[SH] NL50 JJ river érték?

• Zsocci
      Zsocci
      Bronz
      Regisztrált: 2010.11.06, Hozzászólások: 1.204
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $56.54
      SB:
      $49.50
      BB:
      $50.00
      CO:
      $72.34

Preflop: Hero is BU with J, J.
      CO raises to $1.50, Hero calls $4.50, SB calls $4.25, BB folds, CO calls $3.00.

Flop: ($14) 5, 3, 5 (3 players)
      SB checks, CO checks, Hero bets $8.79, SB folds, CO calls $8.79.

Turn: ($31.58) 3 (2 players)
      CO checks, Hero checks.

River: ($31.58) 7 (2 players)
      CO checks, Hero checks.

Final Pot: $31.58.

Ellenfelem: 26/21 101 hand, 33%fold to cbet, 18% wtsd

Kérdésem, hogy van-e érték egy turn vagy egy river betben?
  • 4 válasz
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Úgy vélem szinte mindig nálad lesz a legjobb kéz és elég sok érték lesz a 44-66-88-99-TT szerű lapjaiban. Talán néha lesz majd nála egy-két 65-54s, de azt a pár elbukott kasszát szerintem bőven fedezi a kis párjaiból kapott érték.

Turn cbeten gondolkodom és azon, hogy megad-e 3 utcát 66-88-al. Úgy vélem nem. A range-e szerintem Face Up és nem bír ki 3utca ch/C-t . Turn passz után riveren ha betel megadnék, ha passzol akkor pedig hívnék.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Szia!

KK+ nem hinném, hogy csak megadna, szóval nagy valószínűséggel elől vagyunk a range-e ellen. Ezért mindenképpen betelnék turnön, hiszen az érték mellett védekeznünk is kell az esetleges overcard-ok ellen, arról nem beszélve, hogy őt is elijeszthetik később a megadástól.
      Riveren pedig újraértékelés, de valószínűleg sokszor pusholnék. Overcard-okon pedig chb, mert ha esik egy A vagy K nem túl valószínű, hogy kifizet gyengébbel.
    • wolv3rine
      wolv3rine
      Platina
      Regisztrált: 2008.03.06, Hozzászólások: 4.987
      Ha már egyszer hívjuk a turnt, akkor miden A, K, Q riveren mehetne a Push. Ha blöffből behívnánk, akkor value miért ne? Aki képes 3utcát megadni egy 88-al, az megad A-os riveren is vagy nem?
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Eredeti hozzászólás: wolv3rine
      Ha már egyszer hívjuk a turnt, akkor miden A, K, Q riveren mehetne a Push. Ha blöffből behívnánk, akkor value miért ne? Aki képes 3utcát megadni egy 88-al, az megad A-os riveren is vagy nem?
      Én nem írtam olyat, hogy blöffből pusholnék riveren. Vagy nem tudom ezt mire érted.
      Egyébként meg egy ilyen játékos ellen nyilván azért blöffölnék, ha úgy alakulna, mert gyakran dobást várnék. Az pedig pont a megadás ellenkezője :)