jó ez a lap, hogy eldobd, de megadásra viszont nem jó.
      Ezen a flopon annak ellenére, hogy nála nem nagyon lesz rosszabb Ax én mégis cbetelnék, hiszen ezt mindig cbetelnénk blöffből is és nyilván PP-t itt nem fog dobni. Márpedig az ilyen játékosok gyakran megadnak pp-vel PF.
      A folytatás pedig attól függ van-e valami read róla. Vagy ch/c-ra állok át, vagy még egy bet és river ch/F. Ha passzívabb, akkor pedig ch/F turn.
      Így játszva turnön már betelnék és riveren is egy kisebbet.